KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Meistriliiga esimesel parimate valimisel edukad Zamogilnõi ja Morozov

Eesti jalgpalli Meistriliiga märtsikuu parimate valimisel pälvis treenerite kategoorias esikohta FC Kuressaare juhendaja Sergei Zamogilnõi ja mängijatest FC Levadia kapten Igor Morzov.

Zamogilnõi meeskond pidas eelmisel kuul Meistriliigas vaid kaks mängu. Esimeses kaotati Paidele võõrsil 1:2, kuid teises lõhati üllatuspomm, kui võideti võõrsil 1:0 valitsevat meistrit FC Florat. Enne seda olid tallinlased kõikide sarjade peale püsinud kaotuseta 17 mängu järjest.

Morozov on tõusnud Levadia noore koosseisu selgeks liidriks. Esimesest viiest mängust on kirjas kaks võitu ja kolm viiki, kuid märkimisväärne on sisse lastud väravate arv – 1. Ja kaitsekindlust annab just Morozov, kes 4:0 purustustöös Narva Transi vastu lõi ka kaks väravat.

Esiliigas ei ole leidunud vastast Tallinna FC Flora II-le, mis teenis nende juhendajale Norbert Hurdale ka parima treeneri tiitli. 2:1 võideti FC Puumat ja Kohtla-Järve Lootust, 1:0 Tartu SK 10-t ja 4:0 FC Infonetti. Ainsad punktid kaotati Rakvere Tarvaga tehtud 1:1 viigimängus. Tasuks kindel esikoht.

Edukalt on aastat alustanud ka Tarvas, kelle puurisuul on teinud head tööd Sander Susi. Rakverelastel on viiest mängust kaks võitu, kaks viiki ja üks kaotus. Just ainsas kaotusega lõppenud matšis Susi ei osalenud.

Parimate valimisel arvestatakse mängija või treeneri sooritusi vastava kuu jooksul, tabeliseisu, väravaküttide pingerida, hoiatuskaarte, löödud ning sisse lastud väravate hulka, mängitud minuteid, distsiplinaarrikkumisi, ausa mängu põhimõtete järgimist, suhtumist vastasvõistkonda jms. Mälestusesemed laureaatidele annab üle Eesti Jalgpalli Liit.

Foto: Catherine Kõrtsmik

05.04.2012 19:30
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.