KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Noorteliigade tulemused 2007
Kõigepealt 34 poisteliigat ja lõpetuseks 4 tütarlaste liigat!

A1 ESILIIGA

1. JK Sillamäe 24 21 2 1 80 : 30 65
2. FC Ajax Lasnamäe 24 21 0 3 125 : 27 63
3. TJK 24 19 0 5 95 : 32 57
4. FC TVMK 24 14 4 6 86 : 49 46
5. Pärnu JK 24 13 1 10 73 : 70 40
6. FC Lootus K.-Järve 24 12 1 11 42 : 46 37
7. SK 10 Premium 24 10 5 9 68 : 45 35
8. FC Valga Warrior 24 9 1 14 56 : 86 28
9. Jõhvi SK 24 8 0 16 40 : 21 24
10. JK Narva Trans 24 6 3 15 27 : 116 21
11. Pärnu Kalevi SK 24 6 3 15 45 : 12 21
12. JK Dünamo 24 3 1 20 16 : 189 10
13. Viimsi NJK 24 2 1 21 33 : 53 7

Edukamad VÄRAVALÖÖJAD:
32 – Maido Pakk (PJK);
24 – Eero Eessaar (SK 10);
22 – Dmitri Tarassenko ( FC Ajax Lasnamäe), Aleksei Naariste (TJK), Kirill Novikov (JK Sillamäe);
18 – Aleksandr Kirpu (FC Ajax Lasnamäe);
17 - Sergei Jegorov (FC TVMK), Oliver Suur (TJK);
16 – Konstantin Petrov (FC Ajax Lasnamäe);
15 – Rauno Alliku (Pärnu Kalevi SK);
14 – Sergei Kononov (FC Ajax Lasnamäe);
13 – Edwin Stüf (FC TVMK), Kristjan Lainjärv (Viimsi NJK), Ilja Bassov (FC Valga Warrior), Aleksandr Starodub (FC Ajax Lasnamäe);
12 – Jevgeni Tšigrinov (FC TVMK), Rene Saar (TJK);
10 – Vahur Joa (SK 10), Kersten Lõppe (FC TVMK), Dmitri Semjonov (JK Sillamäe), Vladimir Gerasimov (FC Ajax Lasnamäe), Deniss Vassiljev (TJK);
9 – Aleksandr Lamonov (FC Ajax Lasnamäe);
8 – Priidu Ahven, Dmitri Njatin (FC TVMK), Martin Vilismäe (SK 10), Vladislav Grigorjev (Jõhvi SK), Maksim Aleksejev (JK Sillamäe);
7 – Jevgeni Ginzburg (FC TVMK), Sander Rõivassepp, Keit Kroon (FC Valga Warrior), Aleksei Jahimovitš, Albert Taar (JK Sillamäe), Maksim Ristimägi (Jõhvi SK), Simmo Toome (TJK), Ivan Leonov, Juri Aganitš (JK Narva Trans);
6 – Aleksandr Kokoškin (FC Lootus K.-Järve), Siim Lepik, Stanislav Bessonov (FC Valga Warrior), Dmitri Soitu (FC Lootus K.-Järve), Artur Ojala, Oliver Ojala, Ilja Šustrov (PJK),Olavi Soosaar (Pärnu Kalevi SK), Ranner Pak (TJK), Dmitri Smirnov (Jõhvi SK);
5 – Erol Kigaste (Viimsi NJK), Nikolai Bokanov, Emil Guseinov (JK Dünamo), Maksim Kolomatski (FC Valga Warrior), Roman Nesterovski (JK Sillamäe), Nikita Nikitin (FC Lootus K.-Järve), Janar Arula, Envar Lauter (Pärnu Kalevi SK), Oliver Avasoo (SK 10), Sami-Sander Kivi (TJK).


A2 ESILIIGA

1. FC Flora Tallinn I 18 17 1 0 152 : 8 52
2. TJK 18 13 0 5 63 : 17 39
3. JK Maag Tammeka 18 12 2 4 74 : 16 38
4. FC Flora Rakvere 18 9 0 9 49 : 55 27
5. JK Kotkad 18 9 0 9 58 : 49 27
6. FC TVMK I 18 8 1 9 39 : 50 25
7. FC Levadia 18 8 0 10 37 : 94 24
8. Pärnu JK 18 5 3 10 42 : 81 18
9. FC Flora Tallinn II 18 3 2 13 25 : 83 11
10. FC Ajax Lasnamäe 18 1 1 16 25 : 111 4

Edukamad VÄRAVALÖÖJAD:
29 – Taavi Laurits ( FCF Tallinn I);
27 – Alen Stepanjan (FCF Tallinn I);
21 – Maksim Paponov (FC TVMK I);
19 – Tanel Tammemägi (JK Kotkad);
18 – Ander Paabut (PJK);
17 – Kaarel Torop (JK Maag Tammeka), Henri Anier (FCF Tallinn I);
16 – Martin Tšegodajev (TJK);
14 – Hanri Hang, Joonas Ljaš (FCF Rakvere), Platon Balaguta (TJK);
13 – Taavi Rehepapp (FCF Tallinn I);
12 – Tauno Laja (FCF Tallinn II);
11 – Robert Veskimäe (JK Kotkad);
10 – Mikk Reintam (FCF Tallinn I), IgorSubbotin (FC Levadia), Andrei Sozinov (FC Ajax Lasnamäe);
9 – Siim Rannamäe (FCF Rakvere), Siim Tenno (JK Maag Tammeka);
8 – Jürgen Pallo (JK Kotkad), Andrei Veis, Henrik Ojamaa (FCF TallinnI);
7 – Albert Prosa (JK Maag Tammeka), Aleksei Titenok (TJK), Jaroslav Formantšuk (FC Levadia).


A2 TEINE LIIGA

1. Põltsamaa SK Sport 18 14 2 2 95 : 23 44
2. Võru JK 18 13 1 4 95 : 36 40
3. FCE Otepää 18 12 3 3 70 : 27 39
4. Viljandi SK 18 12 2 4 93 : 32 38
5. JK Maag Tammeka 18 8 2 8 58 : 48 26
6. Saue JK 18 6 2 10 38 : 72 20
7. JK Tallinna Kalev 18 6 0 12 47 : 75 18
8. FC TVMK II 18 6 0 12 45 : 101 18
9. SK Spartak 18 6 0 12 43 : 90 18
10. FC Flora Tallinn III 18 1 0 17 5 : 85 3

Edukamad VÄRAVALÖÖJAD:
33 - Martin Petrov (SK Põltsamaa Sport);
22 – Keith Maiste (Viljandi SK);
21 – Siim Salandu (Võru JK);
20 - Taavi Sarapuu (Võru JK), Rainer Peips (Viljandi SK);
18 – Garry Väiko (JK Tallinna Kalev), Gedvil Mirko (SK Põltsamaa Sport), Oliver Paal (JK Maag Tammeka); 16 – Anti Kõlu (FC TVMK II), Kaupo Süld, Ats Joandi (FC Elva Otepää);
15 – Janek Siska (Võru JK), Henri Kukke (SK Põltsamaa Sport), Jaagup Luhakooder (Viljandi SK);
12 – Endrik Jäger (Võru JK), Christian Kõrtsmik (JK Tallinna Kalev), Andres Paju (SK Põltsamaa Sport), Tarmo Kerro (FC Elva Otepää);
11 – Jargo Alaväli (Saue JK);
10 – Lauri Kunz (Võru JK), Mikk Palksaar (Viljandi SK);
9 – Sven Kuuskor (FC TVMK II);
8 - Toomas Matvejev (JK Maag Tammeka), Martin Raid (FC Elva Otepää), Reemet Heinma (FC TVMK II), Roman Agruzov (SK Spartak).


