KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Sillamäe Vanalinna Koolis ei jäänud keegi pealtvaatajaks

Sillamäe Vanalinna Koolis olid lapsed „Jalgpall kooli!“ treeningust nii vaimustunud, et kõik 170 1.-5. klassi õpilast tegid korralikult kaasa ja keegi ei jäänud kõrvale.

Sillamäe Vanalinna Kooli õpetaja Dmitri Vinogradov rääkis, et lastele väga meeldis, harjutused olid huvitavad ja tahtmine kaasa teha oli suur, eriti väiksemate hulgas.

„Algul oli ka neid, kes jäid tribüünidele vaatama, aga kui teised mängima hakkasid, läksid ka nemad kaasa ja pealtvaatajaks ei jäänud enam keegi,“ märkis ta.

Oodatult meeldisid ka Sillamäe lastele kõige enam erinevad mängud. Vinogradovi sõnul olid muud harjutused neile, kes on füüsiliselt enam arenenud või käivad trennis, igati jõukohased, teistele olid algul veidi rasked, kuid hakkama said kõik.

„Usun, et selle ettevõtmisega suureneb laste huvi jalgpalli vastu, sest nad nägid, kui vahva mänguga on tegu,“ lausus õpetaja. „Meil käib küll palju lapsi juba Kalevi või Dina klubi juures trennis, kuid nüüd tuleb neid kindlasti juurde, sest nii mitmedki olid seda meelt, et hakkavad jalgpalli mängima.“

Ka endale leidis Dmitri Vinogradov palju kasulikku. „Eeskätt põnevad mängud, mis lastele meeldisid ja mida saab tulevikus tunnis kasutada,“ rääkis ta.

Sillamäe Vanalinna Koolis on jalgpall spordialadest kindlalt esikohal, tuntuim kasvandik on Aleksei Jahimovitš.

24.05.2015 11:46
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.