KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Meistriliiga XXXII vooru tulemused

Meistriliiga 32. vooru esimestes mängudes teenisid külalised neli võitu neljast. FC Flora alistas FC Kuressaare 2:0, Nõmme Kalju FC Viljandi 9:1, Narva Trans Paide Linnameeskonna 3:2 ja Sillamäe Kalev Tallinna nimekaimu 3:0.

Viimases mängus asus väljakuperemeeste au päästma FC Levadia, kes võitiski Tartu Tammeka 3:0. Meistriliiga septembri parimaks treeneriks valiti Igor Prins ja parimaks mängijaks Carl Tubarik.

Meistriliiga XXXII vooru mängud 2. oktoobril:

2. oktoobril kell 16:45 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC FLORA  0:2 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad
: 5. Albert Prosa, 20. pen. Zakaria Beglarišvili
Hoiatused: 20. Rauno Reiman, 30. Elari Valmas - 83. Karl-Eerik Luigend

FC Kuressaare: 1-Lavrentjev, 20-M. Rajaver, 25-Viira, 33-Pajunurm, 13-Rauno Reiman, 7-Gerasimov, 6-Pohlak (90. 17-Arli Saar), 23-Luup, 5-Tikerberi, 3-Könninge, 39-Valmas.
Varus: 12-Nurmik, 17-Arli Saar, 29-Erlenbach.

FC Flora: 1-Pedõk, 4-Jahhimovitš, 5-Peitre, 7-Beglarišvili, 9-Alliku (61. 10-Pukk), 16-Jürgenson, 24-Palatu, 25-Frolov, 41-Minkenen (77. 13-Laabus), 73-Luigend, 99-Prosa (33. 33-Mööl).
Varus: 12-Toom, 6-Mets, 10-Pukk, 13-Laabus, 22-Baranov, 33-Mööl.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 48
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Lauri Salei


2. oktoobril kell 16:45 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - NÕMME JK KALJU  1:9 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 27. Sander Sinilaid - 2. pen. Juri Jevdokimov, 38., 63., 78., 83., 89. Tarmo Neemelo, 60. Eino Puri, 72., 90. Tanel Melts
Hoiatused: 2. Martin Tšegodajev, 44. Marten Mütt, 88. Eron Krillo

FC Viljandi: 1-Ventsel, 26-Liivamägi, 77-Lätt, 22-Mütt, 80-Tšegodajev, 8-Sinilaid, 7-Leimann, 21-Torop (59. 10-Laht), 9-Belov (46. 4-Indermitte), 3-Klemmer, 17-Karu (46. 11-Krillo).
Varus: 10-Laht, 4-Indermitte, 11-Krillo.

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 3-Koogas, 77-Šišov, 75-Wakui (69. 8-Ceesay), 7-Puri, 10-Konsa (73. 18-Terehhov), 16-Melts, 15-Jevdokimov (77. 11-Viikmäe), 99-Neemelo.
Varus: 96-Koppel, 11-Viikmäe, 2-Bianchi, 6-Rodrigues, 18-Terehhov, 25-Cole, 8-Ceesay.

Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Ago Kärtmann


2. oktoobril kell 16:45 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - JK SILLAMÄE KALEV  0:3 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 19. Kazimieras Gnedojus, 25. Evgeny Kabaev, 83. Alexander Bebikh
Hoiatused: 48. Rejal Alijev, 50. Ionel Armean - 90. Romans Gladilins
Eemaldamine: 56. Ionel Armean

JK Tallinna Kalev: 33-Kaljuste, 15-Kukebal (79. 22-Rõivassepp), 17-Whalen (84. 21-Jõgiste), 4-A. Savitski, 19-Armean, 26-Kahr, 11-Alijev (54. 32-Sepp), 5-Kägo, 13-Vnukov, 12-Gunther, 14-Edwin Stüf.
Varus: 89-Tshibangu, 32-Sepp, 21-Jõgiste, 22-Rõivassepp.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 5-Valaitis, 20-Gnedojus, 12-Dudarev, 27-Aleksejev, 22-Mastianica (58. 25-Gladilins), 55-Malinin, 18-Nesterovski, 23-Sillaste (73. 17-Vihrov), 77-Bebikh, 99-Kabaev (77. 71-Lortkiphanidze).
Varus: 53-Kolesnikov, 17-Vihrov, 25-Gladilins, 15-Volkov, 21-Koršunov, 26-Tamberg, 71-Lortkiphanidze.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 87
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Marko Leevand, Aron Härsing