B1 ESILIIGA

1. SC Real 18 16 0 2 86 : 12 48
2. Pärnu JK Vaprus I 18 14 1 3 72 : 16 43
3. FC Kuressaare 18 12 2 4 42 : 20 38
4. FC Joker 18 10 2 6 35 : 35 32
5. JK Maag Tartu 18 9 1 8 28 : 42 28
6. JK Merkuur-Juunior 18 8 2 8 24 : 35 26
7. FC Flora Paide 18 7 2 9 24 : 26 23
8. JK Sillamäe 18 4 3 11 23 : 40 15
9. TJK 18 3 1 14 12 : 83 10
10. SK Alko Jõhvi 18 0 0 18 0 : 37 0

Edukamad VÄRAVALÖÖJAD:
30 – Kris Korn (Pärnu JK Vaprus I);
19 – Sten Teino (SC Real);
18 – Nikita Tšernei (SC Real);
15 – Tõnu Ilves (FC Kuressaare);
11 – Kristen Mere (FC Kuressaare), Kristjan Tüür (JK Maag Tammeka);
9 – Serko Kreek (FC Joker), Andero Pebre (SC Real), Greger Könninge, Kaarel Kaarlimäe (Pärnu JK Vaprus I);
8 – Stefan Sinimägi (SC Real);
7 – Giorgi Feštšin (FCF Paide), Joel Metsson (SC Real);
6 – Janno Roosimets (SC Real), Sander Laht (FC Kuressaare);
5 – Kaspar Koidu (FC Joker), Maxim Naganov (JK Sillamäe), Raigo Reinhold (JK Maag Tammeka).


B1 TEINE LIIGA

1. Keila JK 14 11 1 2 49 : 11 34
2. Lõuna-Läänemaa SK 14 10 2 2 70 : 14 32
3. SK Noorus 96 14 9 3 2 61 : 13 30
4. FC Flora Rapla 14 8 1 5 46 : 23 25
5. SK Legion VV 14 7 1 6 41 : 29 22
6. Pärnu JK Vaprus II 14 3 0 11 21 : 58 9
7. FC Ajax Lasnamäe 14 3 0 11 23 : 86 9
8. JK Dünamo 14 1 0 13 23 : 95 3

Edukamad VÄRAVALÖÖJAD:
24 – Marek Korpe ( Lõuna-Läänemaa SK);
21 – Aleksander Morševitski (Lõuna-Läänemaa SK);
19 – Sander Niit (FCF Rapla);
18 – Mairo Tikerberi (SK Noorus-96);
13 – Pavel Jakubov (FC Ajax Lasnamäe), Nikolay Skvortsov (JK Dünamo);
12 – Tauri Põlma (FCF Rapla);
11 – Mario Tikerberi (SK Noorus-96);
9 – Rando Leokin, Henry Rohtla (Keila JK), Pavel Rubel (SK Legion VV);
8 – Artur Reinvee (SK Legion VV);
7 – Mikk Meerents, Priit Danelson (Keila JK), Madis Sibul, Andro Aavik ( Lõuna-Läänemaa SK), Calvin Kull (Pärnu JK Vaprus II), Rainer Onopa (SK Noorus-96);
6 – Mihail Glebov (SK Legion VV), Alexander Tsvetkov (JK Dünamo), Madis Evert (SK Noorus-96);
5 – Pavel Palitski (SK Legion VV), Sander Jõema (FCF Rapla), Magnus Salumaa, Raido Leokin (Keila JK);
4 – Karli Kütt (SK Noorus-96), Teet Kallaste (FCF Rapla), Aleksandr Kosman, Denis Astapenko (SK Legion VV).


B2 ESILIIGA

1. FC Levadia 18 15 2 1 69 : 18 47
2. FC Flora Tallinn I 18 15 0 3 70 : 15 45
3. JK Kotkad 18 9 4 5 59 : 29 31
4. FC Puuma 18 8 6 4 57 : 21 30
5. SK 10 Premium 18 8 3 7 48 : 33 27
6. JK Narva Trans 18 6 4 8 39 : 50 22
7. JK Tallinna Kalev 18 6 3 9 30 : 52 21
8. Viljandi JK Tulevik 18 5 1 12 42 : 65 16
9. Pärnu JK 18 4 0 14 35 : 81 12
10. FC TVMK 18 2 1 15 20 : 105 7

Edukamad VÄRAVALÖÖJAD:
34 – Joonas Tamm (JK Viljandi Tulevik);
33 – Karl Mööl (JK Kotkad);
21 – Georgi Ivanov (SK 10);
18 – Erkki Junolainen (FCF Tallinn I);
16 – Maxim Meshchervakov (FC Levadia);
13 – Maksim Podholjuzin (FC Levadia);
12 – Raiko Karpov (FCF Tallinn I), Vladislav Fjodorov (JK Narva Trans);
11 – Rain Aasmäe (FC Levadia); Kevin Lutsokert (JK Tallinna Kalev), Lauri Ott (SK 10);
9 – Fredi Jaaska (FCF Tallinn I), Rustam Gurbanov (FC Puuma);
8 – Risto Pärnat, Maksim Lipin (PJK), Aleksei Lipin (FC Puuma);
7 – Rain Aavisto (JK Tallinna Kalev), Kevin Sooaluste (FC Levadia);
6 – Tõnis Vihmoja, Artur Rättel (PJK), Rustam Rustamov, Igor Ovsjannikov (JK Narva Trans), Aimar Veri (SK 10), Stanislav Goldberg (FC Levadia), Lauri Lendsalu (JK Kotkad);
5 – Henri Prii, Hans Tiitsmann (FCF Tallinn I), Egert Heintare, Joonas Kotka, Ilja Antonov, Yury Pronon (FC Puuma), Konstantin Lunev (FC TVMK).


B2 TEINE LIIGA

1. FC Elva 16 14 1 1 76 : 14 43
2. FC Flora Märjamaa 16 12 0 4 84 : 15 36
3. FC Lootos 16 11 2 3 70 : 20 35
4. Nõmme Kalju 16 9 2 5 49 : 18 29
5. FC Valga Warrior 16 7 1 8 45 : 65 22
6. JK Alko K.-Järve 16 7 0 9 64 : 34 21
7. FC Štrommi 16 4 0 12 22 : 75 12
8. FC Flora Rakvere 16 3 0 13 25 : 90 9
9. JK Piraaja 16 2 0 14 17 : 121 6

Edukamad VÄRAVALÖÖJAD:
30 - Tarvin Kaldvee (FC Lootos);
25 – Evert Soonberg (FC Elva), Kaupo Kantsik (FCF Märjamaa);
24 – Siim Oja (FCF Märjamaa);
18 – Artur Makarov (JK Alko K.-Järve);
16 – Keven Leppimann (Nõmme Kalju);
15 – Tauri Leppik (Nõmme Kalju);
12 – Andres Saar (FC Valga Warrior);
11 – Maksim Moissejenok (JK Alko K.-Järve);
10 – Keijo Õunapu (FCF Rakvere), Aleksandr Zagorodni (JK Alko K.-Järve), Karl Hansson (FC Valga Warrior);
9 – Roman Samborski (JK Alko K.-Järve), Henry Eichelmann, Priit Dedov (FC Elva), Jesper Puusepp (FCF Märjamaa);
8 – Henry Kõomägi (FC Lootos);
7 – Raido Kuus, Kristen Kõks (FC Elva), Aleksei Larin (FC Valga Warrior);
6 – Sander Karu (FCF Märjamaa);
5 – Alvar Lass (JK Piraaja), Nikita Tsõgankov (JK Alko K.-Järve), Jesper Vahur (FCF Märjama), Mihkel Kivimäe (FC Elva), Siimar Tiirak (FC Valga Warrior), Vladislav Mihnovitš, Sander Pelisaar (FC Lootos), Taavi Trasberg (FCF Rakvere), Oleg Sarasek (FC Štrommi).


