KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Henrik Ojamaa käis Harju JK noortel külas

Laupäeval toimus pärast Eesti noortemeistrivõistluste mängu Harju JK Akadeemia poistele põnev treening Eesti koondise ja Varssavi Legia jalgpalluri Henrik Ojamaa eestvedamisel. 

Treener Kalmar Liiv ütles portaalile jalgpall.ee, et meie koondise ründaja aitasid treeningule tuua treener Lauri Nuuma tutvused. „Henrik on mängija, kes on arenenud just jalgpalliakadeemias ja sirgunud läbi sellise süsteemi tippsportlaseks,“ rääkis Liiv.

Ojamaa näitas poistele triblamis- ja löögiharjutusi, õpetas, kuidas olla mängus ohtlik ründaja. „Tippmängija nõuanded motiveerisid kindlasti poisse ka ise veel paremini treenima ja kaugemale pürgima,“ arvas Liiv.

Ojamaa vastas poiste küsimustele oma karjääri algusaastatest, akadeemiatest välismaal, praegusest elust-olust ning ka loomulikult Eesti ja Hollandi mängust. „Henriku kõige olulisem sõnum poistele oli, et jalgpallist tuleb rõõmu tunda ning mängimist nautida ükskõik kui vana sa oled ja ükskõik mis tasemel mängid. Ainult siis saab seda mängu mängida hästi,“ rääkis Liiv, kelle sõnul tutvustati Ojamaale ka oma tegemisi.

10.09.2013 13:08
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.