KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
A-KOONDIS » Ajalugu

Kõik Eesti internatsionaalid ja mängud

Nimekiri Eesti koondislastest - internatsionaalidest aastatel 1920 - 1940 ja alates 1992. aastast tänaseni. Viimati täiendatud 29. märtsil 2017.

Kõik Eesti internatsionaalid:

157/14 - Martin Reim
143/9 - Marko Kristal 
134/38 - Andres Oper 
121 - Enar Jääger
120 - Mart Poom 
118/3 - Ragnar Klavan
115/15 - Kristen Viikmäe 
114/8 - Raio Piiroja 
107/7 - Joel Lindpere
107/4 - Dmitri Kruglov
103/27 - Indrek Zelinski 
103 - Aleksandr Dmitrijev
95/23 - Konstantin Vassiljev
94/5 - Sergei Terehhov 
89/1 - Andrei Stepanov 
86/3 - Marek Lemsalu 
82/6 - Tarmo Kink 
80/5 - Urmas Kirs 
74 - Taavi Rähn 
73/2 - Teet Allas 
71 - Viktor Alonen 
70/1 - Urmas Rooba 
69/4 - Sander Puri
67/1 - Martin Vunk
66 - Evald Tipner 
65 - Sergei Pareiko
64/5 - Eugen Einman 
60/21 - Eduard Ellmann-Eelma 
60/8 - Ats Purje
60/1 - Erko Saviauk 
58/2 - Sergei Hohlov-Simson 
56/11 - Sergei Zenjov
54 - Taijo Teniste
52/1 - Karl-Rudolf Silberg-Sillak 
50/4 - Meelis Rooba 
48/2 - Gert Kams
48 - Alo Bärengrub 
46/7 - Heinrich Uukkivi 
46/3 - Kaimar Saag 
45/3 - Aivar Anniste 
44/16 - Arnold Pihlak 
44 - Kert Haavistu 
42/19 - Richard Kuremaa 
42/13 - Georg (Jüri) Siimenson 
42 - Toomas Kallaste 
42 - Tihhon Šišov 
40/8 - Leonhard Kass 
40 - Otto Reinfeldt-Reinlo 
39/8 - Vjatšeslav Zahovaiko 
39/2 - Maksim Smirnov 
38 - Karol Mets
37 - Janek Meet 
36/7 - Henri Anier
36/6 - Heinrich Paal 
36/4 - Vladimir Voskoboinikov 
36/1 - Valter Neeris 
36 - Risto Kallaste 
36 - Liivo Leetma 
35 - Martin Kaalma 
33 - Ken Kallaste
32/2 - Indro Olumets 
31/2 - Karl-Richard Idlane 
31/1 - Ilja Antonov
31 - Mihkel Aksalu
30/4 - Ingemar Teever
29/6 - Argo Arbeiter
29/2 - Siim Luts
29 - Igor Morozov
29 - Tarmo Linnumäe 
28/2 - Arnold Laasner 
28/1 - Sergei Mošnikov
28 - Meelis Lindmaa 
27 - Pavel Londak
27 - Artur Kotenko 
27 - Bernard Rein 
26/2 - Lembit Rajala 
26 - Henrik Ojamaa
26 - Artur Neuman-Tarimäe 
25/7 - Oskar Üpraus 
25/3 - Elmar Kaljot 
25/1 - Aleksander Saharov 
25 - Ott Reinumäe 
24/1 - Egon Parbo 
24 - Toomas Tohver 
23/4 - Ernst Joll 
23 - Andrei Sidorenkov
22/1 - Jarmo Ahjupera 
22/1 - Tarmo Neemelo 
22/1 - Mati Pari 
22 - Voldemar Peterson 
22 - Ivan O'Konnel-Bronin 
21/3 - Helmuth Räästas 
21 - August Lass 
20 - Oliver Konsa 
20 - Otto Silber 
20 - Igor Prins 
20 - Urmas Kaljend 
19 - Elmar Saar 
19 - Dzintar Klavan 
18 - Elmar Tepp 
18 - Nikita Baranov
17/2 - Julius Kaljo 
17/1 - Artur Pikk
17/1 - Dmitri Ustritski 
17 - Raivo Nõmmik 
17 - Harald Kaarmann-Kaarma 
16/4 - Johannes Brenner 
16/1 - Mark Švets 
15 - Juho Matson-Matsalu 
14 - Andrei Borissov 
14 - Sergei Ratnikov 
13/9 - Friedrich Karm 
13/3 - Ralf Veidemann 
13/2 - Jevgeni Novikov 
13 - Gert Olesk 
13 - Urmas Hepner 
13 - Ralf Liivar 
12/3 - Sergei Bragin 
12/1 - Sander Post 
12/1 - Hugo Väli 
11/5 - Vladimir Tell 
11/1 - Rauno Sappinen
11 - Mikk Reintam 
11 - Toomas Krõm 
10/1 - Aleksandr Puštov 
10 - Rudolf Kallaste 
10 - Edmund Karp 
10 - Julius Voldemar Piperal 
9/1 - Maksim Gussev
9 - Karl Palatu 
9 - Johannes Kichlefeldt-Uik 
9 - Aleksander Valkenpert 
9 - Viktor Piisang 
9 - Markus Jürgenson
8/1 - Pavel Marin
8 - Rauno Alliku 
8 - Helmuth Kippar 
8 - Ferdinand Murr 
7/1 - Rimo Hunt 
7 - Joonas Tamm
7 - Andreas Raudsepp
7 - Johan Tšutšelov 
7 - Evald Mikson 
7 - Vahur Vahtramäe 
7 - Janek Kiismann 
6/1 - Frank Liivak
6/1 - Viktor Ader 
6 - Marko Meerits
6 - Martin Jensen 
6 - Georg Karlis Vain 
6 - Vladimir Silberg 
6 - Märt Kosemets 
6 - Alari Lell 
6 - Jaanus Veensalu 
6 - Janno Jürisson 
6 - Artjom Artjunin
5/1 - Albert Prosa
5 - Igor Subbotin
5 - Eino Puri 
5 - Alo Dupikov 
5 - Heinrich Römmer 
5 - Alfred Ratnik 
5 - Rain Vessenberg 
5 - Martin Lepa 
5 - Tarmo Saks 
4/3 - Felix Kull 
4/2 - Mattias Käit
4/2 - Artur Maurer 
4/1 - Hannes Anier
4/1 - Roman Mõtlik 
4/1 - Arnold Emil Kuulmann 
4/1 - Sergei Zamorski 
4 - Janar Toomet
4 - Karl Mööl 
4 - Artjom Dmitrijev
4 - Andre Frolov
4 - Jan Õun 
4 - Eduard Maurer 
4 - Karl Fischer 
4 - Adolf Rüütel 
4 - Heinrich Koort 
4 - Alfei Jürgenson 
4 - August Silber 
4 - Aleksander Mägi 
3/2 - Nikolai Linberg 
3/1 - Aavo Sillandi 
3 - Brent Lepistu
3 - Siim Tenno 
3 - Viktor Sieger 
3 - Nikolai Kaubisch 
3 - Johannes Lello 
3 - Osvald Kastan 
3 - Arvo Kraam 
3 - Marko Lepik 
3 - Marko Lelov 
3 - Ain Tammus 
3 - Andre Anis 
2 - Pavel Dõmov
2 - Vladimir Avilov
2 - Hindrek Ojamaa
2 - Andreas Vaikla
2 - Andrei Veis 
2 - Meelis Peitre 
2 - Joel Indermitte 
2 - Voldemar Luik 
2 - Sergei Javorsky-Joaveski 
2 - Voldemar Rõks 
2 - Aleksei Kürbis 
2 - Valter Biiber 
2 - Valter Mäng 
2 - Herbert Paalberg 
2 - Jürgen Kuresoo 
2 - Vladislav Gussev 
2 - Mati Lember 
2 - Enver Jääger 
2 - Aleksandr Olerski 
2 - Atko Väikmeri 
2 - Aivar Priidel 
2 - Tõnis Kalde 
1/1 - Herbert Kipp 
1/1 - Aleksander Gerassimov-Kalvet 
1/1 - Jaanus Sirel 
1 - Karl Ree 
1 - Gustav Sepp 
1 - Alfred Prunn-Tammiko 
1 - Elmar Klaos 
1 - Rudolf Voldemar Paal 
1 - Raimond Põder 
1 - Eduard Jõepere 
1 - Adolf Anier 
1 - Arnold Matiisen 
1 - Paul Viskar 
1 - Ferdinand Laurberg 
1 - Edmund Peterson 
1 - Alfred Valdov 
1 - Georgi Tšutšelov 
1 - Bernhard Nooni 
1 - Jüri Välbe 
1 - Rudolf Härmates 
1 - Ervin Ollik 
1 - Johannes Niks 
1 - Kopel Koslovski 
1 - Evald Šmitt 
1 - Aleksander Köss 
1 - Eduard Papp 
1 - Siim Roops 
1 - Vitali Gussev 
1 - Kristian Marmor 
1 - Dmitri Kulikov 
1 - Urmas Kaal 
1 - Eigo Mägi 
1 - Sepo Vilderson 
1 - Kaarel Kiidron 
1 - Stanislav Pedõk (Prins)
1 - Maksim Podholjuzin
1 - Jan Kokla
1 - Martin Miller
1 - Trevor Elhi 