C1 ESILIIGA

1. FC Velldoris 18 15 2 1 86 : 12 47
2. FC Flora Tallinn I 18 15 1 2 65 : 15 46
3. FC Levadia I 18 14 2 2 102 : 15 44
4. JK Maag Tammeka I 18 11 3 4 51 : 25 36
5. FC Puuma 18 8 2 8 33 : 24 26
6. FC Levadia III 18 6 1 11 27 : 36 19
7. SK 10 Premium 18 5 1 12 23 : 88 16
8. SK Legion VV 18 2 6 10 16 : 58 12
9. FC Flora Rapla 18 3 1 14 22 : 66 10
10. FC Lootos 18 1 1 16 7 : 93 4

Edukamad väravalööjad:
27 – Bert Klemmer (FCF Tallinn I), Dmitri Knjazev (FC Velldoris);
23 – Krister-Kaspar Rannamaa (FC Levadia I);
21 – Vsevolods Berzinš (FC Velldoris);
17 – Trevor Elhi (FC Levadia I);
16 – Kevin Rääbis (JK Maag Tammeka I);
13 – Richard Leht, Joel-Kristjan Kütt (FC Levadia I);
12 – Madis Nurmik (FCF Rapla);
10 – Roman Sobtšenko (FC Velldoris);
8 – Hans Kristjan Rodima (JK Maag Tammeka I), Andreas Raudsepp (FC Levadia I), Aleksei Filimonov (FC Puuma);
7 – Artur Pinajev, Semen Turok (FC Velldoris), Jaan Sinka (FC Levadia III);
6 – Dmitri Ptitsõn (FC Puuma), Raino Rõõm (JK Maag Tammeka I), Randy Pius (FC Levadia III), Jürgen Lorenz (SK 10);
5 – Gert Tarasov (FC Lootos), Karl Henri Rebane, Mart Saarman (FCF Tallinn I), Ivo-Henri Pikkor (FCF Rapla), Martin Talimets, Frank-Leander Saunanen (FC Levadia I).


C1 II LIIGA PÕHI-IDA

1. FC Nõmme United 14 12 1 1 79 : 19 37
2. FC Flora Tallinna II 14 10 1 3 54 : 14 31
3. JK Penalti 14 9 1 4 53 : 16 28
4. FC Flora Haapsalu 14 6 2 6 25 : 21 20
5. Keila JK 14 5 2 7 41 : 21 17
6. Jõhvi SK 14 4 4 6 52 : 33 16
7. FC Levadia IV 14 4 1 9 15 : 58 13
8. JK Dünamo 14 0 0 14 4 : 141 0

Edukamad väravalööjad:
34 – Sander Lepik (FC Nõmme United);
25 – Maksim Molodtsov (JK Penalti);
18 – Aleksandr Uvarov (Jõhvi SK);
13 – Maido Rämmel (Keila JK);
11 – Igor Rõzihh (Jõhvi SK), Vaido Velt (FCF Tallinn II);
10 – Martin Kalamees (FCF Tallinn II);
9 – Magnus Muidik (FC Nõmme United);
8 – Rauno Panfilov (FCF Haapsalu), Oskar Laursoo (FCF Tallinn II);
7 – Alan Voodla (FC Nõmme United), Aare Avila (FCF Haapsalu);
6 – Martin Ahi (FC Levadia IV), Markus Pint (FC Nõmme United), Karl-Andrus Mesbach (Keila JK), Deniss Kulikov (JK Penalti), Konstantin Bogdanov (Jõhvi SK);
5 – Roman Sirotkin (JK Penalti), Vladislav Šikirjavõi (FCF Haapsalu), Hannes Lember, Andre Tammeorg (FCF Tallinn II), Bruno Kaldoja, Kevin Müller (Keila JK), Daan Moistus, Ardo-Andre Mikumets (FC Nõmme United);
4 – Aleksandr Poznjak (JK Penalti).


C1 II LIIGA PÕHI-LÕUNA

1. FC Kuressaare 12 11 0 1 77 : 9 33
2. JK Tallinna Kalev 12 10 0 2 58 : 19 30
3. FC Flora Türi 12 7 1 4 64 : 31 22
4. FC Ajax Lasnamäe 12 4 0 8 33 : 47 12
5. Võru JK 12 3 1 8 25 : 53 10
6. Välk 494 12 2 4 6 15 : 24 10
7. JK Maag Tammeka II 12 1 2 9 11 : 96 5

Edukamad väravalööjad:
31 – Martin Kase (JK Talllinna Kalev);
24 – Thorwald-Eirik Kaljo (FC Kuressaare);
22 – Tõnis Leidma (FCF Türi);
14 – Ahto Timm (FC Kuressaare);
13 – Urmet Stepanov (FCF Türi);
11 – Stenver Matt (FC Kuressaare);
9 – Jevgeni Skamnitski (FC Ajax Lasnamäe);
8 – Joonas Põld (FC Kuressaare);
7 – Mihkel Aavik (FC Kuressaare), Gert Heinala (JK Tallinna Kalev), Chris Lee (FCF Türi; 6 – Karel Tamm (FCF Türi), Tanel Kilch (Võru JK);
5 – Indrek Oidekivi (FCF Türi), Kert Joakit (Võru JK), Aivo Kermik (FC Kuressaare), Reber Gruzdev, Dmitri Škredov (FC Ajax Lasnamäe), Johannes Kukebal, Rihard Küttis (JK Tallinna Kalev);
4 – Talvar Henning (Võru JK), Kevin Anderson (Välk 494), Kristjan Laubis, Ervin Guzek (FC Ajax Lasnamäe).


C2 ESILIIGA
1. SK Legion M 18 14 2 2 91 : 17 44
2. Pärnu JK 18 13 2 3 69 : 14 41
3. FC Levadia I 18 11 6 1 67 : 17 39
4. JK Viljandi Tulevik 18 11 4 3 71 : 20 37
5. JK FC Kotkas 18 10 3 5 58 : 18 33
6. JK Sillamäe 18 6 2 10 28 : 62 20
7. SK 10 Premium 18 6 2 10 37 : 46 20
8. FC Levadia III 18 5 1 12 29 : 59 16
9. FC Valga Warrior I 18 1 2 15 7 : 121 5
10. SK Legion VV 18 0 2 16 11 : 121 2

Edukamad väravalööjad:
25 – Nikita Koger (FC Levadia I);
20 – Martin Allik (JK Viljandi Tulevik);
18 – Artyom Lastochkin (SK Legion M);
17 – Kaarel Treubaldt (JK Kotkad), Dmitri Koltsov (SK Legion M), Henri Tamvere (SK 10);
14 – Ralf-Sander Rebane;
13 - JoosepSarapuu (PJK), Robert Taar (JK Viljandi Tulevik);
12 - Igor Aleksandrov (JK Sillamäe), Gleb Šalavin (SK Legion M);
11 – Gleb Sinitsin (SK Legion M), Robert Kirss (PJK) Karl-Eerik Laanet (JK Kotkad);
10 – Karl Koppel (SK 10), Gerdo Juhkam (JK Viljandi Tulevik);
9 – Richard Aotäht (FC Levadia I);
8 – Silver Metsanurm (PJK), Sten Renar Subatšjus (FC Levadia III);
7 – Karl Johann Reitalu (FC Levadia III), Andre Arus, Ayrton Iknojan (JK Kotkad);
6 – Svjatoslav Jakovlev (JK Sillamäe), Matthias Agur (JK Viljandi Tulevik), Vincent Ray Lambin, Rasmus Värk (JK Kotkad), Martin Larin (SK Legion M);
5 – Maksim Gussev, Artjom Balahnitšjov (SK Legion M), Albert Anissimov (PJK), Maario Laansoo, Chris Lepp (JK Viljandi Tulevik), Harles Läst, Allan Juhani, Mikk Jürisson (FC Levadia I), Viktor Kolomõitsev (SK Legion VV), Jörgen Roosaar, Mihkel Karlson (JK Kotkad).


C2 II LIIGA PÕHI-LÄÄS

1. FC TVMK 12 11 1 0 75 : 10 34
2. Pärnu Kalev SK 12 9 1 2 91 : 15 28
3. FCF Tallinn I 12 9 0 3 101 : 12 27
4. HÜJK Emmaste 12 5 0 7 6 : 55 15
5. Operi JK 12 3 0 9 11 : 31 9
6. Lõuna-Läänemaa SK 12 2 0 10 9 : 64 6
7. Kiili JK 12 2 0 10 11 : 112 6

Edukamad väravalööjad:
44 – Erkki Kubber (FCF Talinn I);
23 – Kristen Saarts (Pärnu Kalev SK);
22 – Risto Kauniste (Pärnu Kalev SK);
17 – Ragnar Piir (FCF Tallinn I);
14 – Aleksei Jakovlev (FC TVMK);
11 – Norman Margus (Pärnu Kalev SK);
10 – Ilja Postõka, Daniel Zvyagintsev (FC TVMK), Alder Lepik (Pärnu Kalev SK);
9 – Ranet Järvi (Pärnu Kalev SK), Jevgeni Udalov (FC TVMK);
8 – Olimar Põder (FCF Tallinn I); 7 – Ilya Tarasov (FC TVMK);
6 – Konstantin Otsalu (FC TVMK);
5 – Dan Tõnus, Sten Somelar (FCF Tallinn I), Bogdan Vaštšuk (FC TVMK);
4 – Oskar Punga, Gerreth Kaur (FCF Tallinn I).


