KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Salmel sai jalgpall veelgi populaarsemaks

Kuigi Saaremaal Salme põhikoolis on jalgpall spordiala number üks, sai see pärast „Jalgpall kooli!“ külaskäiku veelgi populaarsemaks.

Endine Eesti koondislane ja nüüdne Salme põhikooli kehalise kasvatuse õpetaja Andre Anis märkis, et jalgpalli mängitakse koolis igal vahetunnil ja võistlustel käiakse võistkondadega alati väljas.

„Kindlasti täitis jalgpalliliidu treenerite külaskäik ala propageerimisel oma eesmärgi ja just väikeste laste seas sai jalgpall veelgi populaarsemaks,“ tõdes ta.

Kokku osales treeningul 45 1.-5. klassis õpilast, kellele Anise sõnul meeldisid kõige enam mängud. Muude harjutustega saadi üldiselt ka korralikult hakkama, kuigi tase oli nooremate ja vanemate õpilaste vahel erinev.

„Kogu üritus oli väga positiivne,“ lausus ta. „Seismist ja jutuajamist ei olnud. Kiitus koolitajatele, kes said lastega hea kontakti ja isegi tüdrukud ütlesid, et hakkavad sügisel trennis käima. Rauno Tutki tehtu oli huvitav ja annab enda jaoks tulevikus midagi kasutusele võtta küll.“

Salme õpilased käivad trennis peamiselt FC Kuressaare grupis ja harjutavad kooli jalgpalliringis. Koolist on välja kasvanud mitmed tuntud mängijad eesotsas U-21 koondises mängija ja treeneri Maikko Mölderiga, FC Kuressaares mängivad vennad Urmas ja Margus Rajaver ning Sander Seeman.
 

21.05.2015 20:03
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.