KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Sillamäel toimub tüdrukute jalgpallifestival

Laupäeval, 16. augustil toimub Sillamäe Kalevi kunstmuruväljakul Ida-Virumaa tüdrukute jalgpallifestival, kuhu on oodatud kõik 6-18aastased tütarlapsed. Festival algab kell 12 ning lõpeb kell 14.

Jalgpallifestivalile tulevad Eesti rahvusnaiskonna treenerid ja mängijad, kes näitavad ette erinevaid harjutusi ning korraldavad osavusmänge. Samuti saab küsida neilt autogramme ja päev lõpeb ühise lõunasöögiga. Kõik jalgpallifestivalil osalevad tüdrukud saavad üheskoos tasuta sõita 20. augustil Tallinnasse A. Le Coq Arenale, kus Eesti rahvusnaiskond kohtub MM-valikmängus Tšehhiga.

„Sillamäe Kalev peab aktiivseid eluviise väga tähtsaks ja et naiste seas muutub jalgpall üha populaarsemaks, otsustasimegi ellu viia tüdrukute jalgpallifestivali,“ ütles Sillamäe Kalevi president Aleksander Starodubtsev. „Et Sillamäe asub Ida-Virumaa linnade keskpunktis, on just Sillamäel hea võimalus selline festival läbi viia ja ootamegi Sillamäe neidude kõrval ka teiste Ida-Virumaa valdade ja linnade tüdrukuid aktiivselt osalema.“

Starodubtsev märkis, et 16. augusti festival pakub Ida-Virumaa tüdrukutele hea võimaluse oma silmaga näha Eesti parimaid naisjalgpallureid, et saada innustust ka ise jalgpallis kaugemale jõudmiseks. Festivalil osalevad Eesti koondise kapten Kethy Õunpuu, Pärnu JK mängijad Kairi Himanen ja Anastassia Morkovkina jpt.

Ida-Virumaa tüdrukute jalgpallifestival toimub esmakordselt, kuid tüdrukute suure huvi korral võib muutuda traditsiooniks. „Väga meeldiv, et seda projekti asusid väga aktiivselt toetama nii Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus „Meie Inimesed“ kui Eesti Jalgpalli Liit,“ sõnas Starodubtsev. „Erinevate osapoolte suur huvi annab usku arvata, et sellisest festivalist võiks saada kena traditsioon.“

Väga vihmase ilma korral toimub üritus siseruumides. Klubi palub kõigil jalgpallifestivalil osalemisest soovijatel end eelnevalt registreerida, saates e-kiri aadressil info@jksillamae.ee, andes teada oma nime ja vanuse.

Ida-Virumaa tüdrukute jalgpallifestivali peakorraldaja on JK Sillamäe Kalev, projekti toetavad Eesti Jalgpalli Liit, Sillamäe linn, Kultuuriministeerium ning Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus "Meie Inimesed".

Tüdrukute jalgpallifestival 10. mail 2014 Pärnus Raeküla staadionil.
Foto: Karmen Vesselov 

08.08.2014 15:27
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.