KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jalgpalli suvelaagrites juba üle 900 osaleja

Eesti Jalgpalli Liidu laste suvelaagritesse on juba registreerunud üle 900 noore, ühtlasi on 35 laagrist tervelt 17, kus kõik kohad on juba leidnud omaniku.

"Kuna registreerimiseks on veel aega, jõuame peagi samale tasemele mullu püstitatud rekordiga, kui osales 1003 noort," ütles Eesti Jalgpalli Liidus suvelaagritega tegelev endine tippjalgpallur Indrek Zelinski.

Hetkeseisuga on 6.-10. juunini toimuvates laagrites vabu kohti veel Haapsalus, Keilas, Paides, Raplas, Sillamäel ja Tamsalus, 8.-12. augustini aset leidvates laagrites on vabu kohti Elvas, Haapsalus, Keilas, Kuressaares, Paides, Põlvas, Tallinnas, Tamsalus, Tartus, Valgas ja Võrus.

"Juunikuu laagritesse saab registreeruda kuni 23. maini, augustikuu laagritesse ka hiljem," märkis Zelinski. Suvelaagrid toimuvad sel korral koguni 17 erinevas Eesti paigas - Elvas, Haapsalus, Keilas, Kohilas, Kuressaares, Paides, Põlvas, Pärnus, Raplas, Sakus, Sillamäel, Tallinnas, Tamsalus, Tartus, Valgas, Viljandis ja Võrus.

Laste suvelaagrid on mõeldud kõigile jalgpallihuvilistele poistele ja tüdrukutele, kes on sündinud aastatel 1999-2004. Laagrite korraldamise põhimõtteks on pakkuda lõbusat sportimist värskes õhus ja anda kõigile võimalus. Suvelaagrite treeningud on mängulised, rõhutavad personaalset lähenemist ning panevad lapsi võistkondlikult tegutsema ja arendavad ka sotsiaalselt, sest omavahel segatakse erinevate oskuste ja vanusega noorukeid. Printsiibiks on, et laagris tegutseb üks treener kümne lapse kohta.

Suvelaagritesse on oodatud kõik - nii need, kes on varem vutitrennis käinud, kui ka alaga esmatutvust tegevad noored. Laagrid toimuvad esmaspäevast kuni neljapäevani kell 10:00-17:00 ja reedel kell 10:00-13:00. Ühenädalase laagri tasu on 49 eurot, mis sisaldab tasuta jalgpallivormi (lapse nimega särk, lühikesed püksid ja sokid), igal päeval sooja lõunasööki, puuvilju ja spordijooki ning ekskursioonipäeva, kus avaneb võimalus kohtuda professionaalsete jalgpalluritega.

Näiteks 2009. aastal käisid laagrites osalenud lapsed Portugali ja Brasiilia jalgpallikoondise treeningutel, aasta enne seda külastasid lapsed Eesti koondise treeningut. Mullu saadi võimas elamus Eesti - Fääri saared EM-valikkohtumisel ja Triobeti Balti Liiga mängu vaheajal Eesti koondise vastu A. Le Coq Arena väljakul joostes.

Uudisena on kõigil, kes registreeruvad juunikuu laagrisse, võimalik sama last augustikuu laagrisse registreerida soodushinnaga. Selle kohta saadetakse kõigile juunikuu laagrisse registreerunutele koos kinnituskirjaga vastav link.

Eesti Jalgpalli Liit tänab toetajaid ja partnereid: Coca-Cola Foundation, Hellenic, Taisto Bussid, Printall, Nike, Haribo, Balbiino, Rimi ning omavalitsused, kus laagrid toimuvad. Registreerimine: http://www.jalgpall.ee/regcamp.php

Foto: Egon Tintse

19.05.2011 13:37
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.