Kokku 258 koondislast 

Eesti koondislased aastatel 1920 - 1940 

66 - Evald Tipner 
64/5 - Eugen Einman 
60/21 - Eduard Ellmann-Eelma
52/1 - Karl-Rudolf Silberg-Sillak 
46/7 - Heinrich Uukkivi 
44/16 - Arnold Pihlak 
42/19 - Richard Kuremaa 
42/13 - Georg (Jüri) Siimenson 
40/8 - Leonhard Kass 
40 - Otto Reinfeldt-Reinlo 
36/6 - Heinrich Paal 
36/1 - Valter Neeris 
31/2 - Karl-Richard Idlane 
28/2 - Arnold Laasner 
27 - Bernard Rein 
26 - Artur Neuman-Tarimäe
25/7 - Oskar Üpraus 
25/3 - Elmar Kaljot 
24/1 - Egon Parbo 
23/4 - Ernst Joll 
22 - Voldemar Peterson
21/3 - Helmuth Räästas 
21 - August Lass
20 - Otto Silber 
19 - Elmar Saar 
18 - Elmar Tepp 
17/2 - Julius Kaljo 
17 - Harald Kaarmann-Kaarma 
16/4 - Johannes Brenner 
15 - Juho Matson-Matsalu 
13/9 - Friedrich Karm 
13/3 - Ralf Veidemann 
13 - Ralf Liivar 
12/1 - Hugo Väli 
11/5 - Vladimir Tell 
10 - Rudolf Kallaste 
10 - Edmund Karp 
10 - Julius Voldemar Piperal  
9 - Johannes Kichlefeldt-Uik 
9 - Aleksander Valkenpert 
9 - Viktor Piisang   
8 - Helmuth Kippar 
8 - Ferdinand Murr 
7 - Johan Tšutšelov 
7 - Evald Mikson  
6/1 - Viktor Ader    
6 - Martin Jensen 
6 - Georg Karlis Vain 
6 - Vladimir Silberg 
5- Heinrich Römmer 
5 - Alfred Ratnik 
4/3 - Felix Kull 
4/2 - Artur Maurer 
4/1 - Roman Mõtlik 
4/1 - Arnold Emil Kuulmann 
4 - Eduard Maurer 
4 - Karl Fischer 
4 - Adolf Rüütel 
4 - Heinrich Koort 
4 - Alfei Jürgenson 
4 - August Silber 
4 - Aleksander Mägi 
3/2 - Nikolai Linberg 
3/1 - Aavo Sillandi 
3 - Viktor Sieger 
3 - Nikolai Kaubisch 
3 - Johannes Lello 
3 - Osvald Kastan 
2 - Voldemar Luik 
2 - Sergei Javorsky-Joamets
2 - Voldemar Rõks 
2 - Aleksei Kürbis 
2 - Valter Biiber 
2 - Valter Mäng 
2 - Herbert Paalberg 
1/1 - Herbert Kipp 
1/1 - Aleksander Gerassimov-Kalvet 
1 - Karl Ree 
1 - Gustav Sepp 
1 - Alfred Prunn-Tammiko 
1 - Elmar Klaos 
1 - Rudolf Voldemar Paal 
1 - Raimond Põder 
1 - Eduard Jõepere 
1 - Adolf Anier 
1 - Arnold Matiisen 
1 - Paul Viskar 
1 - Ferdinand Laurberg 
1 - Edmund Peterson 
1 - Alfred Valdov 
1 - Georgi Tšutšelov 
1 - Bernhard Nooni 
1 - Jüri Välbe 
1 - Rudolf Härmates 
1 - Ervin Ollik 
1 - Johannes Niks 
1 - Kopel Koslovski 
1 - Evald Šmitt 
1 - Aleksander Köss 
1 - Eduard Papp  
(kokku 100 koondislast)


