KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEOD: Saaliliiga esimestes poolfinaalides olid võidukad Narva ja Augur

Täna õhtul tehti algust Triobet saaliliiga poolfinaalidega. Narvas toimunud mängus oli kohalik United ülekaalukalt 8:2 üle Nõmme BSC Olybetist. Teises mängus jäi Tallinna FC Cosmos Viimsis 0:2 alla Tallinna SK Augur Enematile.

Vaata mõlema poolfinaali videokokkuvõtet siit uudisest! Kohtumised on täispikkuses järelvaadatavad Õhtulehe spordiporitaalis.

Poolfinaalides mängitakse kuni kahe võiduni. Esimene kohtumine toimus põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Kõikides mängudes selgitatakse välja võitja. Normaalaja viigilise tulemuse korral mängitakse lisaaeg 2x5 minutit. Kui ka lisaaeg ei selgita võitjat, siis lüüakse 6m karistuslööke. Mõlemast võistkonnast lööb kolm mängijat. Kui ka pärast seda on tulemus viigiline, siis jätkatakse ühekaupa kuni võitja selgumiseni.

Täna selgus ka tõsiasi, et Tallinna FC Ararat TTÜ säilitas oma koha Triobet saaliliigas Tallinna FC Rinopal Ajaxi vastu. Ararat jäi peale 8:6, kuna avamäng lõppes Ajaxi 9:7 võiduga, siis tänu ühele võõrsil löödud enamväravale säiliski neile liigakoht. Mäng oli ülimalt dramaatiline, Ararat kaotas poolaja 0:3 ja oli vahepeal 7 minutit enne lõppu taga 2:5, aga tugev lõpuspurt sai seekord otsustavaks.27.02.2016 20:23
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.