KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet saaliliigas on üks meeskond jätkuvalt alistamatu

Triobet saaliliigas on mängitud üheksa vooru ning 27 punktiga kroonib tabeli tippu SK Augur Enemat. Teist ja viiendat kohta lahutab vaid viis punkti.

Saalijalgpalli kõrgliigas hoiab 19 punktiga teist kohta Nõmme BSC Olybet, kolmandal real on 16 punktiga Sillamäe JK Dina, kes viigistas eile 1:1 tabelis kuuendal kohal oleva Narva United FC-ga.

Neljas ja viies on pealinnaklubid FC Anži ja FC Cosmos vastavalt 15 ja 14 punktiga. Tabeli lõpus on liiga uustulnukad FC Ararat TTÜ ja Tartu JK Maksimum, kellel on koos vastavalt neli ja null punkti.

Uus voor algab juba reedel, 15. jaanuaril, kui kell 19:30 lähevad Kristiine Spordihallis vastamisi Augur Enemat - Narva United. Päev hiljem kohtuvad Maksimum - Nõmme BSC Olybet (20:00, Nõo Spordihoone). Pühapäeval lõpetavad 10. mänguvooru Ararat TTÜ - Cosmos (18:00) ning Anži - Dina (20:15, mõlemad Kiili Spordihoones).

Triobet saaliliiga põhiturniiril toimub 14 mänguvooru. Seejärel pääsevad play-off kohtumistele kuus paremat, esimesed kaks kindlustavad koha otse poolfinaalis.

Pildil Augur Enemati väravavaht Madis Rajando (vasakul) ja mängija Robert Veskimäe
Foto: EJL

13.01.2016 11:27
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.