KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Läinud aastal osales noorteklassides 341 võistkonda

Eelmisel hooajal registreerus noorte jalgpalli meistrivõistlustele 341 võistkonda, neist 26 tütarlaste võistkonda. Selle hooaja registreerimistähtaeg on reedel, 31. jaanuaril.

Sel aastal saavad noorte meistrivõistlustel erinevates klassides osaleda mängijad sünniaastaga alates 1996 ning kõige pisemate hulgas, poiste F- ja tüdrukute E-klassis, mängivad vutihuvilised sünniaastaga kuni 2007.

Võistkondade registreerimiseks on vaja EJLi võistluste osakonda esitada iga võistkonna kohta eraldi avaldus. Eliitliigas osalejatele on eraldi ankeet. Klubid, kellel ei ole täiskasvanute meistrivõistlustel mängivaid võistkondi, peavad lisaks esitama klubi/võistkonna kinnituse. Kõik vajalikud dokumendid on leitavad jalgpalliliidu koduleheküljel.

Kõik avaldused tuleb esitada koos vajaminevate allkirjadega ning saata see posti teel EJLi võistluste osakonda või e-posti aadressile noored@jalgpall.ee. Viimane registreerimistähtaeg on 31. jaanuar.

Erandina võivad noorte meistrivõistlustel osaleda ka 1995. aastal sündinud noormehed, kui nad pole registreeritud ühtegi võistkonda täiskasvanute meistrivõistlustel.

Noorte meistrivõistlustel osalemine on võistkondadele tasuta.

Foto: Lembit Peegel

29.01.2014 13:49
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.