KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tartu Maarja kooli lapsed võtsid treenerid hästi vastu

Tartu Maarja koolis õppivad puuetega lapsed said noorteprojektiga „Jalgpall kooli!“ külas käinud treenerite Rauno Tutki ja Lauri Randi poolt pakutud ülesannetega väga hästi hakkama.

„Ei kujutanud ette, et nii hästi läheb,“ tunnistas Tartu Maarja kooli õpetaja Kaupo Jõeveer. „Oli huvitav vaadata, kuidas lapsed kaasa haarati, sest muidu on meil need, kes domineerivad, ja teised vaatavad pealt. Nüüd oli muru palle täis, kõigile jagus ja kelleltki ära ei võetud.“

Kaupo Jõeveer ütles, et kõik lapsed tegid täpselt nii palju ja nii nagu oskasid. Kõige enam meeldis neile mäng ehitajad ja lammutajad, mis lisas särtsu, lapsed tegid innuga ja elevust oli palju.

„Kui väljast tuleb keegi, siis meie juhendajad püüavad alati ka omaltpoolt kaasa aidata. Pusiti nii nagu osati, treenerid olid nii tublid, nagu oleks ennegi meie lastega tegelenud,“ jagas Jõeveer treeneritele tunnustust.

Rauno Tutk märkis, et see treening oli kindlasti huvitav ja arendav. „Lapsed tegid kaasa niipalju kui oskasid, kuid kõigil oli lõbus,“ lausus ta.

Kaupo Jõeveer ütles, et jalgpalli tunnis ikka vahetevahel mängitakse, kuid rohkem tegeletakse siiski jooksmise ja kergejõustikuga.

21.05.2015 20:09
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.