KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tüdrukute jalgpallifestivali avab Liis Lemsalu

Laupäeval kell 11 algava tüdrukute jalgpallifestivali avab tuntud laulja Liis Lemsalu, kes on kohal Tallinnas Sportland Arenal toimuval üritusel. Samal ajal algab festival ka Tartus Tamme staadionil ja Pärnus Raeküla staadionil.

Eesti Jalgpalli Liit korraldab sel laupäeval, 11. mail tüdrukute jalgpallifestivali, mis on suunatud 6-14-aastastele tüdrukutele. Festivali tegevused leiavad aset kella 11st kuni 13ni Tallinnas Sportland Arenal, Tartus Tamme staadionil ja Pärnus Raeküla staadionil. Tüdrukutele on kavas näidistreeningud, põnevad harjutused ning erinevad mängud. Osalemine on tasuta ja huvilised saavad mälestuseks laheda T-särgi. Varasem kokkupuude jalgpalliga ei ole oluline.

„Mängisin aastaid jalgpalli nii Eestis kui ka Norras ja sain sellega tegeledes väga palju positiivseid emotsioone. Jalgpall on kaasahaarav ja põnev, minu arvates sobib see tüdrukutele väga hästi. Kutsun kõiki tüdrukuid 11. mail toimuval festivalil osalema,“ ütles tuntud laulja, Eesti otsib superstaari saate võitja Liis Lemsalu.

„Jalgpall on naiste ja tüdrukute seas muutumas kogu maailmas üha populaarsemaks. Soovime tutvustada jalgpalli kui tüdrukutele sobilikku sportimisvõimalust ja seome festivali emadepäevaga,“ selgitas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär ja UEFA naistejalgpalli komisjoni liige Anne Rei.

Pärast festivali lõppu on kõigil huvilistel võimalik kaasa elada naiste Meistriliiga mängudele. Tallinnas on kell 14:00 vastamisi FC Flora ja FC Levadia ning Pärnus samal ajal Pärnu JK ja Põlva FC Lootos, Tartu klubid SK 10 Premium ja Tammeka kohtuvad kell 15:00 Kambja staadionil.

Festivali peatoetaja on FIFA oma programmi Live Your Goals raames.

Eelregistreeri end festivalile:
Tallinn
Tartu
Pärnu

09.05.2013 06:37
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.