A-koondise maavõistlusmängud: 
1920 
1. 17.10.1920 Helsingis, Soome  - Eesti   6 : 0 

      
1921 
2. 23.07.1921 Tallinnas, Eesti - Rootsi   0 : 0 
3. 28.08.1921 Tallinnas, Eesti  - Soome   0 : 3 


1922 
4. 11.08.1922 Helsingis,  Soome - Eesti  10 : 2       
5. 24.09.1922 Riias,  Läti - Eesti  1 : 1 


1923 
6. 24.06.1923 Kaunases, Leedu - Eesti 0 : 5 
7. 24.07.1923 Tallinnas, Eesti - Läti  1 : 1 
8. 19.09.1923 Tallinnas, Eesti - Vene NFSV  2 : 4 
9. 25.09.1923 Tallinnas, Eesti  - Poola  1 : 4 
10. 30.09.1923 Tallinnas, Eesti - Soome  2 : 1

 
1924 
11. 25.05.1924 Pariisis, Eesti - USA  0 : 1 OM 
12. 03.06.1924 Pariisis, Eesti - Iirimaa  1 : 3 
13. 19.06.1924 Tallinnas, Eesti  - Türgi  1 : 4 
14. 25.07.1924 Stockholmis, Rootsi - Eesti  5 : 2 
15. 24.08.1924 Tallinnas, Eesti - Leedu  1 : 2 
16. 14.09.1924 Helsingi, Soome - Eesti  4 : 0 
17. 18.10.1924 Riias, Läti - Eesti  2 : 0 


1925 
18. 28.06.1925 Kaunases, Leedu - Eesti  0 : 1 
19. 05.07.1925 Tallinnas, Eesti - Soome  2 : 0 
20. 26.08.1925 Tallinnas, Eesti - Läti  2 : 2 
21. 01.09.1925 Tallinnas, Eesti - Poola  0 : 0 


1926 
22. 13.06.1926 Tallinnas, Eesti - Leedu  3 : 1 
23. 04.07.1926 Varssavis, Poola - Eesti  2 : 0 
24. 23.O7.1926 Tallinnas, Eesti - Rootsi  1 : 7 
25. 05.09.1926 Helsingis, Soome - Eesti  1 : 1 
26. 19.09.1926 Riias, Läti - Eesti  0 : 1 


1927 
27. 16.06.1927 Tallinnas, Eesti - Läti  4 : 1 
28. 01.07.1927 Norrköpingis, Rootsi - Eesti  3 : 1       
29. 10.08.1927 Tallinnas, Eesti  - Soome  2 : 1 
30. 13.08.1927 Kaunases, Leedu - Eesti  0 : 5 
31. 25.09.1927 Riias, Läti - Eesti  4 : 1      


1928 
32. 09.07.1928 Tallinnas, Eesti - Rootsi  0 : 1   
33. 26.07.1928 Tallinnas, Eesti  - Leedu  6 : 0  BT 
34. 27.07.1928 Tallinnas, Eesti - Läti  0 : 1  BT 
35. 12.08.1928 Helsingi,  Soome - Eesti  2 : 2 
36. 23.09.1928 Riias, Läti - Eesti  1 : 1 


1929 
37. 07.06.1929 Landskronas, Rootsi - Eesti  4 : 1    
38. 25.07.1929 Tallinnas, Eesti  - Soome  1 : 1 
39. 15.08.1929 Riias, Läti - Eesti  2 : 2  BT 
40. 16.08.1929 Riias,  Leedu - Eesti  2 : 5  BT      
41. 27.08.1929 Helsingis, Soome - Eesti  2 : 1     
42. 18.09.1929 Tallinnas, Eesti - Läti  4 : 1 


1930 
43. 27.06.1930 Tallinnas, Eesti - Läti  1 : 1 
44. 18.07.1930 Tallinnas, Eesti - Rootsi  1 : 5 
45. 07.08.1930 Tallinnas, Eesti  - Soome 4 : 0 
46. 15.08.1930 Kaunases, Leedu - Eesti  2 : 1 BT     
47. 16.08.1930 Kaunases,  Läti - Eesti  3 : 2  BT 
48. 13.09.1930 Klaipedas, Leedu - Eesti  4 : 0 


1931 
49. 28.05.1931 Riias, Läti - Eesti  0 : 1 
50. 09.06.1931 Tallinnas, Eesti - Leedu  4 : 1 
51. 17.06.1931 Helsingis, Soome - Eesti  3 : 1 
52. 08.07.1931 Sandvikenis, Rootsi - Eesti  3 : 1    
53. 30.08.1931 Tallinnas, Eesti - Leedu  2 : 0 BT 
54. 01.09.1931 Tallinnas, Eesti - Läti  3 : 1 BT 
55. 27.09.1931 Riias, Läti - Eesti  2 : 1 


1932 
56. 01.06.1932 Tallinnas, Eesti  - Läti  3 : 0 
57. 07.06.1932 Oslos, Norra - Eesti  3 : 0        
58. 15.07.1932 Tallinnas, Eesti  - Rootsi  1 : 3 
59. 06.08.1932 Kaunases, Leedu - Eesti  1 : 0  
60. 18.08.1932 Tallinnas, Eesti - Soome  0 : 3 
61. 29.08.1932 Riias, Leedu - Eesti  2 : 1 BT 
62. 30.08.1932 Riias, Läti - Eesti  1 : 0 BT     


