KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga alustab 10. aprillil

Naiste Esiliiga hooajaga tehakse algust aprilli teisel pühapäeval. Kokku osaleb liigas 8 naiskonda, kelleks on JK Narva Trans, Kohtla-Järve JK Järve, FC Kuressaare, Tallinna FC Flora II, Põlva FC Lootos, Tallinna FC Ajax, Pärnu JK II ja Tartu JK Tammeka II.

Esmalt mängitakse 8 võistkonna osavõtul kaheringiline turniir. Pärast seda mängivad tabeli neli esimest naiskonda omavahel kodus-võõrsil printsiibil, et selgitada välja Esiliiga 1.-4. koht ning neli alumist naiskonda, et selgitada välja Esiliiga 5.-8. koht.

Mängude kalender:

Voor

Mängu algus

Koduvõistkond

Külalisvõistkond

Väljak

I voor

10.04.2016 14:00

Põlva FC Lootos (N)

FC Kuressaare (N)

Lootospark

10.04.2016 14:00

Pärnu JK II (N)

JK Narva Trans (N)

Pärnu kunstmurustaadion

10.04.2016 14:00

Tallinna FC Ajax (N)

Tallinna FC Flora II (N)

Ajaxi kunstmuruväljak

10.04.2016 16:30

Tartu JK Tammeka II (N)

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Tartu Annelinna kunstmurustaadion

II voor

17.04.2016 14:00

Kohtla-Järve JK Järve (N)

FC Kuressaare (N)

Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

17.04.2016 14:00

Tartu JK Tammeka II (N)

Tallinna FC Ajax (N)

Tartu Annelinna kunstmurustaadion

17.04.2016 16:30

Tallinna FC Flora II (N)

Pärnu JK II (N)

Sportland Arena

17.04.2016 17:00

JK Narva Trans (N)

Põlva FC Lootos (N)

Narva Fama staadion

III voor

24.04.2016 14:00

FC Kuressaare (N)

JK Narva Trans (N)

Kuressaare Põhikooli staadion

24.04.2016 14:00

Põlva FC Lootos (N)

Tallinna FC Flora II (N)

Lootospark

24.04.2016 16:30

Pärnu JK II (N)

Tartu JK Tammeka II (N)

Pärnu kunstmurustaadion

24.04.2016 17:00

Tallinna FC Ajax (N)

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Ajaxi kunstmuruväljak

IV voor

1.05.2016 13:30

Tallinna FC Flora II (N)

FC Kuressaare (N)

Sportland Arena

1.05.2016 14:00

Kohtla-Järve JK Järve (N)

JK Narva Trans (N)

Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

1.05.2016 14:00

Tallinna FC Ajax (N)

Pärnu JK II (N)

Ajaxi kunstmuruväljak

1.05.2016 14:00

Tartu JK Tammeka II (N)

Põlva FC Lootos (N)

Tartu Annelinna kunstmurustaadion

V voor

15.05.2016 14:00

Põlva FC Lootos (N)

Tallinna FC Ajax (N)

Lootospark

15.05.2016 14:00

FC Kuressaare (N)

Tartu JK Tammeka II (N)

Kuressaare Põhikooli staadion

15.05.2016 14:00

Pärnu JK II (N)

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Pärnu Raeküla staadion

15.05.2016 17:00

JK Narva Trans (N)

Tallinna FC Flora II (N)

Narva Fama staadion

VI voor

22.05.2016 14:00

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Tallinna FC Flora II (N)

Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

22.05.2016 16:30

Tartu JK Tammeka II (N)

JK Narva Trans (N)

Tartu Annelinna kunstmurustaadion

22.05.2016 17:00

Tallinna FC Ajax (N)

FC Kuressaare (N)

Ajaxi kunstmuruväljak

22.05.2016 17:00

Pärnu JK II (N)

Põlva FC Lootos (N)

