KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jalgpalli suvelaagrites on juba üle 700 osaleja

8.–12. juunini toimuvatesse Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi suvelaagritesse on end juba kirja pannud 716 noort. Registreerimine kestab kuni 24. maini.

Eeloleval suvel on laagritesse oodatud noored sünniaastaga 2003-2008. Lisaks juunikuule toimub laagrinädal ka 10.–14. augustini. Möödunud aastal oli laagrites 1470 osalejat, kellest tervelt 10% tüdrukud.

„Mitmetes laagrites on juba kõik kohad täitunud. Heameelt teevad näiteks suure huviga Hiiumaal ja Kihnu laagrid, aga ka Valga,“ lausus EJLi noorteprojektide juht Teet Allas.

Kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt hoolikalt valitud ning koolitatud noortetreenerid, mis tagab kvaliteetse treeningu ühildamise laste mängurõõmuga. Laagripäev on jaotatud osadeks: hommikuti kerge treening, seejärel lõunasöök ning erinevad mängud pärastlõunal. Noored saavad võimaluse ekskursioonipäeval kohtuda professionaalsete jalgpalluritega, saada neilt inspiratsiooni ja näha oma kangelasi lähedalt. Laagri lõpus jagatakse väikeseid auhindu või diplomeid.

Juunikuu laagri plaan näeb ette, et esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval toimub laager kellaaegadel 9:30-17:00. Laagri viimane päev, reede, algab samuti kell 9:30 ning lõpeb kell 13. Neljapäeval, 11. juunil toimub ekskursioon A. Le Coq Arenale.

Laagri hind on 65 eurot. Kui lapsevanem soovib lapse registreerida nii juuni kui augusti laagrisse, on hilisema laagri tasu 51 eurot. Hinna sees on jalgpallivarustus, mis sisaldab lühikeste varrukatega ja osaleja eesnimega särki, lühikesi pükse ja sokke, samuti vesi ja puuviljad kogu päev jooksul ning soe lõunasöök (välja arvatud reedel).

Osalejal peaksid kaasas olema iga päev jalgpalli- või muud treeningjalanõud, säärekaitsmed (kui võimalik), treeningdress ja kilejope.

8.–12. juunini võõrustavad laagreid Kärdla, Võru, Tartu, Talllinna (Kotka, Ajax, Nike Arena, Sportland – ainult tüdrukud, Kalev), Sillamäe, Toila, Põlva, Kose, Kiili, Häädemeeste, Pirita, Vinni, Tamsalu, Narva, Ahtme, Otepää, Valga, Kadrina, Keila, Saue, Haapsalu, Pärnu, Kuressaare, Kihnu, Väätsa, Laagri ja Viljandi.

10.–14. augustini on laagripaikadeks Kärdla, Tartu, Talllinn (Kotka, Ajax, Nike Arena, Sportland – ainult tüdrukud, Linnamäe, Kalev), Sillamäe, Toila, Kose, Kiili, Häädemeeste, Vinni, Tamsalu, Narva, Ahtme, Otepää, Valga, Kadrina, Keila, Haapsalu, Pärnu, Kuressaare, Laagri, Ülenurme ja Viljandi.

Suvelaagritesse saab registreerida http://www.jalgpall.ee/regcamp.php.

Foto: Lembit Peegel

11.05.2015 15:11
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.