1933 
63. 28.05.1933 Riias, Läti - Eesti  2 : 0         
64. 11.06.1933 Stockholmis, Rootsi - Eesti  6 : 2 MM      
65. 20.07.1933 Tallinnas, Eesti  - Leedu  2 : 1 
66. 09.08.1933 Tallinnas, Eesti  - Läti  2 : 1 
67. 16.08.1933 Helsingis, Soome - Eesti  2 : 1     
68. 02.09.1933 Kaunases, Leedu - Eesti  1 : 1 BT 
69. 03.09.1933 Kaunases, Läti - Eesti  1 : 0 BT  
70. 05.09.1933 Kaunases, Leedu - Eesti  0 : 5 


1934 
71. 29.06.1934 Kaunases, Leedu - Eesti  1 : 1 
72. 08.08.1934 Tallinnas, Eesti  - Soome  1 : 1 TT 
73. 10.08.1934 Tallinnas, Eesti  - Ungari  2 : 2 TT 


1935 
74. 12.06.1935 Riias, Läti - Eesti  1 : 1 
75. 19.06.1935 Tallinnas, Eesti  - Leedu  2 : 2 
76. 09.07.1935 Tallinnas, Eesti  - Rootsi  1 : 2 
77. 07.08.1935 Helsingis, Soome - Eesti  2 : 2 
78. 20.08.1935 Tallinnas, Eesti  - Leedu  1 : 2 BT 
79. 22.08.1935 Tallinnas, Eesti - Läti  1 : 1 BT 
80. 15.09.1935 Stettinis,  Saksamaa - Eesti  5 : 0     
81. 18.09.1935 Kaunases,  Leedu - Eesti   2 : 2 


1936 
82. 28.05.1936 Tallinnas, Eesti - Läti  3 : 4 
83. 30.06.1936 Kaunases, Leedu - Eesti  2 : 0 
84. 20.08.1936 Tallinnas, Eesti  - Soome  2 : 2 
85. 30.08.1936 Riias, Leedu - Eesti  1 : 2 BT 
86. 31.08.1936 Riias, Läti - Eesti  2 : 1 BT         


1937 
87. 03.06.1937 Kaunases, Leedu - Eesti  1 : 2 
88. 20.06.1937 Stockholmis,  Rootsi - Eesti  7 : 2 MM       
89. 14.07.1937 Tallinnas, Eesti  - Rumeenia  2 : 1 
90. 19.08.1937 Turus, Soome - Eesti  0 : 1 MM     
91. 29.08.1937 Königsbergis, Saksamaa - Eesti  4 : 1 MM 
92. 04.09.1937 Kaunases,  Läti - Eesti  1 : 1 BT 
93. 05.09.1937 Kaunases, Leedu - Eesti   0 : 4 BT  
94. 07.09.1937 Kaunases, Läti - Eesti  2 : 0  BT 
95. 19.09.1937 Riias, Läti - Eesti  3 : 1     


1938 
96. 31.05.1938 Oslos, Norra - Eesti  1 : 0       
97. 12.06.1938 Kaunases, Leedu - Eesti  0 : 2 
98. 22.06.1938 Tallinnas, Eesti  - Ungari  2 : 3 
99. 20.07.1938 Tallinnas, Eesti  - Läti  0 : 2 
100. 17.08.1938 Tallinnas, Eesti  - Soome  1 : 3 
101. 03.09.1938 Tallinnas, Eesti  - Leedu  3 : 1 BT 
102. 05.09.1938 Tallinnas, Eesti - Läti  1 : 1 BT 


1939 
103. 29.06.1939 Tallinnas, Eesti  - Saksamaa  0 : 2 
104. 27.07.1939 Riias, Läti - Eesti  3 : 3 
105. 04.08.1939 Helsingis, Soome - Eesti  4 : 2     
106. 27.08.1939 Tallinnas, Eesti - Leedu  0 : 1 


1940 
107. 18.07.1940 Tallinnas, Eesti  - Läti  2 : 1 


................................................................................... 
1992 
108. 03.06.1992 Tallinnas, Eesti - Sloveenia  1 : 1 
109. 10.07.1992 Liepajas, Läti - Eesti  2 : 1 BT 
110. 11.07.1992 Liepajas, Leedu - Eesti  1 : 1 BT 
111. 16.08.1992 Tallinnas, Eesti - Šveits  0 : 6 MM 
112. 25.10.1992 Ta'Qalis, Malta - Eesti  0 : 0 MM 


1993 
113. 20.02.1993 Vantaas, Soome - Eesti  0 : 0 BST 
114. 21.02.1993 Vantaas, Läti - Eesti  2 : 0 BST 
115. 07.04.1993 Ljubljanas, Sloveenia - Eesti  2 : 0 
116. 14.04.1993 Triestes, Itaalia - Eesti  2 : 0 MM 
117. 12.05.1993 Tallinnas, Eesti - Malta  0 : 1 MM 
118. 19.05.1993 Tallinnas, Eesti - Šotimaa  0 : 3  MM 
119. 02.06.1993 Aberdeenis, Šotimaa - Eesti  3 : 1 MM 
120. 02.07.1993 Pärnus, Eesti - Läti  0 : 2 BT 
121. 04.07.1993 Pärnus, Eesti - Leedu  2 : 1 BT 
122. 05.09.1993 Tallinnas, Eesti - Portugal  0 : 2  MM 
123. 22.09.1993 Tallinnas, Eesti - Itaalia  0 : 3  MM 
124. 14.10.1993 Balzers'is  Liechtenstein - Eesti  0 : 2 
125. 10.11.1993 Lissabonis, Portugal - Eesti  3 : 0 MM 
126. 17.11.1993 Zürichis, Šveits - Eesti  4 : 0 MM     


1994 
127. 09.03.1994 Paralimnis, Küpros - Eesti  2 : 0 
128. 07.05.1994 Fullertonis, USA - Eesti  4 : 0      
129. 23.05.1994 Tallinnas, Eesti  - Wales  1 : 2 
130. 01.06.1994 Skopjes, Makedoonia - Eesti  2 : 0 
131. 29.07.1994 Vilniuses, Leedu - Eesti  3 : 0 BT 
132. 30.07.1994 Vilniuses, Läti - Eesti  2 : 0 BT 
133. 16.08.1994 Akureyris,  Island - Eesti  4 : 0 
134. 04.09.1994 Tallinnas, Eesti - Horvaatia  0 : 2 EM 
135. 08.10.1994 Tallinnas, Eesti - Itaalia  0 : 2 EM 
136. 26.10.1994 Tallinnas, Eesti - Soome  0 : 7 
137. 06.11.1994 Ozolniekis, Läti - Eesti  0 : 0 
138. 13.11.1994 Kiievis, Ukraina - Eesti  3 : 0 EM 


