KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Naiste Meistriliigas jätkus Pärnu JK täisedu

Naiste Meistriliiga VIII voorus teenis täiseduga jätkav Pärnu JK juba seitsmenda järjestikuse võidu. Tartu JK Tammeka avaldas küll südi vastupanu, kui leppis lõpuks siiski 1:2 kaotusega.

Skoor avati 44. minutil, kui Tammeka sai kirja omavärava. 68. minutil viigistas seisu Karina Kesvatera, aga juba 70. minutil asus Pärnu Kairi Himaneni väravast uuesti ja lõplikult juhtima 2:1.

Teises tänases mängus asus Tallinna FC Levadia poolajaks Jana Ahvena ja Daniela Mona Lambini väravatest 2:0 juhtima Põlva FC Lootose vastu. Kuid teisel poolajal juhtus selline ime, et terve mängu vähemuses mänginud põlvalannad lõid kolm vastuväravat ja võitsidki mängu 3:2. Kõik kolm väravat tegi Signy Aarna (pildil).

Pühapäeval lõpetasid vooru Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev ning Flora sai kindla 6:2 vooru. Kaks väravat lõid võitjatele nii Liis Emajõe, kui Merily Toom. Korra olid resultatiivsed Miina Kallas ja Liis Lepik. Kalevi nimel said väravad kirja Elina Stepanova ja Kadri-Ann Valgeväli.

Järgmine, IX voor mängitakse laupäeval, 8. juunil ja keskses mängus võõrustab FC Flora Pärnut.