C2 II LIIGA PÕHI-LÕUNA

1. JK Narva Trans 16 15 0 1 88 : 25 45
2. FCF Paide 16 14 0 2 160 : 38 42
3. FC Lootos 16 13 0 3 98 : 26 39
4. Võhma Gümnaasium 16 8 0 8 59 : 45 24
5. FC Levadia II 16 7 1 8 38 : 63 22
6. SK Kirm 16 5 0 11 51 : 15 15
7. FCF Tallinn II 16 5 0 11 20 : 84 15
8. FC Valga Warrior II 16 2 1 13 16 : 72 7
9. Kallaste JK Maag Tar. 16 2 0 14 29 : 83 6

Edukamad väravalööjad:
58 - Martin Muiste (FCF Paide);
46 – Karel Seire (FCF Paide), Andre Kukk (FC Lootos);
31 – Valery Nichik (JK Narva Trans);
16 – Erik Listmann (FC Lootos);
15 – Alvar Kuusik, Karla Oder (Võhma Gümnaasium);
14 – Johan Urbel (SK Kirm), Elar Luht (FCF Paide);
12 – Artemi Laumets (JK Narva Trans), Tanel Lohu (SK Kirm);
11 – Riho Domberg (SK Kirm), Kris Kuusmaa (FC Levadia II);
10 – Mihail Gorjunov (Kallaste JK Maag Tartu), Ken-Kaspar Kerner, Janar Heinaste (FCF Paide);
9 – Ragnar Lusmägi (FCF Paide), Sten Maasalu (Võhma Gümnaasium), Jorgen Rüütli (FC Lootos), Edvard Niibek (JK Narva Trans);
8 – Kenneth Pohl (FCF Tallinn II), Tauri Imsi (FCF Paide);
7 – Rainer Kongas (Võhma Gümnaasium);
6 – Ott Šeffer (SK Kirm), Kaspar Adam Laht (FC Lootos), Martin Volt (FC Valga Warrior II);
5 – Anton Zukovski (Kallaste JK Maag Tartu), Kristo Korell (SK Kirm), Pavel Kustenko (JK Narva Trans), Indrek Kadak (FC Valga Warrior II), Michel Ivanov (FCF Tallinn II).


D1 I alagrupp
1. SC Real 14 13 1 0 244 : 11 40
2. FC Ajax Lasnamäe I 14 10 2 2 122 : 21 32
3. Operi JK 14 10 1 3 127 : 36 31
4. Saue JK 14 7 0 7 38 : 70 21
5. Keila JK 14 5 3 6 45 : 48 18
6. FC Nõmme United 14 5 1 8 63 : 68 16
7. FC Flora Tallinn II 14 2 0 12 19 : 172 6
8. Vasalemma SK 14 0 0 14 12 : 225 0

VÄRAVALÖÖJAD:
84 – Kevin Kauber (SC Real);
61 – Sergei Juhnevitš (FC Ajax Lasnamäe I);
54 – Marten Saarlas (SC Real);
46 – Lauri Välja (Operi JK);
36 – Pavel Marin (SC Real);
29 – Aleksandr Klimovitš (FC Ajax Lasnamäe I);
21 – Gregor Wahl (Operi JK);
19 – Robi Pütsepp (Operi JK), Markus Seppam (FC Nõmme United);
18 – Dmitri Sui (Keila JK);
17 – Raido Rüütli (Saue JK);
15 – Tanel Üprus (FC Nõmme United);
13 – Henri Lumiste (Keila JK);
11 – Vladimir Frišman (FC Ajax Lasnamäe I), Silver Alex Kelder (SC Real);
10 – Mark Rabkov (Vasalemma SK), Andre Järva, Hardi Link (SC Real),
9 – Tauno Mõttus (Operi JK);
8 – Freddy Karpov, Sander Tammeleht (Operi JK), Henry Härm (Saue JK);
7 – Carl Patric Kirsipuu, Riico Sundja (SC Real), Vladislav Zujev (FC Ajax Lasnamäe I), Artur-Andres Šapura (Saue JK), Taavi Martoja (FC Nõmme United),
6 – Hans Joosep Tammerik (SC Real), Dmitri Tšistjakov (FC Ajax Lasnamäe I);
5 – Karl-Martin Luik (FCF Tallinn II), Hans-Kristjan Hansberg (SC Real), Sven Kevin Kanarik, Sander Ratassepp (Operi JK), Rain Mürkhain (FC Ajax Lasnamäe I).


D1 II alagrupp

1. FC Flora Tallinn I 12 10 2 0 66 : 13 32
2. FC Infonet 12 9 1 2 54 : 9 28
3. SK Legion AK 12 7 1 4 48 : 21 21
4. Kotkas Juunior II 12 6 3 0 38 : 17 21
5. SK Legion IG 12 4 1 7 24 : 38 13
6. JK Tallinna Kalev 12 2 0 10 11 : 52 6
7. Ajax Lasnamäe II 12 0 0 12 6 : 97 0

VÄRAVALÖÖJAD:
25 – Sander Lootus (FCF Tallinn I);
17 – Vadim Aksjonov (FC Infonet);
15 – Fjodor Uvarov (SK Legion AK);
13 – Joosep Juha (Kotkas Juunior II);
11 – Martin Nurmsaar (FCF Tallinn I);
10 – Anatoli Uvarov (SK Legion AK);
8 – Nikita Gutsalo (SK Legion IG), Rasmus Kuber (Kotkas Juunior II), Marten Tiits (FCF Tallinn I);
7 – German Šlein, Mark Holodilov (SK Legion AK);
6 – Edgar Tur (FC Infonet), Joseph Saliste (FCF Tallinn I);
5 – Aleksei Jakunin, Aleksandr Maitak (FC Infonet);
4 – Marat Hassanov (FC Ajax Lasnamäe), Dmitri Gorbatš (FC Infonet), Hendrik Vellama, Ants Jaakson (FCF Tallinn I), Arkadi Listov (SK Legion IG), Rando Lilleorg (Kotkas Juunior II);
3 – Vjatšeslav Ussoltsev (SK Legion IG), Daniil Malajevski, Marian Khaitov (SK Legion AK), Silvert Gutman (FCF Tallinn I), Pavel Petrov, Alexander Yashin (FC Infonet), Alex Sander Sepp (JK Tallinna Kalev), Sören Kaldma, Martin Mägi (Kotkas Juunior II).


D1 III alagrupp
1. FC Maardu 12 11 0 1 74 : 5 33
2. JK Narva Trans 12 11 0 1 48 : 20 33
3. JK Alko K.-Järve 12 6 2 4 28 : 25 20
4. FC Štrommi 12 6 0 6 46 : 29 18
5. Kotkas Juunior I 12 4 2 6 24 : 49 14
6. FC TVMK 12 2 0 10 10 : 35 6
7. FC Lootus K.-Järve 12 0 0 12 5 : 72 0

VÄRAVALÖÖJAD:
23 – Artjom Škinjov (JK Narva Trans);
19 – Kristjan Kergand (JK Alko K.-Järve);
16 – Vladislav Ogorodnik (FC Maardu), Rauf-Roman Mikailov (FC Štrommi);
15 – Jevgeni Harin (FC Maardu);
12 – Vladimir Avilov (FC Maardu);
8 – Oleg Tsupsman (FC Maardu), Juri Tihhomirov, Konstantin Burdakov (JK Narva Trans), Mirza Gerassimov (FC Štrommi), Nikita Brõlin (FC Maardu), Danile Lahtvee (Kotkas Juunior I);
7 – Vladislav Andrejev (FC Štrommi);
6 – Mark Lipatov (FC Štrommi);
5 – Väino Maasikmäe (Kotkas Juunior I), Daniil Sauškin (FC Maardu);
4 – Stanislav Borodin (FC Štrommi);
3 – Vlassi Sinjavski (JK Narva Trans), Eduard Ovsijenko (FC TVMK), Karl Markus Antson (Kotkas Juunior I), Artur Laptev, Artur Muraveiko (FC Maardu), Artur Manukjan (FC Štrommi).