2. oktoobril kell 16:45 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - NARVA JK TRANS  2:3 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 14. ov. Sergey Prikhodko, 74. Urmas Rooba - 66., 70. Vladislav Ivanov, 69. Vitaly Kutuzov
Hoiatused: 43. Carl Tubarik, 56. Eerik Reinsoo - 15. Stanislav Kitto, 80. Sergey Prikhodko, 86. Nikolajs Zaicevs, 90.+2. Jevgenis Kazura

Paide LM: 12-Orgla, 13-Mägi, 3-Tubarik, 24-U. Rooba, 29-Veis, 8-Kõll, 25-Reinsoo (79. 22-Eteria), 30-Ustaal, 14-Rõivassepp (71. 10-Tikenberg), 28-Vanna, 16-Goldberg.
Varus: 10-Tikenberg, 18-Lehtonen, 22-Eteria.

JK Trans: 1-Prikhodko, 10-Abramenko, 15-Kitto, 5-Kazakov, 22-Kuplovs-Oginskis, 2-Kazura, 17-Alekseev (90. 12-Lvov), 11-Leontovitš, 14-Grigorjev, 20-Ivanov (85. 9-Gruznov), 21-Kutuzov (82. 18-Zaicevs).
Varus: 18-Zaicevs, 16-Škinjov, 9-Gruznov, 12-Lvov.

Mänguolud: +15, vahelduv pilvisus; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 79
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Maikel Mikson


2. oktoobril kell 18:45 Maarjamäe kompleksi muruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - TARTU JK TAMMEKA  3:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 30., 87. Artur Rättel, 51. Ingemar Teever
Hoiatus: 23. Preche Amour Florian Mboungou

FC Levadia: 1-Smiško, 4-Morozov, 3-Artjunin, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 6-Antonov, 23-Kaljumäe, 20-Pebre (75. 10-Subbotin), 7-Toomet (88. 25-Elhi), 11-Teever (85. 28-Hunt), 9-Rättel.
Varus: 30-Pikker, 2-Ingermann, 27-Raudsepp, 10-Subbotin, 28-Hunt, 25-Elhi, 16-Martõnov.

JK Tammeka: 33-Lukjanov, 32-Tamm, 12-Tutk, 5-Kaldoja, 16-Naggel, 7-Siim Tenno, 43-Mboungou, 11-Pakk (78. 27-Perlin), 10-Nimo, 77-Tiirik (52. 88-Paabut), 99-Barry (89. 9-M. Valtna).
Varus: 98-Kütt, 88-Paabut, 9-M. Valtna, 27-Perlin, 30-C. Anderson, 13-Lorenz.

Mänguolud: +13, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Kaur Lillipuu

Liiga tabel 2. oktoobri seisuga:
1 Nõmme JK Kalju 31 26 4 1 96:13 82
2 Tallinna FC Flora 31 23 2 6 75:20 71
3 Tallinna FC Levadia 32 21 8 3 76:19 71
4 JK Sillamäe Kalev 32 14 9 9 43:36 51
5 Narva JK Trans 31 13 6 12 41:38 45
6 Paide Linnameeskond 32 10 8 14 30:42 38
7 FC Viljandi 32 6 7 19 27:73 25
8 JK Tallinna Kalev 32 4 9 19 24:73 21
9 FC Kuressaare 31 4 9 18 23:73 21
10 Tartu JK Tammeka 32 3 6 23 22:70 15