1995 
139. 04.01.1995 Ho Chi Minhis, Vietnam - Eesti  1 : 0 
140. 06.02.1995 Larnacas, Norra - Eesti  7 : 0 
141. 15.02.1995 Limassolis,  Küpros - Eesti  3 : 1 
142. 25.03.1995 Salernos, Itaalia - Eesti  4 : 1 EM      
143. 29.03.1995 Mariboris, Sloveenia - Eesti  3 : 0 EM 
144. 26.04.1995 Tallinnas, Eesti  - Ukraina  0 : 1 EM 
145. 19.05.1995 Riias, Läti - Eesti  2 : 0 BT 
146. 20.05.1995 Riias, Leedu - Eesti  7 : 0 BT 
147. 11.06.1995 Tallinnas, Eesti  - Sloveenia  1 : 3 EM 
148. 16.08.1995 Tallinnas, Eesti - Leedu  0 : 1 EM 
149. 03.09.1995 Zagrebis, Horvaatia - Eesti  7 : 1 EM 
150. 11.10.1995 Vilniuses, Leedu - Eesti  5 : 0 EM 


1996 
151. 16.02.1996 Larnacas, Eesti - Aserbaidžaan  0 : 0 
152. 20.02.1996 Limassolis, Küpros - Eesti  1 : 0 
153. 24.02.1996 Pylas, Eesti  - Fääri saared  2 : 2 
154. 24.04.1996 Tallinnas, Eesti  - Island  0 : 3 
155. 29.05.1996 Tallinnas, Eesti - Türgi  0 : 0 
156. 07.07.1996 Narvas, Eesti - Läti  1 : 1 BT 
157. 09.07.1996 Narvas, Eesti - Leedu  1 : 1 BT 
158. 31.08.1996 Minskis, Valgevene - Eesti  1 : 0 MM 
159. 05.10.1996 Tallinnas, Eesti - Valgevene  1 : 0 MM 
160. 30.10.1996 Kotkas, Soome - Eesti  2 : 2 
161. 13.11.1996 Andorra la Vellas,  Andorra - Eesti  1 : 6 
162. 16.11.1996 Celle Ligures (ITA) Eesti - Indoneesia  3 : 0 


1997 
163. 26.01.1997 Beirutis, Liibanon - Eesti  2 : 0 
164. 11.02.1997 Monacos, Eesti - Šotimaa  0 : 0 MM 
165. 01.03.1997 Larnacas, Eesti - Aserbaidžaan 2 : 0 
166. 29.03.1997 Kilmarnockis, Šotimaa - Eesti  2 : 0 MM 
167. 30.04.1997 Viinis, Austria - Eesti  2 : 0 MM 
168. 18.05.1997 Tallinnas, Eesti - Läti  1 : 3 MM 
169. 05.06.1997 Viljandis, Eesti - Aserbaidžaan 1 : 0 
170. 08.06.1997 Tallinnas, Eesti - Rootsi  2 : 3 MM 
171. 22.06.1997 Kuressaares, Eesti - Andorra  4 : 1 
172. 10.07.1997 Vilniuses, Leedu - Eesti  2 : 1 BT 
173. 11.07.1997 Vilniuses, Läti - Eesti  2 : 1 BT 
174. 06.08.1997 Tartus, Eesti  - Fääri saared  0 : 2 
175. 20.08.1997 Tallinnas, Eesti  - Austria  0 : 3 MM 
176. 06.09.1997 Riias, Läti - Eesti  1 : 0 MM 
177. 11.10.1997 Stockholmis, Rootsi - Eesti  1 : 0 MM 
178. 27.11.1997 Manilas, Filipiinid - Eesti 0 : 1 


1998 
179. 09.05.1998 Montecatinis, Eesti - Mehhiko  0 : 6 
180. 16.05.1998 Viljandis, Eesti - Aserbaidžaan  0 : 0 
181. 04.06.1998 Tallinnas, Eesti - Fääri saared  5 : 0 EM 
182. 22.06.1998 Kuressaares, Eesti - Andorra  2 : 1 
183. 25.06.1998 Valgas, Eesti - Läti  0 : 2 BT 
184. 28.06.1998 Viljandis, Eesti - Leedu  0 : 0 BT 
185. 20.08.1998 Kohtla-Järvel, Eesti - Moldova  0 : 1 
186. 05.09.1998 Sarajevos, Bosnia ja Hertsegoviina - Eesti  1 : 1 EM 
187. 23.09.1998 Tallinnas, Eesti - Egiptus  2 : 2 
188. 10.10.1998 Edinburghis, Šotimaa - Eesti  3 : 2 EM 
189. 14.10.1998 Teplices, Tšehhimaa - Eesti  4 : 1  EM 
190. 18.11.1998 Tbilisis, Gruusia - Eesti  3 : 1 
191. 21.11.1998 Abovjanis, Armeenia - Eesti  2 : 1    
192. 28.11.1998 Ganjas, Aserbaidžaan - Eesti  2 : 1 


1999 
193. 18.01.1999 Tel Avivis, Iisrael - Eesti  7 : 0 
194. 22.01.1999 Umm Al-Fahmis, Norra - Eesti  3 : 3 
195. 03.03.1999 Bukarestis, Rumeenia - Eesti  2 : 0    
196. 06.03.1999 Larnacas, Eesti - Aserbaidžaan  2 : 2 
197. 16.03.1999 Larnacas, Küpros - Eesti  1 : 2 
198. 31.03.1999 Vilniuses, Leedu - Eesti  1 : 2  EM 
199. 05.06.1999 Tallinnas, Eesti - Tšehhimaa  0 : 2 EM 
200. 09.06.1999 Tallinnas, Eesti - Leedu  1 : 2 EM 
201. 18.08.1999 Pärnus, Eesti - Armeenia  2 : 0 
202. 04.09.1999 Torshavnis, Fääri saared - Eesti  0 : 2 EM 
203. 08.09.1999 Tallinnas, Eesti - Šotimaa  0 : 0 EM 
204. 09.10.1999 Tallinnas, Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina  1 : 4 EM 
205. 30.10.1999 Abu Dhabis, Iraak - Eesti  1 : 1 
206. 01.11.1999 Abu Dhabis, AÜE - Eesti  2 : 2 
207. 03.11.1999 Abu Dhabis, Türkmenistan - Eesti  1 : 1 
208. 18.12.1999 Trikalas, Kreeka - Eesti  2 : 2 


