KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pärnu-Jaagupi Cupil osales 42 võistkonda

Novembrikuu kolmel nädalalõpul Pärnu-Jaagupi spordikeskuses toimunud Pärnu-Jaagupi Cupil osales 42 noortevõistkonda.

Korraldaja Marko Lelov ütles portaalile jalgpall.ee, et Pärnu-Jaagupis korraldati selline turniir esimest korda. „Spordikeskuses on hea saal, kus on rohkem ruumi ja sellel on rõdu, kus lapsevanemad saavad ilusti mängudele kaasaelada,“ rääkis ta.

„Samas on Pärnu-Jaagupi Tallinna võistkondadele ikkagi 30 kilomeetrit Pärnust lähemal ja turniirile on mugavam tulla. Lisaks andis see võimaluse populariseerida jalgpalli ka maakonnas.“

Turniiril osalesid FC Flora, Tallinna Kalev, Tallinna FC Levadia, Viljandi Tulevik, MRJK, Harju JK, FC Helios, Lõuna-Läänemaa JK, Raplamaa JK, FC Triigrid, Tabasalu JK, SaareMaa JK aameraaS. Pärnu-Jaagupi, Paikuse Vaprus, Pärnu JK, Pärnu Kalev ja Pärnu Vaprus osalesid turniiril enamjaolt kahe võistkonnaga.

„Ootasime osalema 40 võistkonda, tuli aga rohkem ja oleme kindlasti osavõtjate arvuga rahul,“ rääkis Marko Lelov. „Tahame turniiriga tulevikus jätkata, sest ise jäime rahule ja ka tagasiside oli hea.“

Auhinnad pani välja SA Pärnumaa Jalgpallikeskus, kus kõik osavõtjad võitsid kuldse medali, mille nad olid ära teeninud oma südika osavõtuga.

Korraldajad tänavad klubisid ja väikesi jalkapoisse, kes turniiril osalesid ning kindlasti lapsevanemaid, kes elasid kirglikult kaasa kogu turniiri vältel. Erilised tänud veel Pärnu-Jaagupi Spordikeskusele, kes toetas igati turniiri korraldamist.

Foto: Tanel Pihelgas

19.11.2013 13:31
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.