KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Põlvas selgusid 1.-5. klassi meistrid

Põlvas Lootospargi staadionil selgusid Eesti Koolispordi Liidu 1.-5. klassi poiste ja tüdrukute meistrid.

Poiste finaalis võitis Tartu Mart Reiniku Kool tulemusega 4:0 Laagri Kooli, kolmanda koha mängus oli Tabasalu Ühisgümnaasium 3:0 parem Kohila Gümnaasiumist. 5.-6. koha mäng Lihula Gümnaasiumi ja Põlva Ühisgümnaasiumi vahel lõppes 2:2, penaltitega 5:3 oli parem Läänemaa kool.

7.-8. koha mängus võitis Põlva Ühisgümnaasiumi II võistkond Rakvere Reaalgümnaasiumi 1:0 ja 9.-10. koha mängus Ülenurme Gümnaasium Viljandi Paalalinna Kooli 2:1.

Poiste tulemused
1. Tartu Mart Reiniku Kool: Robert Parts, Georg Lillo, Daniel Erik Kiuru (võistkonna parim mängija), Jaagup Sass, Marten Murrand, Rene Sorksepp, Henri Hurt, Kristjan Mäestu, Romet Liidemaa, Christopher Ploom, treener Heigo Vahtriik.
2. Laagri Kool: Ville Salk, Karel Kruusement, Mattias Villem Ormisson, Kirill Antonov (võistkonna parim mängija), Anders Brandmeister, Markus Tiedemann, Tristan Egert Epro, Hugo Väät, Mathias Maiste, Mihkel Kõiv, treener Indrek Trell.
3. Tabasalu Ühisgümnaasium: Robin Sarapik (võistkonna parim mängija), Georg Pank, Frank Annion, Sten Jakob Viidas, Märten Subka, Kaspar Veeväli, Mattias Lehtsaar, Rene Busch, Kristo Kundrats, Kaspar Rõõmusaar, treener Risto Sarapik.

Nelja võistkonnaga tüdrukute turniiri finaalis võitis Suure-Jaani Gümnaasium Tabasalu Ühisgümnaasiumi 5:0, kolmanda koha mängus sai Põlva Põhikooli võistkond jagu Mammaste Lasteaed-Algkoolist 1:0.

Tüdrukute tulemused
1. Suure-Jaani Kool: Anna-Liisa Joandi (võistkonna parim mängija), Sandra Liir, Karina Elias, Raneli Sonk, Karily Sülla, Teisi Toomsalu, Anett Joandi, Liisi Sild, Monis Brauer, treener Sergei Vassiljev.
2. Tabasalu Ühisgümnaasium: Maarja Mihkelson (võistkonna parim mängija), Anita Alexandra Dupon, Airika Altsaar, Janeli Auväärt, Kris Jette Piht,
Kärol Männik, Gabriela Busch, Mirell Sööt, Katriin Rätsepp, Marily Oolo, kehalise kasvatuse õpetaja Lea Ilves.
3. Põlva Põhikool: Salme Rein, Karoliina Musting, Annela Siida, Marianne Suur (võistkonna parim mängija), Darily Paalmann, Kätlin Vassil, Kristella Nupp, Krister Suur, Liisi Kõrgemäe, kehalise kasvatuse õpetaja Maret Puna.

11.05.2015 14:49








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.