D1 IV alagrupp

1. FC Tartu Olümpia 8 7 0 1 62 : 6 21
2. JK Maag Tammeka II 8 7 0 1 49 : 7 21
3. Põltsamaa JK Sport 8 4 0 4 37 : 23 12
4. Välk 494 8 1 0 7 8 : 43 3
5. SK 10 Premium II 8 1 0 7 4 : 81 3

VÄRAVALÖÖJAD:
17 – Kaspar Paur (FC Tartu Olümpia);
12 – Edgar Kurg (FC Tartu Olümpia);
11 – Genet Schneider, Märt-Hendrik Olm (Põltsamaa JK Sport), Geir-Kristjan Suurpere (FC Tartu Olümpia);
10 – Markus Jõgi (JK Maag Tammeka II);
9 – Andre Paju (FC Tartu Olümpia);
8 – Lauri Kirsip (JK Maag Tammeka II);
7 – Tristan Koskor (FC Tartu Olümpia);
6 – Ott Alajõe (JK Maag Tammeka II);
5 – Martin Aidla, Rene Prans, Kristjan Kama (JK Maag Tammeka II);
4 – Renar Kitzel (Põltsamaa JK Sport);
3 – Eric Pärn, Ergo Altin (JK Maag Tammeka II), Kaarel Põldma (Põltsamaa JK Sport), Toni Läänsalu (FC Tartu Olümpia).


D1 V alagrupp

1. JK Merkuur-Juunior 8 6 1 1 23 : 11 19
2. JK Maag Tammeka I 8 6 0 2 23 : 10 18
3. SK 10 Premium I 8 5 1 2 31 : 14 16
4. JK Viljandi Tulevik 8 2 0 6 12 : 31 6
5. FC Elva 8 0 0 8 7 : 30 0

VÄRAVALÖÖJAD:
10 – Henry Suits (SK 10 I);
9 – Martin Aasmäe (SK 10 I);
8 – Hardy Suits (SK 10 I);
7 – Siim Sillaots (JK Maag Tammeka I);
5 – Sander Loigo (JK Viljandi Tulevik);
4 – Daniil Mironov, Valeri Šabanov (JK Merkuur-Juunior), Robin Saluoks, Karl Einar Ilves, Priit Peedo (JK Maag Tammeka I);
3 – Aron Kristjan Kovru (JK Viljandi Tulevik), Raimo Teder (FC Elva);
2 – Anton Kohvanov, Ervin Sääsk, Kirill Hruških, Mark Djatškov, Aleksander Grigorov, Andres Verst (JK Merkuur-Juunior), Siim Saar (JK Viljandi Tulevik), Sven Karu (SK 10 I), Mauri Kirsip (JK Maag Tammeka I), Madis Vihmann (FC Elva).


D1 VI alagrupp

1. FC Kuressaare I 12 11 0 1 72 : 8 33
2. Pärnu JK 12 10 1 1 89 : 10 31
3. Pärnu JK Vaprus 12 7 1 4 47 : 29 22
4. FC Flora Märjamaa 12 5 1 6 48 : 23 16
5. FC Kuressaare II 12 4 1 7 16 : 64 13
6. FC Flora Haapsalu 12 2 2 8 14 : 55 8
7. FC Flora Kohila 12 0 0 12 3 : 90 0

VÄRAVALÖÖJAD:
33 – Henri Hanson (PJK);
22 – Daniel Kosubenko (FCF Märjamaa);
16 – Johan Vahter, Theodor Kaljo, Jüri Põld (FC Kuressaare I);
15 – Gert Paaret (FCF Märjamaa), Siim Mäeots (PJK);
12 – Kert Koplus (PJK);
10 – Mait Erlenbach (FC Kuressaare I);
9 – Marco Lukka (Pärnu JK Vaprus);
7 – Sten Laanep (FC Kuressaare II); Kristo Kallas(FC Kuressaare I), Maarjo Üürike (FCF Märjamaa), Gert Kivistik (Pärnu JK Vaprus);
6 – Karl Kruusimägi (PJK);
5 – Kardo Maadre (PJK), Sander Sepp (FC Kuressaare I), Joel Treiberk (Pärnu JK Vaprus), Madis Tammsaar (PJK);
4 – Jargo Pert (Pärnu JK Vaprus), Allar Õunapuu (FCF Haapsalu), Mikk-Markus Metsis, Simo Astel (PJK);
3 – Rauno Pagil, Margus Tüür (FC Kuressaare II), Kristo Kaareste, Marten Väljas (FCF Haapsalu), Sören Sisas (FCF Märjamaa), Kaspar Saal (Pärnu JK Vaprus), Margus Mägi (PJK).


D2 I alagrupp

1. Operi JK II 12 10 1 1 80 : 11 31
2. FC Flora Tallinn I 12 10 1 1 69 : 11 31
3. FC Pirita 12 7 0 5 45 : 34 21
4. Kotkas Juunior I 12 7 0 5 43 : 26 21
5. Viimsi NJK 12 4 0 8 32 : 46 12
6. FC Flora Viimsi 12 2 0 10 14 : 89 6
7. FC TVMK 12 1 0 11 5 : 71 3

VÄRAVALÖÖJAD:
42 – Mark Oliver Roosnupp (Operi JK II);
20 – Karl Anton Sõerde (Viimsi NJK);
19 – Juhan Jograf (FCF Tallinn I);
16 – Raul Vilippus (FC Pirita);
15 – Theodor Tabor (FC Pirita);
11 – Martin Uiboaid ( Kotkas Juunior I);
10 – Kevin Tõkke ( Kotkas Juunior I);
9 – Maikel Astur, Rauno Sappinen (FCF Tallinn I) ;
8 – Jan Kokla (Operi JK II), Markus Kuuskmäe (FCF Viimsi);
7 – Henri Pikk (FC Pirita);
6 – Tõnu Paavo, Samuel Vard (FCF Tallinn I), Kevin Tegova, Mark-Eerik Kodar (Kotkas Juunior I);
5 – Reigo-Sten Pikkor, Andre-Martin Ilves, Randin Rande (Operi JK II), Ken-Marten Tammeveski (Viimsi NJK);
4 – Mihkel Troost (FCF Viimsi), Kaspar Palu, Sten Sinisalu (FCF Tallinn I);
3 – Sander Mart Seilenthal (FC Pirita), Stefan Ojassoo ( Kotkas Juunior I), Davor Tamm (Operi JK II), Kristjan Jürgenson, Kalev Gustav Keert, Ralf-Viljar Väljas (FCF Tallinn I).


D2 II alagrupp

1. FC Atletik 12 12 0 0 74 : 9 36
2. SK Legion 12 8 2 2 29 : 13 26
3. Kotkas Juunior II 12 7 1 4 48 : 21 22
4. FC Štrommi 12 5 3 4 34 : 27 18
5. Operi JK I 12 3 2 7 19 : 24 11
6. SK Tallinna Sport 12 2 0 10 8 : 70 6
7. FC Flora Tallinn II 12 1 0 11 15 : 63 3

VÄRAVALÖÖJAD:
40 – Vladislav Iljin (FC Atletik);
20 – Tamur Viidalepp (Kotkas Juunior II);
19 – Vladimir Denissov (FC Atletik);
13 – Mattias Heinroos (Kotkas Juunior II);
9 – Tauri Tamm (Operi JK I), Kirill Kortšergin (SK Legion);
8 – Marko Tuhas (FC Atletik), Denis Kravtšuk, Nikita Bogdanov (FC Štrommi);
6 – Aleksandr Harlamov (FC Štrommi);
5 – Andrei Klimtšuk (SK Legion);
4 – Janek Hanson (Operi JK I), Marten Niilop (Kotkas Juunior II), Brent Pere, Teet Kaasik (FCF Tallinn II), Aleksei Jakušin, Jevgeni Dobrovitš (SK Legion);
3 – Dmitri Lefanov, Sergei Svahin (FC Štrommi), Künter Uku Altnurme, Ivar Taaniel Sepp (Kotkas Juunior II), Rasmus Martin (FCF Tallinn II).


