KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste saalijalgpalli karika võitis Pärnu JK
Pärnu JK tuli Eesti esimeseks naiste saalijalgpalli karikavõitjaks, kui alistas Kehra spordihallis toimunud turniiri finaalis FC Flora 3:0.

Valitseva Eesti meistri ja karikavõitja kasuks lõi Anastassia Morkovkina finaalis väravad 9. ja 11. minutil, 15. minutil lisas Heleri Saar kolmanda kolli.

Poolfinaalis võitis Pärnu Olga Ivanova ja Morkovkina tabamustest 3:0 FC Levadia ning Flora Saron Läänmäe abiga 1:0 Tartu Tammeka.

Karikaturniiril osales üheksa naiskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. A-alagrupi võitis Pärnu JK, teisena pääses poolfinaali Tartu JK Tammeka, veel mängisid kaasa Tallinna FC Flora II, JK Tallinna Kalev ja Kuusalu Kalev.

B-alagrupis oli parim Tallinna FC Flora, järgnes Tallinna FC Levadia, poolfinaalist jäid välja Pärnu JK II ja Nõmme JK Kalju.

Tulemused:
A-alagrupp

FC Flora – Kuusalu Kalev 1:0
Tartu JK Tammeka – JK Tallinna Kalev 0:0
Pärnu JK I – FC Flora II 4:0
Kuusalu Kalev – Tartu JK Tammeka 0:2
Tartu JK Tammeka – Pärnu JK I 0:1
JK Tallinna Kalev – Kuusalu Kalev 3:1
Pärnu JK I – JK Tallinna Kalev 4:0
FC Flora II – Tartu JK Tammeka 2:3
Kuusalu Kalev – Pärnu JK I 0:6
JK Tallinna Kalev – FC Flora II 4:2

B-alagrupp

FC Flora I – Nõmme JK Kalju 2:0
Pärnu JK II – FC Levadia 0:1
Pärnu JK II – FC Flora I 0:3
Nõmme JK Kalju – FC Levadia 0:4
FC Flora I – FC Levadia 2:0
Nõmme JK Kalju – Pärnu JK II 1:1

Poolfinaalid

Pärnu JK – FC Levadia 3:0
3., 7. Olga Ivanova, 8. Anastassia Morkovkina

FC Flora I – Tartu JK Tammeka 1:0
2. Saron Läänmäe

Finaal
Pärnu JK I – FC Flora I 3:0

9., 11. Anastassia Morkovkina, 15. Heleri Saar

Koosseisud
Pärnu JK I

Elis Meetua, Anastassia Morkovkina, Olga Ivanova, Heleri Saar, Liis Ude, Liivi Sõrmus, Anete Paulus, Anastassija Rocane, Kaire Palmaru.

FC Flora I

Pille Raadik, Annika Pajupuu, Anna Folland, Liis Emajõe, Ragne Hindrimäe, Saron Läänmäe, Kelly Rosen, Sandra Reivik, Vidri Mägiste.

FC Levadia

Marina Karžetskaja, Inna Zlidnis, Stanislava Russakova, Aljona Malets, Kaidi Jekimova, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova, Kadre Päri, Daniela Mona Lambin, Margarita Žernosekova, Vlada Kubassova, Merilin Pappel.

JK Tammeka
Imbi Hoop, Maria Gaiduk, Maria Sootak, Olga Tšuiko, Karina Kesvatera, Eneli Vals, Kristina Bannikova, Silja Goroško, Eva Nõmme, Liis Ott, Grete-Lilijane Küppas, Katri Ahtijäinen, Sirje Roops.
08.01.2012 15:45








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.