KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tammeka naised korraldavad jalkaturniiri

Eeloleval pühapäeval, 21. septembril toimub Tamme staadioni kunstmurul esimene Pühapäeva jalkaturniir naistele ja tüdrukutele. Mis turniiriga on tegemist ning mis tasemel osavõttu on oodata, räägib Tammeka naiskonna peatreener ja naistesüsteemi koordinaator Aleksandra Ševoldajeva.

Mida kujutab endast Pühapäeva jalkaturniir? Kust tuli selline nimi?
Pühapäeva jalkaturniir on põhiliselt väljund nendele mängijatele ja võistkondadele, kes tahavad mängida jalgpalli väljaspool oma trenni või meistrivõistlusi. Turniir on mõeldud kõikidele tüdrukutele, neidudele ja naistele, kellel on soov end liigutada jalgpalli mängides.Nimi tuli sellisest väljendist nagu pühapäevajalgpallur ehk huviline, kes käib hobikorras jalkat mängimas. Ja Eestis on peaaegu, et kõik naismängijad just sellised. Ning eks turniir toimubki pühapäeval!

Äsja lõppes Eesti naiste II liiga hooaeg. Kui palju selliseid hooajaväliseid turniire Eestis korraldatakse?
Turniire nüüd meeletult palju ei ole, kuna kevad-suvi-sügis perioodil on kõik hõivatud tõesti meistrivõistlustega. Turniire viiakse läbi peamiselt talvel ja need on pigem saalis. Samas lõppeski nüüd naiste II liiga hooaeg, Tammeka duubelnaiskonna hooaeg, ning kuna ilmad on ilusad ja isu mängida suur, siis need asjaolud ajendasidki sellist võistlust korraldama.

Kui palju võib sel pühapäeval platsil näha meie Expert liiga naisi? Kas vastased kaasavad ka kõrgliigakogemusega mängijaid?
Kuna turniirile on kutsutud ja oodatud kõik, sõltumata liigast, siis eeldaks küll, et mõned kõrgliiga tasemel mängijad osa võtavad. Meilt on kindlasti mõned tulemas, kuna ka Expert liigas on väike paus koondisemängude tõttu. Turniirile tuleb ka Põlva Lootos, kes mängis kõrgeimal tasemel mitmed eelnevad aastad, kindlasti on seal ka kõrgliigakogemusega naisi.

Tammeka Pühapäeva jalkaturniir naistele ja neidudele leiab aset Tamme staadioni kunstmurul pühapäeval, 21. septembril kell 13-17. Mängitakse poolel väljakul, mänguaeg on 2x20 minutit ja korraga võib võistkonna eest platsil olla seitse mängijat. Hetkel on kaheksast turniirikohast veel üks täitmata - osalemistasu on 75€ naiskonna kohta ja osalemissoovist palume märku anda e-posti aadressil aleksandra@jktammeka.ee.

18.09.2014 16:06
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.