KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste jalgpallihooaja avamisel ennustati võitu Pärnule
Eesti Jalgpalli Liidus toimunud naiste vutihooaja avamisel ennustasid asjaosalised, et 2009. aasta meistritiitel läheb Pärnu võistkonnale, kuid tõsisteks konkurentideks peetakse mullust meistrit FC Levadiat ja karikavõitjat FC Florat. Naiste meistrivõistlustel osaleb sel aastal rekordilised 20 võistkonda, kellest 8 mängivad Meistriliigas ja 12 Esiliigas. Meistriliigas peetakse 21 vooru, avalöök tehakse pühapäeval, 5. aprillil.

Hooaja avamisel ennustasid kokku 6 esindajat, et meistritiitli võidab Pärnu JK: debütandi Põlva FC Lootose peatreener Kaido-Meinhard Kukli ja mängija Signy Aarna, Tartu JK Tammeka mängiv treener Katrin Kaarna, JK Tallinna Kalevi juhendaja Priit Simson ning loomulikult Pärnu JK peatreener Jüri Saar ja mängija Berle Brant.

FC Florale ennustavad tiitlivõitu FC Kuressaare peatreener Miko Pupart ja mängija Miina Kallas ning Flora juhendaja Allan Soomets ja kapten Monika Vehlmann. FC Levadia edusse usub võistkonna uus peatreener Maksim Rõtškov ja Nõmme JK Kaljut esindanud Gunnar Kure. Kalju kapten Ilona Toots usub seevastu enda võistkonna võimetesse ja pakkus meistriks just Kaljut.

Naiste Esiliigas peetakse I vooru mängud laupäeval, 18. aprillil ja pühapäeval, 19. aprillil. Alates 2010. aastast mängib nii naiste Meistri- kui ka Esiliigas kuus võistkonda, ülejäänud naiskonnad alustavad II liigast. 2009. aasta 5 paremat Meistriliiga naiskonda kindlustavad endale koha ka tulevaks hooajaks, kohtadele 6-8 jäänud naiskonnad mängivad koos Esiliiga võitjaga play-off kohtumisi ja selgitavad ühe, kes samuti püsima jääb.
04.04.2009 19:22
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.