2000 
209. 23.02.2000 Bangkokis, Soome - Eesti  4 : 2 KC 
210. 25.02.2000 Bangkokis, Tai - Eesti  2 : 1 KC 
211. 26.04.2000 Luxembourgis, Luksemburg - Eesti  1 : 1 
212. 04.06.2000 Tallinnas, Eesti - Valgevene  2 : 0 
213. 11.06.2000 Tallinnas, Eesti  - Gruusia  1 : 0 
214. 16.08.2000 Tallinnas, Eesti - Andorra  1 : 0 MM 
215. 03.09.2000 Tallinnas, Eesti - Portugal  1 : 3 MM 
216. 07.10.2000 Andorra la Vellas, Andorra - Eesti  1 : 2  MM 
217. 11.10.2000 Dublinis, Iirimaa - Eesti  2 : 0 MM 
218. 15.11.2000 Kuressaares, Eesti - Kõrgõzstan  1 : 0 
219. 10.12.2000 Hongkongis, Hongkong - Eesti 1 : 2 


2001 
220. 19.03.2001 Kairos, Egiptus - Eesti  3 : 3 
221. 28.03.2001 Limassolis, Küpros - Eesti  2 : 2 MM 
222. 25.04.2001 Chisinaus, Moldova - Eesti  0 : 0 
223. 09.05.2001 Kuressaares, Eesti  - Soome   1 : 1 
224. 02.06.2001 Tallinnas, Eesti  - Holland  2 : 4 MM 
225. 06.06.2001 Tallinnas, Eesti  - Iirimaa  0 : 2 MM 
226. 03.07.2001 Riias, Läti - Eesti  3 : 1 BT 
227. 04.07.2001 Riias, Leedu - Eesti  5 : 2  BT 
228. 15.08.2001 Tallinnas, Eesti  - Küpros  2 : 2 MM 
229. 05.09.2001 Eindhovenis, Holland - Eesti  5 : 0 MM 
230. 06.10.2001 Lissabonis, Portugal - Eesti  5 : 0 MM 
231. 10.11.2001 Ateenas, Kreeka - Eesti  4 : 2 
232. 14.11.2001 Tallinnas, Eesti - Kasahstan  0 : 0 


2002 
233. 14.03.2002 Montecatinis, Saudi Araabia - Eesti  0 : 2 
234. 27.03.2002 Tallinnas, Eesti - Venemaa  2 : 1 
235. 18.05.2002 Varssavis, Poola - Eesti  1 : 0 
236. 21.05.2002 Serravalles, San Marino - Eesti  0 : 1 
237. 03.07.2002 Kuressaares, Eesti - Aserbaidžaan  0 : 0 
238. 07.07.2002 Almatõs, Kasahstan - Eesti  1 : 1 
239. 21.08.2002 Tallinnas, Eesti - Moldova 1 : 0 
240. 07.09.2002 Osijekis, Horvaatia - Eesti  0 : 0 EM 
241. 12.10.2002 Tallinnas, Eesti - Uus-Meremaa  3 : 2 
242. 16.10.2002 Tallinnas, Eesti - Belgia  0 : 1 EM 
243. 20.11.2002 Tallinnas, Eesti - Island  2 : 0 


2003 
244. 09.02.2003 Guayaquilis, Ecuador - Eesti  1 : 0 
245. 12.02.2003 Quitos, Ecuador - Eesti  2 : 1     
246. 16.02.2003 Wuhanis, Hiina - Eesti  1 : 0        
247. 29.03.2003 Tallinnas, Eesti - Kanada 2 : 1 
248. 02.04.2003 Tallinnas, Eesti - Bulgaaria  0 : 0 EM 
249. 30.04.2003 Andorra la Vellas, Andorra - Eesti 0 : 2  EM 
250. 07.06.2003 Tallinnas, Eesti - Andorra  2 : 0 EM 
251. 11.06.2003 Tallinnas, Eesti - Horvaatia  0 : 1 EM 
252. 03.07.2003 Valgas, Eesti  - Leedu  1 : 5 BT 
253. 05.07.2003 Tallinnas, Eesti  - Läti  0 : 0 BT 
254. 20.08.2003 Tallinnas, Eesti  - Poola  1 : 2 
255. 06.09.2003 Sofias, Bulgaaria - Eesti  2 : 0  EM 
256. 11.10.2003 Lieges, Belgia - Eesti  2 : 0 EM 
257. 15.11.2003 Tiranas, Albaania - Eesti  2 : 0 
258. 19.11.2003 Budapestis, Ungari - Eesti  0 : 1 
259. 17.12.2003 Dammamis, Saudi Araabia - Eesti  1 : 1 
260. 20.12.2003 Masqatis, Omaan - Eesti  3 : 1 


2004 
261. 14.02.2004 La Vallettas, Valgevene - Eesti  1 : 2 
262. 16.02.2004 La Vallettas, Malta - Eesti  5 : 2     
263. 18.02.2004 La Vallettas, Moldova - Eesti  0 : 1 
264. 31.03.2004 Tallinnas, Eesti - Põhja-Iirimaa  0 : 1 
265. 28.04.2004 Tallinnas, Eesti - Albaania  1 : 1 
266. 27.05.2004 Tallinnas, Eesti - Šotimaa  0 : 1    
267. 30.05.2004 Tallinnas, Eesti - Taani  2 : 2 
268. 06.06.2004 Teplices, Tšehhimaa - Eesti  2 : 0 
269. 11.06.2004 Tallinnas, Eesti - Makedoonia  2 : 4  
270. 18.08.2004 Vaduzis, Liechtenstein - Eesti 1 : 2 MM 
271. 04.09.2004 Tallinnas, Eesti  - Luksemburg  4 : 0 MM 
272. 08.09.2004 Leirias, Portugal - Eesti  4 : 0 MM 
273. 13.10.2004 Riias, Läti - Eesti  2 : 2 MM 
274. 17.11.2004 Krasnodaris, Venemaa - Eesti  4 : 0 MM   
275. 30.11.2004 Bangkokis, Tai - Eesti  0 : 0  KC 
276. 02.12.2004 Bangkokis, Ungari - Eesti  5 : 0 KC 


