KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U15 koondisel on ees kolm kogunemist ja liigamäng

17.-18. märtsini toimub U15 koondise treeningkogunemine, mis eelneb 19. märtsil kell 12 Sportland Arenal toimuvale U17 Eliitliiga mängule Läänemaa võistkonna vastu.

Esmaspäeval, 21. märtsil algusega kell 13:30 toimub U15 koondise piirkondlik kogunemine Tartus Annelinna staadionil. Järgmisel päeval, 22. märtsil treenib U15 koondise järgmine valik alates kell 12:30-st Nike Arenal.

U15 koondisesse on 17. märtsil kutsutud:
1. Karl Jakob Hein, FC Nõmme United
2. Kristjan Stüff, JK Tabasalu
3. Murad Velijev, JK Tallinna Kalev
4. Markus Kuldkepp, JK Tallinna Kalev
5. Hugo Henrik Leht, JK Tallinna Kalev
6. Erik Kruglov, Kohtla-Järve JK Järve
7. Arthur Jeršov, Tallinna FC Flora
8. Nikita Ustritski, Tallinna FC Flora
9. Daniel Aganitš, Jõgeva SK Noorus 96
10. Karl Tammeorg, FC Elva
11. Robin Kors, FC Elva
12. Nikita Dronov, Tallinna FC Levadia
13. Nikita Mihhailov, Narva Trans
14. Robert Hindriksoo, FC Santos
15. Karlis Karro, FC Helios
16. Artur Karjagin, FC Helios
17. Aleksandr Šapovalov, TJK Legion
18. Patrick Genro Veelma, JK Tammeka

U15 koondise kandidaadid 21. märtsil Tartus:
1. Sebastian Johanson, Võru FC Helios
2. Ronan Pähn, Võru FC Helios
3. Markus Joakit, Võru FC Helios
4. Rasmus Tamm, Võru FC Helios
5. Jasper Luik, Tartu FC Helios
6. Artur Karjagin, Tartu FC Helios
7. Maiko Aim, FC Valga Warrior
8. Daniel Libin, FC Valga Warrior
9. Robin Paring, FC Elva
10. Aleksander Iljin, Tartu JK Merkuur-Juunior
11. Karl Lani, Jõgeva SK-Noorus
12. Kirill Matiitšin, Jõgeva SK- Noorus
13. Carl Robert Mägimets, Tartu JK Tammeka
14. Rasmus Vahtra, Tartu JK Tammeka
15. Alfred Tammiksaar, Tartu JK Tammeka
16. Georg Lillo, Tartu JK Tammeka
17. Raiko Randlaht, Tartu JK Tammeka
18. Daniel Kabanen, Tartu JK Tammeka
19. Felix Richard Raidmäe, Tartu JK Tammeka
20. Raul Tääker, Pärnu JK Vaprus
21. Günther Joala, Pärnu JK
22. Kirill Rõbaltšenko, Pärnu JK
23. Karl-Johannes Tali, Pärnu JK
24. Kevin Kärp, Paide Linnameeskond
25. Kevin Metso, Paide Linnameeskond
26. Marten Lehtsaar, Paide Linnameeskond
27. Tauno Saareleht, Tartu FC Santos

U15 koondise kandidaadid 22. märtsil:
1. Holger Õun, FC Nõmme United
2. Andreas Tiits, JK Tabasalu
3. Jaagup Luts, JK Tabasalu
4. Kristjan Viira, JK Tabasalu
5. Ralf Mattias Vetsa, JK Tabasalu
6. Kevor Palumets, JK Tabasalu
7. Deivid Andreas, CF Reus Deportiu
8. Maksim Paskotši, JK Tallinna Kalev
9. Erik Reinumägi, JK Tallinna Kalev
10. Demis Teral, Läänemaa JK
11. Martin Tilk, Raplamaa JK
12. Denni Grintšenko, Tallinna FC Levadia
13. Gustav Jakob Greim, Tallinna FC Levadia
14. Filipp Drabinko, Tallinna JK Legion
15. Jegor Horunov, Tallinna JK Legion
16. Ramai Šarejev, Tallinna JK Legion
17. Deniss Drabinko, Tallinna JK Legion
18. Filipp Rotsenkov, Tallinna JK Legion
19. Aleksander Šumov, Tallinna JK Legion
20. Erich Pullerits, Kohtla-Järve JK Järve
21. Rasmus Lumiste, Keila JK
22. Daniel Žukov, FC Maardu
23. Ivan Timofejev, FC Maardu
24. Kermo Muraveiski, JK Vasalemma
25. Danil Tsuiman, Tallinna FC Infonet
26. Vitali Klimov, Tallinna FC Infonet

14.03.2016 14:54








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.