KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 35. voor oli ülimalt põnev

Eesti jalgpalli Esiliigas alistas Valga FC Warrior alistas 4:3 Kiviõli Tamme Auto ning kerkis kolmandaks.

Võitluses üleminekumängude koha eest andis järele Lasnamäe FC Ajax, kes vandus alla liidermeeskonnale Tallinna FC Levadia II-le 1:2, kus juures Levadia võiduvärava lõi  90. minutil Tõnis Starkopf.

Voor enne Esiliiga lõppu lahutab Warriorit ja Ajaxit üks punkt. Viimases mängus sõidab Ajax külla Tamme Autole ning Warrior Vaprusele.

Eelviimasel kohal olev FC Flora II sai Kohtla-Järvel sealsest FC Lootusest jagu resultaadiga 4:3. Fikseeriti ka kaks viiki, 2:2 mängisid Rakvere ja Pärnu, 1:1 Legion ja Tuleviku II. Hilisem protokollide kinnitamine tõi esile tõsiasja, et Päarnu JK Vaprus kasutas diskvalifitseeritud mängijat ja nende viik Rakverega tühistati, Rakvere pälvib 2:- võidu.

Esiliiga viimane, 36. voor toimub kolmapäeval, 12. novembril.

Warrioril on jällegi põhjust rõõmustada - foto: Catherine Kõrtsmik

Esiliiga XXXV voor pühapäeval, 8. novembril:

kell 13.00 Rakvere kunstmuruväljak
RAKVERE FC FLORA – PÄRNU JK VAPRUS  2:- (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 30. Siim Rannamäe, 85. Sergei Akimov
Hoiatused: 43. Mihkel Saar, 62. Martin Polluks - 23. Tambet Anso, 37. Ivan Velikopolje, 67. Sergei Gurejev

Rakvere FC Flora: 30-Sander Susi, 2-Alari Aunapuu, 8-Mihkel Saar, 10-Alar Petrovits (46. 18-Elari Valmas), 15-Siim Rannamäe, 17-Alari Tovstik, 20-Sergei Akimov, 21-Martin Polluks, 22-Joonas Ljaš, 25-Kaarel Saar, 26-Elar Tovstik.
Varus: 5-Mihkel Stamm, 11-Esko Brandt, 12-Veiko Rohtla, 14-Toomas Kiis, 16-Mikk Mehike, 18-Elari Valmas.

JK Vaprus: 1-Priit Pikker, 3-Tambet Anso, 4-Andro Aavik, 6-Ronek Saal, 9-Ander Paabut (82. 13-Indres Põder), 10-Taavi Laurits, 11-Ivan Velikopolje, 12-Aleksei Galkin, 15-Sergei Gurejev (71. 19-Kaarel Kaarlimäe), 20-Tanel Melts, 35-Toomas Eier.
Varus: 8-Mihkel Tiit, 13-Indres Põder, 16-Greger Könninge, 19-Kaarel Kaarlimäe.

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Jaanus Nilp

Pärnu JK Vaprus võistkonna koosseisus diskvalifitseeritud mängija Andro Aavik. Vastavalt Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste juhendi XX peatüki punktile 20.7 mängutulemus 2:2 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 2 : - Rakvere FC Flora võistkonna kasuks. Mängija Andro Aavik peab oma karistuse ära kandma, s.t vahele jätma järgmise reaalselt peetava Esiliiga kohtumise (11.11.2009).


kell 13.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – TALLINNA FC FLORA II  3:4 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 22. Vitali Bolšakov, 64. Aleksei Žukov, 85. Irfan Ametov - 40., 53. Erkki Junolainen, 88. Joel Indermitte, 89. Tanel Tammemägi
Hoiatused: 78. Vitali Vaštšenko - 63. Meelis Peitre

FC Lootus: 1-Artur Jurevitš, 3-Jaan Tarassu (46. 18-Viktor Aksjonov), 6-Aleksandr Zahharenkov, 10-Anton Semjonov, 11-Konstantin Karin, 13-Maksim Pozjabin (78. 7-Vadim Gritsjuk), 14-Aleksei Žukov, 15-Vitali Bolšakov (55. 4-Andrei Škaleta), 16-Vitali Vaštšenko, 19-Sergei Popov, 20-Irfan Ametov. 
Varus: 31-Pavel Gribanov, 4-Andrei Škaleta, 7-Vadim Gritsjuk, 8-Igor Tarassu, 18-Viktor Aksjonov, 23-Stanislav Andrejev.

