KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Annaliis Strigin: julged tüdrukud valivad jalgpalli

Naiste koondis alustas septembris EM-valiksarja mängudega, võõrustades Serbia ja Inglismaa naiskondi. Uue valiksarja algusega seoses tutvustame mängijaid, kes kuuluvad Eesti naiste jalgpallikoondise valikusse.

Koondise järgmised kodumängud toimuvad 13. ja 15. oktoobril, kui kahel korral peetakse Tallinnas maavõistlusmängud Malta naiskonnaga. Ühtlasi peab naiste A-koondis oktoobri lõpus võõrsil kaks EM-valikmängu Bosnia ja Hertsegoviina ning Serbia vastu.

ANNALIIS STRIGIN
(Eesti koondises 2 mängu)

Debüüt koondises
28. august 2015, Eesti – Läti. Mäletan hästi seda päeva, mil tegin oma debüüdi naiste A-koondise eest. Käimas oli Balti turniir ning mäng Läti koondise vastu. Juba enne mängupäeva, mil olin teada saanud, et mind on valitud kõikide teiste eeskujude sekka, olin ärevil ning üritasin jalgade värinat vältida. Olenemata sellest, palju ma mängida sain, on see päev minu jaoks väga tähtis.

Parim mälestus seoses koondisega
Siiani minu parim ja meeldejäävam mälestus koondisega oli päeval, mil tegin debüüdi. Ootasin kannatlikult ning sisendasin endale juba alguses, et küll minu aeg veel tuleb, kui sel mängul tulemata peaks jääma. Kuid siiski, paar minutit enne mängu lõppu kuulsin oma nime. 
Kõige rohkem mäletan seda hetke, mil kuulsin, et jäänud on vaid 20 sekundit mängu lõpuni. Olukord osutus paljude jaoks koomiliseks, kuid minu jaoks oli see siiski väga oluline! 
Loomulikult avanes mulle mõistagi veel väga eriline hetk, mil sain vahetusse tuleva Eesti naiste parima naisjalgpalluri Anastassia Morkovkina erilise päeva väikeseks kaasosaliseks [Strigin vahetati sisse oma 75. koondisemängu teinud Morkovkina asemele – toim.].

Mida ootan eelseisvatelt maavõistlustelt Maltaga ja EM-valiksarjalt?
Ootan, et me annaks endast parima ning loomulikult ootan ka Eesti rahvast oma õrna sugupoolt toetama!

Sinu sõnum noortele: miks peaksid tüdrukud valima just jalgpallitrenni?
Õiged ja julged tüdrukud valivad jalgpallitrenni, sest see on ju kõige vahvam - saab reisida, leiad uusi tutvusi ning loomulikult saad unustamatuid kogemusi palliplatsil!

Foto: Brit Maria Tael


07.10.2015 10:55
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.