2005 
277. 10.02.2005 Maracaibos, Venetsueela - Eesti  3 : 0 
278. 26.03.2005 Tallinnas, Eesti - Slovakkia  1 : 2 MM 
279. 30.03.2005 Tallinnas, Eesti - Venemaa  1 : 1 MM 
280. 20.04.2005 Tallinnas, Eesti - Norra  1 : 2      
281. 04.06.2005 Tallinnas, Eesti - Liechtentein  2 : 0 MM 
282. 08.06.2005 Tallinnas, Eesti - Portugal  0 : 1 MM 
283. 17.08.2005 Tallinnas, Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina  1 : 0 
284. 03.09.2005 Tallinnas, Eesti - Läti  2 : 1 MM 
285. 08.10.2005 Bratislavas, Slovakkia - Eesti  1 : 0  MM 
286. 12.10.2005 Luxembourgis, Luksemburg - Eesti  0 : 2 MM 
287. 12.11.2005 Helsingis, Soome - Eesti  2 : 2 
288. 16.11.2005 Ostrowiecis, Poola - Eesti  3 : 1      


2006 
289. 01.03.2006 Belfastis, Põhja-Iirimaa - Eesti  1 : 0 
290. 28.05.2006 Hamburgis, Türgi - Eesti  1 : 1 
291. 31.05.2006 Tallinnas, Eesti - Uus-Meremaa  1 : 1 
292. 16.08.2006 Tallinnas, Eesti - Makedoonia  0 : 1 EM 
293. 02.09.2006 Tallinnas, Eesti - Iisrael  0 : 1 EM 
294. 11.10.2006 Peterburgis, Venemaa - Eesti  2 : 0 EM 
295. 15.11.2006 Tallinnas, Eesti - Valgevene  2 : 1 


2007 
296. 03.02.2007 Jerez de la Fronteras, Poola - Eesti  4 : 0  
297. 07.02.2007 Domžales, Sloveenia - Eesti  1 : 0    
298. 24.03.2007 Tallinn, Eesti - Venemaa  0 : 2  EM 
299. 28.03.2007 Tel Aviv, Iisrael - Eesti  4 : 0  EM 
300. 02.06.2007 Tallinn, Eesti - Horvaatia  0 : 1 EM 
301. 06.06.2007 Tallinn, Eesti - Inglismaa  0 : 3  EM 
302. 22.08.2007 Tallinn, Eesti - Andorra  2 : 1 EM 
303. 08.09.2007 Zagreb, Horvaatia - Eesti  2 : 0 EM 
304. 12.09.2007 Skopje, Makedoonia - Eesti  1 : 1 EM 
305. 13.10.2007 Wembley, Inglismaa - Eesti  3 : 0 EM 
306. 17.10.2007 Tallinn, Eesti - Montenegro  0 : 1 
307. 09.11.2007 Jeddah, Saudi Araabia - Eesti  2 : 0 
308. 17.11.2007 Andorra La Vellas, Andorra - Eesti  0 : 2 EM 
309. 21.11.2007 Taškent, Usbekistan - Eesti  0 : 0 


2008 
310. 27.02.2008 Wronki, Poola - Eesti  2:0 
311. 26.03.2008 Tallinn, Eesti - Kanada  2:0 
312. 27.05.2008 Tallinn, Eesti - Gruusia 1:1 
313. 30.05.2008 Riia, Läti - Eesti  1:0  BT 
314. 31.05.2008 Jurmala, Leedu - Eesti  1:0  BT 
315. 04.06.2008 Tallinn, Eesti - Fääri saared  4:3 
316. 20.08.2008 Tallinn, Eesti - Malta  2:1 
317. 06.09.2008 Liége, Belgia - Eesti  3:2 MM 
318. 10.09.2008 Zenica, Bosnia ja Hertsegoviina - Eesti  7:0 MM 
319. 11.10.2008 Tallinn, Eesti - Hispaania  0:3 MM 
320. 15.10.2008 Tallinn, Eesti - Türgi  0:0 MM 
321. 12.11.2008 Tallinn, Eesti - Läti  1:1 
322. 18.11.2008 Tallinn, Eesti - Moldova  1:0 
323. 22.11.2008 Kuressaare, Eesti - Leedu  1:1 


2009 
324. 11.02.2009 Belek, Kasahstan - Eesti  2:0 
325. 28.03.2009 Yerevan, Armeenia - Eesti  2:2 MM 
326. 01.04.2009 Tallinn, Eesti - Armeenia  1:0 MM 
327. 29.05.2009 Llanelli, Wales - Eesti  1:0 
328. 06.06.2009 Tallinn, Eesti - Ekvatoriaal-Guinea  3:0 
329. 10.06.2009 Tallinn, Eesti - Portugal 0:0 
330. 12.08.2009 Tallinn, Eesti - Brasiilia  0:1 
331. 05.09.2009 Kayseri, Türgi - Eesti  4:2 MM 
332. 09.09.2009 Merida, Hispaania - Eesti  3:0 MM 
333. 10.10.2009 Tallinn, Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina  0:2 MM 
334. 14.10.2009 Tallinn, Eesti - Belgia  2:0 MM 
335. 14.11.2009 Tallinn, Eesti - Albaania  0:0 
336. 30.12.2009 Vila Real de SA, Angoola - Eesti  0:1 


