KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
1996.a sündinud ja nooremate tüdrukute jalgpallipäev

20. juunil korraldab Eesti Jalgpalli Liit avatud jalgpallipäeva kõigile tütarlastele, kes on sündinud ajavahemikul 1996 – 2003.

Oodatud on kõik jalgpallurid sõltumata nende jalgpallikarjääri pikkusest ja mängutasemest või sellest, kas nad on juba registreeritud mõnda klubisse. Võtke kaasa kogu naiskond või tulge omapäi või koos sõbrannaga. Tüdrukud kohtuvad koondislastega ja saavad treenitud rahvuskoondiste treenerite poolt. Ka kõik klubide treenerid on oodatud jalgpallipäeval kaasa lööma.

Päev algab hommikul kell 9.00 Männiku kunstmuru väljakul. Koos tehakse sooja ja mängitakse mänge, mis arendavad tehnikat ja oskusi. Iga tegevuse juures on oluline, et kõigil oleks lõbus. Plaanis on ka väike miniturniir, milles võib osaleda nii oma grupiga või ka kohapeal koostatud võistkonnaga.

Päev lõpeb kell 14:00.  Kohale palume tulla oma vahendite ja riietega ning kuna päev on pikk siis võtke kaasa ka oma võileivakott.

Loodame et klubises on jalgpallihuvilisi tüdrukuid, kes saavad sellest üritusest osa võtta. Päeva paremaks organiseerimiseks ootame tagasisidet võimalike osalejate arvu osas.

Illustreeriv foto: Egon Tintse

07.06.2010 06:45
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.