Pärnu Raeküla staadion

VII voor

29.05.2016 14:00

JK Narva Trans (N)

Tallinna FC Ajax (N)

Narva Fama staadion

29.05.2016 14:00

Tallinna FC Flora II (N)

Tartu JK Tammeka II (N)

Sportland Arena

29.05.2016 14:00

Põlva FC Lootos (N)

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Lootospark

29.05.2016 14:00

FC Kuressaare (N)

Pärnu JK II (N)

Kuressaare Põhikooli staadion

VIII voor

4.06.2016 14:00

Tallinna FC Flora II (N)

Tallinna FC Ajax (N)

Sportland Arena

4.06.2016 14:00

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Tartu JK Tammeka II (N)

Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

4.06.2016 14:00

JK Narva Trans (N)

Pärnu JK II (N)

Narva Fama staadion

4.06.2016 14:00

FC Kuressaare (N)

Põlva FC Lootos (N)

Kuressaare Põhikooli staadion

IX voor

12.06.2016 14:00

Põlva FC Lootos (N)

JK Narva Trans (N)

Lootospark

12.06.2016 14:00

Tallinna FC Ajax (N)

Tartu JK Tammeka II (N)

Ajaxi staadion

12.06.2016 14:00

Pärnu JK II (N)

Tallinna FC Flora II (N)

Pärnu Rannastaadion

12.06.2016 14:00

FC Kuressaare (N)

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Kuressaare Põhikooli staadion

X voor

19.06.2016 14:00

JK Narva Trans (N)

FC Kuressaare (N)

Narva Fama staadion

19.06.2016 14:00

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Tallinna FC Ajax (N)

Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

19.06.2016 14:00

Tartu JK Tammeka II (N)

Pärnu JK II (N)

Tartu Annelinna kunstmurustaadion

19.06.2016 14:00

Tallinna FC Flora II (N)

Põlva FC Lootos (N)

Sportland Arena

XI voor

17.07.2016 14:00

Pärnu JK II (N)

Tallinna FC Ajax (N)

Pärnu Rannastaadion

17.07.2016 14:00

Põlva FC Lootos (N)

Tartu JK Tammeka II (N)

Lootospark

17.07.2016 14:00

FC Kuressaare (N)

Tallinna FC Flora II (N)

Kuressaare Põhikooli staadion

17.07.2016 14:00

JK Narva Trans (N)

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Narva Fama staadion

XII voor

24.07.2016 14:00

Tartu JK Tammeka II (N)

FC Kuressaare (N)

Tartu Annelinna kunstmurustaadion

24.07.2016 14:00

Tallinna FC Flora II (N)

JK Narva Trans (N)

Sportland Arena

24.07.2016 14:00

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Pärnu JK II (N)

Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

24.07.2016 14:00

Tallinna FC Ajax (N)

Põlva FC Lootos (N)

Ajaxi staadion

XIII voor

31.07.2016 14:00

FC Kuressaare (N)

Tallinna FC Ajax (N)

Kuressaare Põhikooli staadion

31.07.2016 14:00

JK Narva Trans (N)

Tartu JK Tammeka II (N)

Narva Fama staadion

31.07.2016 14:00

Tallinna FC Flora II (N)

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Sportland Arena

31.07.2016 14:00

Põlva FC Lootos (N)

Pärnu JK II (N)

Lootospark

XIV voor

6.08.2016 14:00

Pärnu JK II (N)

FC Kuressaare (N)

Pärnu Rannastaadion

6.08.2016 14:00

Tartu JK Tammeka II (N)

Tallinna FC Flora II (N)

Tartu Annelinna kunstmurustaadion

6.08.2016 14:00

Kohtla-Järve JK Järve (N)

Põlva FC Lootos (N)

Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

6.08.2016 17:00

Tallinna FC Ajax (N)

JK Narva Trans (N)

Ajaxi staadion

04.03.2016 09:30








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.