KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jalgpalli suvelaagrites on kirjas üle 1600 noore

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi suvelaagrites osales juunis 958 noort ning augustikuuks on end juba kirja pannud 708 huvilist. Registreerimine augusti laagritesse on avatud kuni 27. juulini jalgpall.ee lehel.

Laagrid leiavad aset 10.–14. augustini Tallinnas, Haapsalus, Kohtla-Järvel, Kilingi-Nõmmel, Kadrinas, Keilas, Kiilis, Kosel, Kuressaares, Emmastes, Laagris, Narvas, Pärnus, Sillamäel, Avinurmel, Tartus, Vokas, Valgas, Vinnis, Viljandis ja Ülenurmel ning sinna on oodatud kõik 2003.–2008. aastal sündinud lapsed.

„Suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori liikumisharrastuse juurde. Arvestame laste füüsilise, vaimse ja sotsiaalse küpsemise erinevustega. Varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline," rääkis EJLi rahvajalgpalli juht Teet Allas.

Kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt valitud ning koolitatud noortetreenerid, mis tagab kvaliteetse treeningu ühildamise laste mängulõbuga. Laagri plaan näeb ette, et kõikidel päevadel toimub laager kellaaegadel 9:30–17:00. Laagri viimane päev, reede, algab samuti kell 9:30 ning lõpeb kell 13:00. Laagripäev on jaotatud osadeks: hommikuti kerge treening, millele järgnevad lõunasöök ning erinevad mängud pärastlõunal. Laagri lõpus jagatakse väikeseid auhindu või diplomeid, mille lapsed saavad endale mälestuseks lõbusast suvenädalast.

Lisaks toimub ekskursioonipäev Tallinnasse, kus lapsed saavad võimaluse kohtuda professionaalsete jalgpalluritega, saada neilt inspiratsiooni ja näha oma kangelasi lähedalt.

Laagri hind on 65 eurot, mille sees jalgpallivarustus (lühikeste varrukatega ning mängija eesnimega särk, lühikesed püksid ja sokid), vesi ja puuviljad kogu päev jooksul, soe lõunasöök (v.a reedel), ekskursioonipäev A. Le Coq Arenale ning diplom ja meened mälestuseks.

17.07.2015 11:49
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.