KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Järgmise nädala alguses kogunevad U15 koondise kandidaadid

Eesti U15 koondise kandidaatidele toimub treening esmaspäeval, 21. märtsil kell 14:00 Tartu Annelinna staadionil (Annemõisa 6).

Noortekoondise kandidaadid kogunevad staadionile pool tundi enne treeningu algust. U15 koondise peatreener Karel Voolaiu kutse piirkondlikule treeningule sai 27 mängijat.

Päev hiljem, teisipäeval, 22. märtsil kell 13:00 algab piirkondlik treening Tallinnas Nike Arenal (Asula 4c). 26 kutse saanud mängijat kogunevad pool tundi varem A. Le Coq Arenal.

Tartu treeningule on kutsutud:
Sebastian Johanson – Võru FC Helios
Ronan Pähn – Võru FC Helios
Markus Joakit – Võru FC Helios
Rasmus Tamm – Võru FC Helios
Jasper Luik – Tartu FC Helios
Artur Karjagin – Tartu FC Helios
Maiko Aim – FC Valga Warrior
Daniel Libin – FC Valga Warrior
Robin Paring – FC Elva
Aleksander Iljin – Tartu JK Merkuur-Juunior
Karl Lani – Jõgeva SK-Noorus
Kirill Matiitšin – Jõgeva SK-Noorus
Carl Robert Mägimets – Tartu JK Tammeka
Rasmus Vahtra – Tartu JK Tammeka
Alfred Tammiksaar – Tartu JK Tammeka
Georg Lillo – Tartu JK Tammeka
Raiko Randlaht – Tartu JK Tammeka
Daniel Kabanen – Tartu JK Tammeka
Felix Richard Raidmäe – Tartu JK Tammeka
Raul Tääker – Pärnu JK Vaprus
Günther Joala – Pärnu JK
Kirill Rõbaltšenko – Pärnu JK
Karl-Johannes Tali – Pärnu JK
Kevin Kärp – Paide Linnameeskond
Kevin Metso – Paide Linnameeskond
Marten Lehtsaar – Paide Linnameeskond
Tauno Saareleht – Tartu FC Santos

Tallinna treeningule on kutsutud:
Holger Õun – FC Nõmme United
Andreas Tiits – JK Tabasalu
Jaagup Luts – JK Tabasalu
Kristjan Viira – JK Tabasalu
Ralf Mattias Vetsa – JK Tabasalu
Kevor Palumets – JK Tabasalu
Deivid Andreas – CF Reus Deportiu
Maksim Paskotši – JK Tallinna Kalev
Erik Reinumägi – JK Tallinna Kalev
Demis Teral – Läänemaa JK
Martin Tilk – Raplamaa JK
Denni Grintšenko – Tallinna FC Levadia
Gustab Jakob Greim – Tallinna FC Levadia
Filipp Drabinko – Tallinna JK Legion
Jegor Horunov – Tallinna JK Legion
Ramai Šarejev – Tallinna JK Legion
Deniss Drabinko – Tallinna JK Legion
Filipp Rotsenkov – Tallinna JK Legion
Aleksander Šumov – Tallinna JK Legion
Erich Pullerits – Kohtla-Järve JK Järve
Rasmus Lumiste – Keila JK
Daniel Žukov – FC Maardu
Ivan Timofejev – FC Maardu
Kermo Muraveiski – JK Vasalemma
Danil Tsuiman – Tallinna FC Infonet
Vitali Klimov – Tallinna FC Infonet

18.03.2016 14:36








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.