D2 III alagrupp

1. Jõhvi SK 10 9 0 1 56 : 11 27
2. JK Sillamäe 10 7 1 2 49 : 15 22
3. FC Joker 10 6 0 4 51 : 27 18
4. FC Puuma 10 5 1 4 33 : 15 16
5. F Lootus K.-Järve 10 1 0 9 4 : 68 3
6. FC Flora Rakvere 10 1 0 9 14 : 71 3

VÄRAVALÖÖJAD:
30 – Aleksei Stratiitšuk (Jõhvi JK);
26 – Herol Riiberg (FC Joker);
23 – Artur Kask (JK Sillamäe);
10 – Mihhail Jaskov (FC Puuma);
9 – Renno Soosaar (FC Joker);
8 – Artur Smirnov (JK Sillamäe), Rainer Saluste (FC Joker);
6 – Taavi Küngas (FCF Rakvere), Artur Papilov, Anton Sauh (FC Puuma);
5 – Valeri Makovski, Jevgeni Andrejev (Jõhvi JK);
4 – Nikita Kuzmin (Jõhvi JK), Ivan Litvinov (JK Sillamäe), Andres Dzestelov (FC Joker);
3 – Roman Grigorevskiy, Vladislav Tsvetkov (JK Sillamäe), Martti Reimal, Artur Arhangelski (FCF Rakvere), Ignat Jasevitš (FC Puuma).


D2 IV alagrupp
1. FC Lootos 8 7 0 1 32 : 4 21
2. SK Noorus 96 8 5 1 2 33 : 12 16
3. JK Viljandi Tulevik 8 3 2 3 25 : 15 11
4. Paide Sport 8 2 1 5 16 : 37 7
5. FC Valga Warrior 8 1 0 7 6 : 44 3

VÄRAVALÖÖJAD:
13 – Andrei Zevakin (SK Noorus 96), Steven Jents (JK Viljandi Tulevik);
10 – Risto Saarniit (FC Lootos);
7 – Martin Tuuleveski (Paide Sport);
6 – Stenver Kleimann-Leimann, Jürgen Hiljurand (SK Noorus 96);
5 – Griss Valgur (JK Viljandi Tulevik);
4 – Maksim Ševtšenko (FC Valga Warrior), Morten Pihlak (Paide Sport), Brain Ziukson, Rasmus Varkki (FC Lootos), Taivo Pärnamets (SK Noorus 96);
3 – Hendrik Pihl (Paide Sport), Aleks Mõttus, Temari Nuuma, Karl Võsupärg (FC Lootos).


D2 V alagrupp

1. Pärnu JK III 8 7 0 1 35 : 10 21
2. Parnu JK Vaprus 8 6 0 2 42 : 12 18
3. Pärnu JK II 8 3 0 5 19 : 28 9
4. Pärnu JK I 8 2 1 5 9 : 23 7
5. FC Kuressaare 8 1 1 6 4 : 36 4

VÄRAVALÖÖJAD:
21 - Timo Aas (Pärnu JK Vaprus);
17 – Valeri Makarov (PJK III);
11 – Ott Midenbritt (Pärnu JK Vaprus);
9 – Karmo valk (PJK III);
4 – Marek Kangur, Kristjan Aru (PJK II);
3 – Danel Tiirats (FC Kuressaare), Kristo Kurm (PJK III), Markus Sabiin, Mihkel Oitsalu (Pärnu JK Vaprus); Karl Hans Kaelep, Ragnar Jõerand (PJK I), Madis Arust, Joann Klaas (PJK II).


E1 I alagrupp

1. FC Atletik 10 9 1 0 113 : 8 28
2. FC Nõmme United 10 7 2 1 72 : 7 23
3. Kotkas Juunior 10 6 1 3 57 : 16 19
4. FC Ajax Lasnamäe 10 4 0 6 25 : 55 12
5. FC Flora Tallinn 10 2 0 8 24 : 37 6
6. TJK 10 0 0 10 4 : 172 0

VÄRAVALÖÖJAD:
39 – Henrik Kummer (FC Atletik);
21 – Kaspar Mutso (Kotkas Juunior);
19 – Taavi Ustal, Eduard Golovljov (FC Atletik);
14 – Dmitri Peretokin (FC Atletik);
12 – Aleks Soikonen (FC Ajax Lasnamäe), Franz Rannala, Mart Paul Preiman, Kennet Kukk (FC Nõmme United);
11 – Artjom Tšernjov (FC Atletik);
10 – Silver Räämet (FC Atletik), Kaspar Raid (Kotkas Juunior);
8 – Martin Käos (Kotkas Juunior), Ants Unt (FC Nõmme United);
7 – Jesper Juha (Kotkas Juunior), Klaid Kelle (FC Nõmme United);
6 – Oskar Rumm (Kotkas Juunior), Marten Metsniit (FC Nõmme United);
5 – Jegor Gaiduk (FC Ajax Lasnamäe), Mart Veerus, Erik Albert Alexander Kroon (FCF Tallinn), Martin Jantson (FC Nõmme United);
4 – Roomet Katko (TJK), Henri Hallismaa (Kotkas Juunior), Robert Mattias Mägi (FC Nõmme United);
3 – Nikita Rog (FC Ajax Lasnamäe), Egert Urva (FCF Tallinn), Henri Järvelaid (FC Nõmme United).

E1 II alagrupp
1. JK Alko K.-Järve 8 6 2 0 21 : 7 20
2. JK Kotkad 8 5 2 1 17 : 5 17
3. Loo JK 8 3 2 3 20 : 17 11
4. SK Legion 8 2 0 6 6 : 22 6
5. Jõhvi SK 8 1 0 7 5 : 18 3

VÄRAVALÖÖJAD:
10 – Magnar Vainumäe (JK Loo);
6 – Aleksandr Tsurakov (JK Alko K.-Järve);
5 – Aleksei Tihhonov (JK Alko K.-Järve);
4 – Michael Lilander (JK Loo), Nikolai Martšuk (JK Alko K.-Järve), Marek Konsa (JK Kotkad);
3 – Ivan Skrebnev (Jõhvi JK), Vaidar Vatman (JK Loo), Andreas Holst, Harri Heinamets (JK Kotkad);
2 – Vitali Kirillov (SK Legion), German Narnitski (JK Alko K.-Järve), Kaur Kriiva, Saron Läänmäe (JK Kotkad).

E1 III alagrupp

1. Pärnu JK Vaprus 8 7 0 1 46 : 8 21
2. Keila JK 8 6 0 2 33 : 11 18
3. FC Flora Haapsalu 8 5 0 3 27 : 26 15
4. Kiili JK 8 3 0 5 26 : 31 9
5. Saue JK 8 0 0 8 4 : 60 0

VÄRAVALÖÖJAD:
34 – Anzelo Kutepov (Pärnu JK Vaprus);
15 – Martin Salf (FCF Haapsalu);
9 – Dmitri Nemtšenko (Keila JK);
8 – Tanel Mäe, Carl-Erik Sellenberg (Kiili JK);
7 – Fred Heinoja (Keila JK);
6 – Braien Kaldoja (Keila JK);
5 – Kenneth Tutt (Kiili JK), Holger Suvi (Keila JK);
4 – Kristo Simulask (FCF Haapsalu);
3 – Silver Õismets, Ramon Õitspuu (Pärnu JK Vaprus), Eduard Nemenuštšin (Keila JK);
2 – Kasper Taave Ilves, Andreas Lootus (Pärnu JK Vaprus), Erik Orastu, Siim Grossthal (Saue JK), Mikk Päeske, Markus Rouhiainen, Ottomar Ladva (FCF Haapsalu).


