KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KOP toetab SK Tääksi võistlussõite

Kohalik omaalgatusprogramm (KOP) otsustas toetada SK Tääksi U19 ja B2 vanuseklassi transpordikulusid 1000 euroga.

SK Tääksi juht Indrek Jegorov ütles portaalile jalgpall.ee, et klubi esitas KOPi kevadvooru taotluse „Jalgpall ületab piire", et saada toetust SK Tääksi U19 ja B2 noormeeste Eesti meistrivõistlustel osalemise transpordikuludele.

„Neis vanuseklassides osaleb noori mitmetest omavalitsustest ning ühtse võistkonnana esinemisega populariseerime jalgpalli ja aitame kaasa kogukonna arengule, liites erinevate kogukondade huvigruppe ühiselt kaasaelama ja hingama,“ selgitas Jegorov.

Antud kahe võistkonna peale koguneb ainuüksi võistlustele sõitmiseks 4360 km. Indrek Jegorovi sõnul katab saadud toetus 1/3 nende võistkondade võistluskuludest. „Seega on toetus märkimisväärne,“ lausus ta.

„Sportlikule tegevusele aitab see kaasa niipalju, et noored, kes on võistkondadesse kaasatud, saavad mängida jalgpalli mängijatega kelledel on sama soov ja huvi ning on tekkinud konkurents võistlustele saamisega või algkoosseisu pääsemisega. Kui varasemalt oli mõnele mängule keerulisem võistkonda komplekteerida, siis hetkel veel seda probleemi pole. Paraku on nii, et noori teatud eas tõmbavad ka muud ahvatlused.“

Indrek Jegorovi sõnul tuleb SK Tääksil konkureerida erinevate võimalustega, mis noortele huvi pakuvad ja nii peab leidma lahendusi kuidas noori jalgpalli juures hoida. „Ka neid üksikuid, kes tahavad ja soovivad, kuid erinevaid võimalusi napib,“ märkis ta.

Pilt on illustratiivne. Foto: Lembit Peegel

05.06.2015 10:00
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.