KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kolmandat aastat järjest toimub heategevusüritus “Roosa Jalgpall”

11. septembril kell 19:00 toimub Tartus Tamme staadionil kolmandat korda järjest “Roosa Jalgpall”. Tegemist on heategevusüritusega, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust rinnavähi ja selle ennetamise suhtes. Kogu teenitud ja annetatud tulu läheb Eesti Vähiliidule.

Esmakordselt toimus "Roosa Jalgpall" 2013. aastal ja selle käigus koguti Eesti Vähiliidule üle 500 euro ja püstitati naiste meistriliiga publikurekord - 252 inimest. Eelmise aasta ürituse käigus õnnestus Vähiliidule koguda rohkem kui 700 eurot.

Selle aasta üritus kulmineerub Eesti naiste Expert liiga jalgpallimatšiga Tartu JK Tammeka ja valitseva Eesti meistri Pärnu JK vahel. Erakorraliselt mängib Tammeka naiskond roosades särkides, mis sümboliseerib ülemaailmset rinnavähikampaania värvi.

Väravad avatakse kell 18:00 ja mäng algab kell 19:00. Lisaks põnevale jalgpallimängule on võimalik enne mängu algust kuulata live muusikat "Eesti otsib Superstaari" finalisti Karl Gustav Adamsoo esituses ja kinnitada keha maitsvate küpsetistega. Kohal on ka mammograafiabuss ja Eesti Arstiüliõpilaste Selts, kelle vahendusel saab tutvuda rinnavähiuuringutega seotud masinatega ja kuulata ekspertide nõuandeid. Lisaks on sellel aastal välja pannud vahvad auhinnad Tallink, Alatskivi loss ja Alatskivi lossi restoran.

Piletiinfo: Täispilet mängule 3€, Üliõpilane/ pensionär/ Facebooki attend 2€, alla 14-aastased (k.a.) sissepääs mängule TASUTA.

10.09.2015 12:18
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.