KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pärnu ja Flora naiskonnad lähevad vastamisi Superkarikafinaalis

30. märtsil algab naiste hooaeg Superkarikafinaaliga. Finaalis kohtuvad eelmise hooaja kuld- ja hõbemedalist Pärnu JK ning Tallinna FC Flora.

Pärnu naiskond on suutnud karika võita viiel korral, Flora on sellega hakkama saanud kaks korda. Viimati kohtusid samad naiskonnad finaalis 2014. aastal, kui viigiga lõppenud normaalaja järel võttis penaltiseerias võidu Pärnu.

Pärnu JK peatreener Jüri Saar: “Meil on suur au alustada hooaega nii tugeva võistkonna vastu nagu seda on koduväljakul mängiv FC Flora naiskond. Teame, et neil on väga head treeningtingimused ja väga hästi komplekteeritud võistkond.”

Pärnu ründaja Margarita Matjuhhova: "Superkarikafinaal on viimane võimalus parandada oma mängu enne meistrivõistluste algust. Tuleb kindlasti põnev ja tasavägine mäng. Loodan, et saame uut hooaega alustada positiivselt."

Tallinna FC Flora peatreener Aleksandra Ševoldajeva: "Superkarikaga algab kauaoodatud hooaeg, mida kõikide võistkondade mängijad juba väga kaua oodanud on. Tuleb kindlasti huvitav kohtumine, et veel enne hooaega näha, mis tasemeni hooaja ettevalmistusega oleme jõudnud nii meie kui ka vastased. Pärnu on paljudes kohtumistes favoriit ja neil on väga teravad rünnakud, mis üldjuhul tekitavad võistkondadele probleeme. Proovime anda endast parima, et nendega hakkama saada ja mängust võtta kõik, mis võimalik."

Flora poolkaitsja Eneli Vals: "Oleme väga põnevil, kuna tegemist on n-ö peaprooviga enne hooaja algust. Saame näha, kuidas seni õpitu võistlusolukorras tugeva vastasega rakendub. Ootame kõiki toetajaid kaasa elama!"

Mängu peakohtunikuks on Dmitri Kulikov, keda abistavad Roman Laidinen ja Rein Väin. Mängu 4. kohtunikuks on Andrei Brõtkin.

Pileti hind on kolm eurot. Tasuta pääsevad mängule 2010. aastal ja hiljem sündinud. Samuti on prii sissepääs LHV jalgpallikaardi ja Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel.

Naiste Meistriliiga hooaeg algab 2. aprillil.

Pildil Elis Meetua (Pärnu JK), kes 2014. aastal tõrjus penaltiseerias kolm lööki

29.03.2016 14:46
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.