FC Flora II: 12-Marko Meerits, 2-Kevin Paavo, 4-Joel Indermitte, 6-Erkki Junolainen, 7-Hannes Anier (81. 13-Janer Gorohhov), 8-Stanislav Goldberg (67. 5-Martin Kaarjärv), 9-Tanel Tammemägi, 10-Karl Mööl, 11-Jürgen Pallo, 14-Edwin Stüf, 15-Meelis Peitre.
Varus: 5-Martin Kaarjärv, 13-Janer Gorohhov.

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Raul Kaivoja


kell 13.00 Wismari staadion
TALLINNA JK LEGION – VILJANDI JK TULEVIK II  1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 73. Aleksandr Ivanov - 78. Karl-Eerik Luigend
Hoiatused: 29. Armand Naris, 90. Karol Mets

TJK Legion: 12-Pavel Kirjuhhin, 3-Eduard Komarov, 4-Pavel Rubel, 5-Aleksandr Tkatšuk, 8-Maksim Novikov, 10-Aleksei Latõnin (72. 2-Nikolai Titov), 11-Aleksei Titenok, 18-Maksim Kisseljov, 20-Jevgeni Kurjanov, 23-Aleksandr Ivanov, 35-Andrei Kostin.
Varus: 28-Anatoli Orlov, 2-Nikolai Titov.

JK Tulevik II: 1-Kaido Koppel, 4-Karol Mets, 5-Mikk Sillaste, 6-Mikk Metsa, 8-Rain Tölpus, 10-Armand Naris, 11-Martin Orav, 16-Jaagup Luhakooder, 17-Rasmus Luhakooder, 18-Sander Sinilaid, 19-Karl-Eerik Luigend.
Varus: -

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Aron Härsing, Kaur Lillipuu


kell 13.00 Sportland Arena
VALGA FC WARRIOR – KIVIÕLI TAMME AUTO  4:3 (3:2)
ametlik protokoll
Väravad: 16., 83. pen. Sander Rõivassepp, 36., 40. Jaan Leimann - 2. Ilja Antonov, 12. ov. Priit Danelson, 62. Aleksandr Kuslap
Hoiatused: 38. Rasmus Munskind, 53., 66. Mihkel Gull, 60. Mikk Pärt, 75. Jaan Leimann, 90.+2. Raiko Karpov
Eemaldamine: 66. Mihkel Gull

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Nikita Baranov, 4-Priit Danelson, 5-Mikk Pärt, 6-Silver Lätt (90. 16-Kaspar Sillamaa), 7-Rasmus Munskind (46. 14-Priidu Ahven; 89. 18-Raiko Karpov), 8-Ott Ottis (90.+1. 17-Sander Karu), 9-Sander Rõivassepp, 10-Marten Mütt, 11-Jaan Leimann.
Varus: 1-Rasmus Armas, 14-Priidu Ahven, 16-Kaspar Sillamaa, 17-Sander Karu, 18-Raiko Karpov, 19-Oliver Andres.

Tamme Auto: 16-Dmitri Vorobjov (32. 90-Konstantin Rubtsov), 3-Valeri Kurlõtškin (66. 11-Aleksei Filimonov), 4-Sergei Kostin, 5-Stanislav Russakov, 6-Janek Hepner, 7-Ilja Antonov, 8-Aleksandr Kuslap, 9-Dmitri Kirilov, 10-Erik Šteinberg (56. 19-Ilja Krivošein), 14-Juri Tiismann, 18-Aleksei Borissenko (72. 21-Aleksei Derjabin).
Varus: 90-Konstantin Rubtsov, 11-Aleksei Filimonov, 12-Rustam Gurbanov, 19-Ilja Krivošein, 21-Aleksei Derjabin.

