KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tartu Mart Reiniku koolis said tüdrukud jalgpallivaimustuse

Tartu Mart Reiniku Kooli õpetaja Heigo Vahtrikule tegi „Jalgpall kooli!“ külaskäigu järel kõige enam heameelt see, et ka tüdrukud tulid harjutuste ja mängudega aktiivselt kaasa.

„Kui poistel on jalgpalli vastu tohutu huvi ja pole aastat, kui me Tartus ja Eesti Koolispordi Liidu võistlustel midagi ei võida, siis tüdrukute osas olime algul pisut skeptilised,“ rääkis Heigo Vahtrik.

„Kui naisõpetajatele võimalusest osaleda kooliprojektis rääkisin, olid nad suhteliselt külmad, aga kui trenn oli juba kümmekond minutit kestnud, tormasid kõik tüdrukud pallide juurde ja õpetajate juurde ei jäänud kedagi. Lõpuks tulid ka tüdrukud hästi kaasa.“

Kokku osales 144 õpilast, kellele meeldisid Heigo Vahtriku hinnangul kõige enam ikka mängud, kuigi ka harjutustega saadi enam-vähem hakkama, trennilapsed teistest paremini. „Jalgpall on meil popp, tingimused on korralikud ja võimalused head,“ märkis Vahtrik.

Kooli tuntumad vilistlased on koondislased Taijo Teniste (pildil) ja Sander Puri. „Lapsed teavad jalgpallureid hästi, nad on isegi targemad, kui õpetajad,“ rääkis õpetaja.

Foto: Lembit Peegel

24.05.2015 11:37
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.