KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kooliprojekt tõi treeningule poolsada Alavere koolilast

Kooliprojekti raames osales Harjumaal Alavere Põhikoolis toimunud treeningutel üle viiekümne lapse.

Eesti Jalgpalli Liidu poolt osalesid treenerid Rauno Tutk ja Teet Allas, Alavere kooli esindasid kehalise kasvatuse õpetajad Tiia Kroonmäe ja Toomas Reis. Viidi läbi kaks treeningut, kus osalesid 1.-3. klassi ning 4.-5. klassi lapsed.

Teet Allas jagas kõigepealt tunnustust õpetaja Tiia Kroonmäele, kes on suutnud õpilastes spordi vastu suure huvi tekitada. „Seda oli näha laste tegutsemisest, sest nad ei mänginud esimest korda jalgpalli,“ lausus ta.

Rauno Tutk lisas, et lapsed olid kihvtid, neil oli huvitav ja nad olid hästi õpihimulised. „Tormamist ei olnud ja oli näha, et õpetajad suudavad korda hoida,“ märkis ta.

„Muljed on ainult positiivsed,“ rääkis ka Alavere Põhikoolis jalgpallitreenerina tegutsev Toomas Reis. „Lapsed läksid väga hästi harjutuste ja mängudega kaasa. Loodan, et oli kasu, sest ega ühe tunniga ei jõua ju midagi erilist korda saata.“

Koolis tegutseb juba kümme aastat ka jalgpalliring, kuid ühegi konkreetse klubiga sidet seni pole. Reisi sõnul on mõned poisid mänginud ka Eesti madalamates liigades, kuid päris tipptasemele pole koolist veel keegi jõudnud.

Tutk ütles, et kuigi projekti raames on külastatud üle Eesti juba väga palju koole, pole ettevõtmine tema jaoks veel rutiiniks muutunud. „Igal pool on uued inimesed, tingimused ja võimalused,“ lausus ta.

12.11.2014 13:22
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.