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 21
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Mait Kröönström


kell 17.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA FC LEVADIA II  1:2 (1:1)  
ametlik protokoll
Väravad
: 43. Sergei Tasso - 4. Vladimir Vassiljev, 90. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 23. Deniss Jõgiste - 34. Aleksandr Kovaltšuk, 45. Markus Holst
86. tõrjus Ilja Kassjantšuk Šahrijar Abdullajevi penalti

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 3-Aleksandr Kirpu (75. 6-Sergei Jarjomenko), 5-Ilja Avdeenko, 8-Deniss Suvorikov, 9-Sergei Kondratenko, 10-Sergei Tasso, 14-Šahrijar Abdullajev, 15-Deniss Jõgiste, 17-Juri Gaidajenko, 19-Andrei Borissov, 21-Vladimir Ljahhovetski.
Varus: 4-Jevgeni Kirpu, 6-Sergei Jarjomenko, 11-Aleksei Zotov, 12-Denis Kirilin, 13-Valentin Fuksov, 18-Andrei Sozinov.

FC Levadia II: 30-Ilja Kassjantšuk (88. 7-Klimentii Boldõrev), 3-Maksim Podholjuzin, 4-Vladimir Vassiljev, 5-Markus Holst, 6-Aleksandr Kulinitš, 8-Tõnis Starkopf, 9-Aleksandr Kovaltšuk (46. 14-Rain Aasmäe), 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 16-Aleks Mones, 17-Maksim Rõtškov, 19-Igor Subbotin.
Varus: 7-Klimentii Boldõrev, 14-Rain Aasmäe.
Alates 88. minutist seisis Levadia II väravas Maksim Rõtškov

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Pille Raadik

Esiliiga tabel pärast 35. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 35 25 8 2 93:20 83
2 Kohtla-Järve FC Lootus 35 23 2 10 85:46 71
3 Valga FC Warrior 35 20 2 13 66:63 62
4 Lasnamäe FC Ajax 35 19 4 12 71:52 61
5 Kiviõli Tamme Auto 35 17 2 16 76:73 50
6 Tallinna JK Legion 35 13 5 17 62:73 44
7 Pärnu JK Vaprus 35 11 7 17 66:75 40
8 Viljandi JK Tulevik II 35 10 6 19 47:76 36
9 Tallinna FC Flora II 35 8 5 22 31:62 29
10 Rakvere FC Flora 35 7 3 25 46:103 18

Väravalööjate edetabel pärast 35. vooru:
32
 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
18 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
18 - Anton Semjonov (FC Lootus)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
16 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
16 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
16 - Jaan Leimann (FC Warrior)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Aleks Mones (FC Levadia II)
11 - Sergei Tasso (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (93) -
Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 11, Tõnis Starkopf 11, Indrek Zelinski 7, Maksim Rõtškov 7, Vladimir Vassiljev 7, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (85) - Anton Semjonov 18, Vitali Bolšakov 16, Irfan Ametov 10, Konstantin Karin 9, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 6, Aleksei Žukov 6, Jan Demidovitš 5, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Kiviõli Tamme Auto (76) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 10, Erik Šteinberg 8, Dmitri Kirilov 7, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 4, Ilja Krivošein 4, Aleksei Borissenko 4, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Aleksandr Kuslap 1
Omavärav: Priit Danelson (FC Warrior)

Lasnamäe FC Ajax (71) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 11, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 6, Vladimir Gerassimov 5, Juri Gaidajenko 4, Vladimir Ljahhovetski 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Deniss Jõgiste 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Sergei Kondratenko 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Valga FC Warrior (66) - Sander Rõivassepp 18, Jaan Leimann 16, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Silver Lätt 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Marten Mütt 1

Pärnu JK Vaprus (64) - Taavi Laurits 10, Ranet Lepik 8, Aleksei Galkin 7, Martin Partsioja 7, Ivan Velikopolje 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Kaarel Kaarlimäe 4, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Artur Rättel 2, Indres Põder 2, Taavi Midenbritt 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (62) - Maksim Kisseljov 16, Aleksandr Pavlikhin 15, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 3, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Pavel Rubel 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1, Juri Brõtkin 1

Viljandi JK Tulevik II (47) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 5, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Karol Mets 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 2, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Juri Jevdokimov 1, Aleksandr Kulatšenko 1, Karl-Eerik Luigend 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (46) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 6, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 4, Alari Aunapuu 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Elari Valmas 2, Mihkel Saar 2, Siim Rannamäe 2
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (31) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Erkki Junolainen 3, Joel Indermitte 3, Sergei Mošnikov 2, Karl Mööl 2, Edwin Stüf 2, Jürgen Kuresoo 2, Andre Frolov 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Janno Roosimets 1, Hannes Anier 1, Tanel Tammemägi 1
08.11.2009 17:40








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.