E1 IV alagrupp

1. Välk 494 8 8 0 0 33 : 4 24
2. FC Elva 8 4 1 3 26 : 12 13
3. JK Viljandi Tulevik I 8 4 1 3 20 : 17 13
4. FCE Otepää 8 1 2 5 11 : 28 5
5. FC Tarvastu 8 1 0 7 11 : 40 3

VÄRAVALÖÖJAD:
11 – Reiko Rosenberg (JK Viljandi Tulevik I);
10 – Dmitri Kutsarev (Välk 494);
9 – Fred Jädal (Välk 494);
8 – Anti Ivaste, Ott Alekõrs (FC Elva), Algis Roog (FC Tarvastu);
7 – Edgar Samsonov (Välk 494);
6 – Kermo Raudsepp (JK Viljandi Tulevik I);
5 – Silver Linde, Kris Käos (FCE Otepää), Stephen Mark Harrison (FC Elva);
2 – Artur Petrov, Vadim Jušinski (Välk 494), Renee Kurvits (FC Tarvastu), Franko Koppel (JK Viljandi Tulevik I).

E1 V alagrupp

1. JK Maag Tartu 8 7 0 1 75 : 4 21
2. FC Tartu Olümpia 8 6 0 2 45 : 8 18
3. JK Viljandi Tulevik II 8 4 0 4 28 : 14 12
4. SK 10 Premium 8 3 0 5 23 : 22 9
5. Paide Sport 8 0 0 8 0 : 123 0

VÄRAVALÖÖJAD:
13 – Peeter Pungar (JK Maag Tammeka);
10 – Johannes Theodor Kollist (JK Maag Tammeka);
9 – Rasmus Tauts (JK Maag Tammeka), Simmo Silm (FC Tartu Olümpia);
8 – Sten-Egert Kivisalu, Arno Lehtsaar (JK Maag Tammeka), Sander Lui (JK Viljandi Tulevik II), Mihkel Karl Pindma (SK 10);
7 – Martin Miller (JK Maag Tammeka), Sander Kesküla (FC Tartu Olümpia);
6 – Karl Kristjan Kalmus (SK 10);
5 – Brett Põld (FC Tartu Olümpia), Ander Pellja (SK 10), Rihard Reimaa (JK Viljandi Tulevik II);
4 – Rasmus Linde (JK Maag Tammeka), Kristo Leemet, Roger Teor (JK Viljandi Tulevik II), Hans Erik Vissor (FC Tartu Olümpia);
3 – Sigmar Strohm, Karel Uffert, Sten Reinkort, Janno Jaal (FC Tartu Olümpia), Erik Haldna, Erich Ehte, Silver Potašenkov (JK Maag Tammeka), Egert Adrat, Karl Pärn (JK Viljandi Tulevik II);
2 – Karl Martin Tamm, Karl-Miikael Mirka (FC Tartu Olümpia), Mihkel Ustav, Siim Kask (JK Maag Tammeka).


E2 I alagrupp

1. FC TVMK I 10 8 0 2 36 : 8 24
2. FC Atletik 10 8 0 2 80 : 4 24
3. Kotkas Juunior I 10 5 1 4 13 : 26 16
4. SK Legion IG 10 5 0 5 17 : 27 15
5. TJK 10 2 1 7 13 : 48 7
6. FC Puuma 10 1 0 9 9 : 55 3

VÄRAVALÖÖJAD:
20 – Kevin Koppel (FC Atletik);
16 – Anton Lyubeev (FC TVMK I);
14 – Timur Bulavkin (FC Atletik);
11 – Alen Järvine (FC Atletik);
10 – Alan Mones (FC Atletik), Georg-Kevin Tõnts (TJK);
8 – Tanel Martin Kiil (FC Atletik), Eduard Grigoriev (FC TVMK I);
7 – Pavel Fedorenko (SK Legion IG), Martin Rakita, Kristo Grünberg (FC Atletik);
5 – Max Armin Miljan (Kotkas Juunior I), Oliver Kilk (TJK);
4 – Aleksei Tarassov (SK Legion IG), Jevgeni Tšubarov (FC Puuma), Maksim Nikitin (FC TVMK I);
3 – Gert Gnadeberg, Denis Maksimenko, Tanel Kelder (TJK), Mark Tarõkin (FC TVMK I);
2 – Tanel Meel Paliale (Kotkas Juunior I), Andrei Antipenko (SK Legion IG), Kristjan Sumberg, Kuno Kolk (TJK), Roman Rumjantsev (FC Puuma), Siim Kurg (SK Legion IG).


E2 II alagrupp

1. JK Narva Trans 14 14 0 0 65 : 5 42
2. FC TVMK II 14 10 2 2 78 : 20 32
3. FC Štrommi 14 9 0 5 74 : 20 27
4. JK Alko K.-Järve 14 8 1 5 36 : 21 25
5. Loo JK 14 7 0 7 36 : 37 21
6. SK Legion VV 14 4 0 10 13 : 89 12
7. Nõmme Kalju 98 14 2 1 11 13 : 54 7
8. FC Flora Tallinn I 14 0 0 14 5 : 74 0

VÄRAVALÖÖJAD:
28 – Vladislav Kreida (FC Štrommi);
23 – Vadim Mihhailov (JK NarvaTrans);
19 – Vladlen Vallasoo (JK Narva Trans), Pavel Kljutšankin (JK Alko K.-Järve);
18 – Sergei Tolbuzov (FC TVMK II);
16 – Erik Sorga (FC Štrommi), Aleksandr Ossipov (FC TVMK II);
13 – Sergei Zagriva (FC Štrommi), Heikko Peensaar (FC TVMK II);
12 – Tanel Pihlak (FC TVMK II), Sergei Kapustin (JK NarvaTrans);
11 – Paul Lees (JK Loo);
10 – Aleksandr Boiko (FC TVMK II);
9 – Artjom Badjuk (FC TVMK II), Ander Ott Valge (JK Loo);
8 – German Vallasoo (JK NarvaTrans);
6 – Andrei Lomov (FC Štrommi), ;
5 – Anatoli Šuvalov (SK Legion VV);
4 – Erik Holland, Maksim Fjodorov (FC Štrommi), Dmitri Svidovitš (JK Alko K.-Järve), Karel Lagle, Sander Leks (JK Loo);
3 – Paul-Markus Orav, Johannes Tilts (Nõmme Kalju 98), Roman Lebedev (JK Alko K.-Järve).


E2 III alagrupp

1. JK Tallinna Kalev 10 9 0 1 43 : 7 27
2. FC Flora Tallinn II 10 8 0 2 60 : 13 24
3. Kotkas Juunior II 10 7 0 3 27 : 14 21
4. FC Pirita 10 3 0 7 26 : 25 9
5. Keila JK 10 3 0 7 16 : 38 9
6. Vasalemma SK 10 0 0 10 6 : 81 0

VÄRAVALÖÖJAD:
25 – Henri Roos (JK Tallinna Kalev);
17 – Kaur Kippel (FCF Tallinn II);
16 – Werner Robert Laaneots (FCF Tallinn II);
14 – Andreas Ignacio Hinojosa (FCF Tallinn II);
11 – Kristen Niilop (Kotkas Juunior II);
9 – Timo Lainevool (JK Tallinna Kalev), Martin Lill (FC Pirita);
8 – Karl Markus Veiberg (Keila JK), Karl Joonas Kendla (Kotkas Juunior II), Ott Heinsoo (FC Pirita);
6 – Alex-Sander Puhm (Keila JK);
5 – Mark Abner (FC Pirita);
4 – Robert Kuks (Kotkas Juunior II);
3 – Silver Kiik (JK Tallinna Kalev), Marko Maal (FC Pirita);
2 – Karel Kaarma, Sten Üprus, Norman Niilus, Georg Lepik, Carel Kuusk (FCF Tallinn II), Rein Jannes (JK Tallinna Kalev), Rigmor Vahtramägi (Kotkas Juunior II), Jevgeni Ivanov, Arvi Vaiknurme (Vasalemma SK).