Meistriliiga edukaim väravalööja 2. oktoobri seisuga:
20 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 2. oktoobri seisuga:
Nõmme JK Kalju (96)
Tarmo Neemelo 20, Juri Jevdokimov 13, Hidetoshi Wakui 10, Oliver Konsa 7, Eino Puri 6, Kristen Viikmäe 6, Damiano Quinteri 6, Yankuba Ceesay 5, Tanel Melts 5, Alo Bärengrub 4, Sergei Terehhov 3, Andres Koogas 2, Tihhon Šišov 2, Ken Kallaste 1, George Cole 1
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Uku Lilleväli, Siim Valtna (mõl. Tartu JK Tammeka), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev), Sami-Sander Kivi (FC Kuressaare)
Tallinna FC Levadia (76)
Igor Morozov 11, Rimo Hunt 11, Artur Rättel 10, Igor Subbotin 8, Albert Taar 8, Janar Toomet 7, Ingemar Teever 6, Vitali Leitan 4, Artur Pikk 2, Andero Pebre 2, Aleksandr Kulinitš 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Kaljumäe 1, Ilja Antonov 1, Andreas Raudsepp 1
omaväravad: Hiroyuki Mitsuyama (JK Tallinna Kalev), Aleksandrs Abramenko (Narva JK Trans)
Tallinna FC Flora (75)
Zakaria Beglarišvili 15, Valeri Minkenen 8, Rauno Alliku 7, Andre Frolov 7, Karl Mööl 6, Gert Kams 5, Karl-Eerik Luigend 4, Markus Jürgenson 4, Albert Prosa 4, Karl Palatu 3, Karol Mets 3, Nikolay Mashichev 3, Martti Pukk 2, Siim Luts 2, Aleksei Belov 1, Reio Laabus 1
JK Sillamäe Kalev (43)
Vladislav Ivanov 10, Alexander Bebikh 8, Evgeny Kabaev 6, Maksim Paponov 4, Kazimieras Gnedojus 3, Aleksandr Volodin 2, Kassim Aidara 2, Vladimir Malinin 1, Sergei Vihrov 1, Gintas Podelis 1, Eimantas Valaitis 1, Tanel Tamberg 1, Roman Gladilins 1, Ats Sillaste 1, Vjatšeslav Zahovaiko 1
Narva JK Trans (41)
Aleksandr Alekseev 9, Vladislav Ivanov 8, Sergei Leontovitš 4, Vitali Gussev 4, Dmitrijs Medeckis 4, Aleksandr Dubõkin 3, Vitaly Kutuzov 2, Sergei Kazakov 1, Aleksejs Kuplovs-Oginskis 1, Maksim Gruznov 1, Bi Sehi Elysee Irie 1, Erik Grigorjev 1, Vladislav Fjodorov 1, Nikolajs Zaicevs 1
Paide Linnameeskond (30)
Stanislav Goldberg 6, Sander Rõivassepp 3, Andre Mägi 3, Ervin Kõll 2, Tengiz Eteria 2, Lauri Varendi 2, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Teet Allas 1, Mait Nõmme 1, Eerik Reinsoo 1, Mihail Ištšuk 1, Karel Voolaid 1, Andrei Veis 1, Urmas Rooba 1
omavärav: Sergey Prikhodko (Narva JK Trans)
FC Viljandi (27)
Marten Mütt 4, Eron Krillo 4, Jaan Leimann 4, Taavi Laurits 3, Martin Tšegodajev 3, Joel Indermitte 2, Sander Sinilaid 2, Ott Ottis 1, Bert Klemmer 1, Silver Lätt 1, Aleksei Belov 1
omavärav: Johannes Kukebal (JK Tallinna Kalev)
JK Tallinna Kalev (24)
Hiroyuki Mitsuyama 5, Kassim Aidara 4, Rejal Alijev 4, Rasmus Tomson 3, Edwin Stüf 3, Risto Kägo 2, Eduard Ratnikov 2, Garreth Wayne Gunther 1
FC Kuressaare (23)
Elari Valmas 4, Amor Luup 3, Märten Pajunurm 3, Andre Ilves 3, Pelle Pohlak 2, Greger Könninge 2, Mairo Tikerberi 2, Raido Reinsalu 1, Margus Rajaver 1, Andre Ilves 1, Urmas Rajaver 1
Tartu JK Tammeka (22)
Kaspar Kaldoja 4, Janno Saks 2, Olari Perlin 2, Martin Hurt 2, Alexander Frank Nimo 2, Marek Tšernjavski 1, Siim Valtna 1, Ander Paabut 1, Mikk Valtna 1, Kristjan Tiirik 1, Heiko Tamm 1, Rauno Tutk 1, Mikk Laas 1, Elhadj Ousmane Barry 1
omavärav: Alexander Bebikh (JK Sillamäe Kalev)

02.10.2012 17:28








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.