KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Liis Pello on Maltas teeninud palju mänguaega

Septembrikuus algas hooaeg Malta naiste kõrgliigas, kus mängiva FC Kirkop Unitedi koosseisus teeb kaasa ka Eesti naiste koondise kaitsja ning varasemalt FC Floras mänginud Liis Pello.

1. novembril kohtus Kirkop esimese vooru viimases kohtumises oma lähikonkurendi Mgarr Unitediga ning pidi vastu võtma napi 0:1 kaotuse. Viiest mängust on Kirkop nüüd teeninud kaks võitu ja kolm kaotust ning asub kuue naiskonna seas hetkel neljandal kohal. Pello on oma koduklubi eest kõigis kohtumistes kirja saanud täismängud ning olnud kahel korral ka resultatiivne. “Hetkel olen siin rahul. Tulingi Maltale otsima väljakutset ja selle ma ka sain. Tase on sarnane Eesti liigale. Kaks domineerivat võistkonda, kes võitlevad tiitli nimel ja ülejäänud üritavad sammu pidada,” võtab Pello kokku liiga taseme.

Koondises pigem äärekaitsjana tegutsenud Pello on uues klubis sisse võtnud poolkaitsja koha, mis on talle veidi tuttav juba Flora päevilt ning enda sõnul on ta sellel positsioonil rahul. “Eelmine aasta sain mitu korda asetseda uuel kohal keskpoolikus ja hakkas meeldima. Nii sai selleks ka mu positsioon uues klubis. Mängimine on läinud hetkel tõusvas joones. Olen võistkonnaga harjunud ja tunnen end hästi.”

Pello esindas Eesti koondist viimati suvisel Balti turniiril ning on kokku koondisesärgi selga tõmmanud 25 korral, olles selle aja jooksul löönud ühe värava. Eelmisel hooajal kuulus Pello Tallinna FC Flora koosseisu ning sai kirja 22 mängu ja 18 väravat.

Kirkop Unitedi tulemused Malta kõrgliigas:
21. september
Kirkop United – Raiders 2:0

27. september
Birkirkara – Kirkop United 4:0

19. oktoober
Kirkop United – Hibernians 1:4

23. oktoober
FC Gozo – Kirkop United 1:2

1. november
Mgarr United – Kirkop United 1:0

Liigatabel:
1) Birkirkara 13 punkti
2) Hibernians 12 punkti
3) Mgarr United 10 punkti
4) Kirkop United 6 punkti
5) Gozo 1 punkt
6) Raiders (Luxol) 1 punkt

Pildil Liis Pello (nr. 2) kohtumises Läti vastu suvisel Balti turniiril
Foto: Läti Jalgpalli Liit

 

03.11.2016 12:48
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.