KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jüri Saar: me ei alahinda finaalis Põlvat

Kuigi Eesti valitsev meister Pärnu JK sai endale karikafinaali vastaseks praegu Esiliigas palliva Põlva FC Lootose, minnakse mängule kontsentreeritult ja allahindlust endale ei lubata.

Kuna Pärnu JK võitis poolfinaalis FC Florat 2:0 ja Põlva FC Lootos üllatas FC Levadia 2:1 alistamisega, on paljude hinnangul karikavõitja juba teada.

„Ei tea, miks nii arvatakse,“ imestas Pärnu JK peatreener Jüri Saar, lisades et mäng algab seisult 0:0 ja tegu on ikkagi karikafinaaliga. „Kui mõni arvab siin, et Saar teeb trikke, siis on see absoluutselt vale. Tahame näidata ilusat mängu. Lootos võitis poolfinaalis Levadiat ja kui keegi leiab, et meie jaoks on tegu nõrga vastasega, siis on see absoluutselt vale. Nii kui vastast alahindad, on karistus käes.“

„Sõnad tuleb muidugi peale lugeda, sest mingit kerget jalutuskäiku ei tule. Kui selline mõte peaks pähe tulema, läheb väljakul raskeks. Alahindamist ei tohi olla nii treeneritel kui mängijatel. Poolfinaali võiduga näitas Põlva, et on kõigeks võimeline,“ selgitas Jüri Saar. „Mõned aastad tagasi tegi Lootos sammu tagasi, et teha siis kaks edasi ja neil tundub kõik minevat plaani kohaselt. Enne poolfinaalide loosimist tahtsin just Lootost vältida. Kauge sõit ja mitte just kõige parem väljak ning seal on kõigil alati raske mängida, sest kodus on nad head.“

Pärnust on finaalile sõitmas bussijagu naiskonna fänne. „Meil on ka Tallinnas omad fännid olemas ja kindlasti tulevad ka Põlvast toetajad kohale. Loodaks küll, et finaalil on publikut palju,“ oli Saar lootusrikas.

Klubijalgpalli päev algab laupäeval, 30. mail kell 13 jalgpallituruga, kell 13:30 pannakse pall mängu naiste karikafinaalis Pärnu JK ja Põlva FC Lootose vahel, kell 15:45 toimub lippude tseremoonia ja karikavõistluste loos, kell 16:20 tulevad väljakule meeskonnad ning kell 16:30 antakse Tipneri karikafinaali Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC avavile. Pärast meeste finaali, orienteeruvalt kell 18:30 leiab aset heategevuslik oksjon.

Foto: Lembit Peegel

27.05.2015 07:35
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.