E2 IV alagrupp

1. JK Maag Tammeka I 10 10 0 0 80 : 6 30
2. FC Lootos 10 6 1 3 35 : 12 19
3. SK 10 Premium II 10 6 1 3 52 : 19 19
4. Viljandi SK 10 4 0 6 22 : 34 12
5. FC Elva 10 3 0 7 18 : 26 9
6. Paide Sport II 10 0 0 10 4 : 114 0

VÄRAVALÖÖJAD:
27 – Martin Kordmaa (JK Maag Tammeka I);
17 – Karl Joosep Mark, Mart Born (SK 10 II);
15 – Kevari Ploompuu (FC Lootos),
10 – Jakob Päll, Edvin Johannes Piirsalu, Rico Hõrak (JK Maag Tammeka I);
8 – Karlo Kross (JK Maag Tammeka I), Kristjan Vent (FC Elva), Timm-Rainer Maidla (FC Lootos), Ardo Oks (SK 10 II);
7 – MaironRäst (SK 10 II);
5 – Ott Martens, Martin Kabanov (Viljandi SK), Kristofer Kiudorv (FC Lootos);
4 – Erik Valk, Sven Erik Kippasto (JK Maag Tammeka I);
3 – Martin Koosa, Karl Hillar Talgre (FC Lootos) Sander Neering, Künter Grünberg, Steven-Kristjan Tšoba (Viljandi SK), Alex Meinhard (JK Maag Tammeka I), Jarmo Pähklamäe (FC Elva).


E2 V alagrupp

1. Põltsamaa JK Sport 10 8 0 2 36 : 16 24
2. Paide Sport I 10 7 0 3 36 : 26 21
3. JK Maag Tammeka II 10 6 0 4 28 : 18 18
4. FCE Nõo 10 4 1 5 19 : 19 13
5. JK Viljandi Tulevik 10 4 0 6 38 : 22 12
6. SK 10 Premium I 10 0 1 9 6 : 62 1

VÄRAVALÖÖJAD:
23 – Reemo Luts (Paide Sport I);
19 – Illimar Loigo (JK Viljandi Tulevik);
9 – Markus Lokk (FCE Nõo);
8 – Harri Koll (Põltsamaa JK Sport), Sven-Erik Liblik (JK Maag Tammeka II);
7 – Karl-Kristjan Küppas (Põltsamaa JK Sport), Kristjan Kurim (Paide Sport I);
6 – Artur Uljanov (JK Maag Tammeka II), Indrek Piho (Põltsamaa JK Sport), Reinhard Reimaa (JK Viljandi Tulevik);
5 – Erko Litvjakov (JK Maag Tammeka II), Tarvo Timm (FCE Nõo), Germo Ottender (Põltsamaa JK Sport);
4 – Krister Kansi, Karlis Jänes (JK Viljandi Tulevik);
3 – Rait Läll (JK Maag Tammeka II), Mart Toom, Sander Saar (Põltsamaa JK Sport), Frank Gennert Osula (Paide Sport I).


Tütarlaste liigade tulemused:

Tütarlaste A/B ESILIIGA

1. FC Lootos 14 12 2 0 68 : 2 38
2. JK Piraaja 14 10 0 4 44 : 7 30
3. FC Flora Tallinn 14 7 3 4 40 : 17 24
4. Pärnu JK 14 7 2 5 55 : 10 23
5. JK Maag Tammeka I 14 6 3 5 30 : 14 21
6. EVL Läänemaa 14 6 2 6 27 : 24 20
7. Viru-Nigula SK 14 2 0 12 13 : 107 6
8. EVL Mesuca Nõmme 14 0 0 14 1 : 97 0

VÄRAVALÖÖJAD:
19 – Katrin Loo (FCF Tallinn), Liis Emajõe (FC Lootos);
16 – Anna Andreas (FCF Tallinn); 15 – Liivi Sõrmus (PJK);
13 – Ulrika Tülp (EVL Läänemaa), Signy Aarna (FC Lootos);
12 – Kelli Kink (JK Piraaja);
11 – Jaanika Tamar (PJK);
10 – Kairi Himanen (PJK);
8 – Merilin Korpe (EVL Läänemaa), Kristiina Raudsepp (FC Lootos);
7 – Kristel Kotkas (FC Lootos), Liisi Lantsev (JK Piraaja), Merle Alupere (JK Maag Tammeka I);
6 – Laura Musting (FC Lootos), Karmen Pedaru (JK Piraaja);
5 – Liisi Torop (JK Maag Tammeka I), Kadi Rannula (PJK), Grete Leetmaa (JK Piraaja);
4 – Teele Saarestik (JK Maag Tammeka I), Eneli Vals, Grete Kolbakov (FC Lootos), Anete Paulus (JK Piraaja), Karina Pelepelina (Viru-Nigula SK);
3 – Ragne Rae (EVL Läänemaa), Leenu Aava, Lisanne Lerg, Ruslana Barinova (PJK), Kai Rosar, Viktoria Tšertovikova (Viru-Nigula SK), Sille Tiitsmaa, Kati Reispass (JK Piraaja), Liis Ott, Sirje Roops (JK Maag Tammeka I), Kirta Talgre (FC Lootos).


Tütarlaste A/B II liiga

1. FC Levadia 8 7 0 1 45 : 7 21
2. Pärnu JK Vaprus 8 4 2 2 29 : 10 14
3. JK Maag Tammeka II 8 3 2 3 12 : 34 11
4. JK Tallinna Kalev 8 3 0 5 20 : 24 9
5. FC TVMK 8 0 2 6 3 : 34 2

VÄRAVALÖÖJAD:
16 – Anzelika Ahmetšina (FC Levadia);
12 – Kristel Eier (Pärnu JK Vaprus);
11 – Regina Kolk (FC Levadia);
9 – Laura Einas (JK Tallinna Kalev);
7 – Krista Liiv (JK Maag Tammeka II), Eret Elen Viidakas (JK Tallinna Kalev);
6 – Merit Lukka (Pärnu JK Vaprus), Marija Mussorina (FC Levadia);
5 – Natalija Plištš (FC Levadia), Reelika Turi (Pärnu JK Vaprus);
4 – Triinu Leiten (Pärnu JK Vaprus).


Tütarlaste C klass

1. EVL Kohila 4 6 1 1 33 : 6 19
2. FC Lootos 4 6 1 1 28 : 5 19
3. FC Flora Tallinn 4 4 0 4 26 : 22 12
4. Põltsamaa SK Tervis 4 1 1 6 5 : 24 4
5. Viru-Nigula SK 4 0 2 6 7 : 40 2

VÄRAVALÖÖJAD:
23 – Merily Toom (FCF Tallinn);
18 – Kadre Päri (EVL Kohila);
10 – Mari Abel (FC Lootos);
8 – Sixtina Ladva (FC Lootos), Tuuli Pungas (EVL Kohila);
7 – Helika Aigro (FC Lootos);
5 – Keili Rosar (Viru-Nigula SK);
2 – Silja Goroško (Põltsamaa SK Tervis), Lisa-Marie Nüüd (FCF Tallinn), Saara-Merilin Ehman, Teele Vilumets (EVL Kohila).


Tütarlaste D klass

1. EVL Raplamaa 8 8 0 0 59 : 6 24
2. FC Ajax Lasnamäe 8 6 0 2 25 : 7 18
3. Pärnu JK 8 4 0 4 26 : 19 12
4. JK Maag Tammeka 8 2 0 6 5 : 38 6
5. EVL Käru 8 0 0 8 3 : 48 0

VÄRAVALÖÖJAD:
27 – Ragne Hindrimäe (EVL Raplamaa);
12 – Merilin Reino (EVL Raplamaa);
11 – Vlada Kubassova (FC Ajax Lasnamäe);
10 – Karoliine Maalinn (PJK); 8 – Pamela Sageus (EVL Raplamaa);
7 – Gerli Kask (PJK);
6 – Anna Bulavenko (FC Ajax Lasnamäe);
5 – Kristel Kivioja, Kaie Müller (EVL Raplamaa);
4 – Liisa Tammsaar (PJK);
3 – Klarika Kaldmaa (FC Ajax Lasnamäe);
2 – Evelyn Jäer (EVL Raplamaa), Nataliya Mekhrenhina, Margarita Frolova (FC Ajax Lasnamäe), Ketlin Saar (PJK), Jane Juus (JK Maag Tammeka)

04.01.2009 23:57








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.