2010 
337. 03.03.2010 Tbilisi, Gruusia - Eesti  2:1 
338. 21.05.2010 Tallinn, Eesti - Soome  2:0 
339. 26.05.2010 Tallinn, Eesti - Horvaatia  0:0 
340. 19.06.2010 Kaunas, Läti - Eesti  0:0  BT 
341. 20.06.2010 Kaunas, Leedu - Eesti  2:0 BT 
342. 11.08.2010 Tallinn, Eesti - Fääri saared  2:1 EM 
343. 03.09.2010 Tallinn, Eesti - Itaalia  1:2 EM 
344. 07.09.2010 Tallinn, Eesti - Usbekistan  3:3 
345. 08.10.2010 Belgrad, Serbia - Eesti  1:3 EM 
346. 12.10.2010 Tallinn, Eesti - Sloveenia  0:1 EM 
347. 17.11.2010 Tallinn, Eesti - Liechtenstein  1:1 
348. 18.12.2010 Zhu Hai, Hiina - Eesti  3:0 
349. 22.12.2010 Doha, Katar - Eesti  2:0 


2011
350. 25.03.2011 Tallinn, Eesti - Uruguay  2:0 
351. 29.03.2011 Tallinn, Eesti - Serbia  1:1 EM 
352. 03.06.2011 Modena, Itaalia - Eesti  3:0 EM 
353. 07.06.2011 Toftir, Fääri saared - Eesti  0:2 EM 
354. 19.06.2011 Santiago, Tšiili - Eesti  4:0 
355. 23.06.2011 Rivera, Uruguay - Eesti  3:0 
356. 10.08.2011 Istanbul, Türgi - Eesti  3:0 
357. 02.09.2011 Ljubljana, Sloveenia - Eesti  1:2 EM 
358. 06.09.2011 Tallinn, Eesti - Põhja-Iirimaa  4:1 EM 
359. 07.10.2011 Belfast, Põhja-Iirimaa - Eesti  1:2 EM 
360. 11.10.2011 Tallinn, Eesti - Ukraina  0:2 
361. 11.11.2011 Tallinn, Eesti - Iirimaa  0:4 EM play-off 
362. 15.11.2011 Dublin, Iirimaa - Eesti  1:1 EM play-off 


2012 
363. 29.02.2012 Los-Angeles, El Salvador - Eesti  0:2 Flex TV karikas 
364. 25.05.2012 Pula, Horvaatia - Eesti  3:1
365. 28.05.2012 Kufstein, Ukraina - Eesti  4:0
366. 01.06.2012 Tartu, Eesti - Soome  1:2  BT 
367. 03.06.2012 Tartu, Eesti - Leedu  1:0 BT 
368. 05.06.2012 Le Mans, Prantsusmaa - Eesti  4:0
369. 15.08.2012 Tallinn, Eesti - Poola  1:0
370. 07.09.2012 Tallinn, Eesti - Rumeenia  0:2 MM
371. 11.09.2012 Istanbul, Türgi - Eesti  3:0 MM
372. 12.10.2012 Tallinn, Eesti - Ungari  0:1 MM
373. 16.10.2012 Andorra, Andorra - Eesti  0:1 MM
374. 08.11.2012 Masgati, Omaan - Eesti  1:2
375. 14.11.2012 Abu Dhabi, AÜE - Eesti  2:1


2013
376. 06.02.2013 Aberdeen, Šotimaa - Eesti  1:0
377. 22.03.2013 Amsterdam, Holland - Eesti  3:0 MM
378. 26.03.2013 Tallinn, Eesti - Andorra  2:0 MM
379. 03.06.2013 Tallinn, Eesti - Valgevene  0:2
380. 07.06.2013 Tallinn, Eesti - Trinidad ja Tobago  1:0
381. 11.06.2013 Tallinn, Eesti - Kõrgõzstan  1:1
382. 14.08.2013 Tallinn, Eesti - Läti  1:1
383. 06.09.2013 Tallinn, Eesti - Holland  2:2 MM
384. 10.09.2013 Budapest, Ungari - Eesti  5:1 MM
385. 11.10.2013 Tallinn, Eesti - Türgi  0:2 MM
386. 15.10.2013 Bukarest, Rumeenia - Eesti  2:0 MM
387. 15.11.2013 Tallinn, Eesti - Aserbaidžaan  2:1
388. 19.11.2013 Vaduz, Liechtenstein - Eesti  0:3


2014
389. 05.03.2014 Gibraltar, Gibraltar - Eesti  0:2
390. 26.05.2014 Tallinn, Eesti - Gibraltar  1:1
391. 29.05.2014 Liepaja, Läti - Eesti  0:0, pen 4:2 BT 1/2-finaal
392. 31.05.2014 Ventspils, Eesti - Soome  0:2 BT 3.-4. koha mäng
393. 04.06.2014 Reykjavik, Island - Eesti  1:0
394. 07.06.2014 Eesti - Tadžikistan  2:1
395. 04.09.2014 Solna, Rootsi - Eesti  2:0
396. 08.09.2014 Tallinn, Eesti - Sloveenia  1:0 EM
397. 09.10.2014 Vilnius, Leedu - Eesti  1:0 EM
398. 12.10.2014 Tallinn, Eesti - Inglismaa  0:1 EM
399. 12.11.2014 Oslo, Norra - Eesti  0:1
400. 15.11.2014 San Marino, San Marino - Eesti  0:0 EM
401. 18.11.2014 Tallinn, Eesti - Jordaania  1:0
402. 27.12.2014 Doha, Katar - Eesti 3:0

2015
403. 27.03.2015 Luzern, Šveits - Eesti  2:0 EM
404. 31.03.2015 Tallinn, Eesti - Island  1:1
405. 09.06.2015 Turu, Soome - Eesti  0:2
406. 14.06.2015 Tallinn, Eesti - San Marino  2:0 EM
407. 05.09.2015 Tallinn, Eesti - Leedu 1:0 EM
408. 08.09.2015 Maribor, Sloveenia - Eesti 1:0 EM
409. 09.10.2015 London, Inglismaa - Eesti 2:0 EM
410. 12.10.2015 Tallinn, Eesti - Šveits 0:1 EM
411. 11.11.2015 Tallinn, Eesti - Gruusia 3:0
412. 17.11.2015 Tallinn, Eesti - Saint Kitts ja Nevis 3:0

2016
413. 06.01.2016. Abu Dhabi, Rootsi - Eesti  1:1
414. 24.03.2016. Tallinn, Eesti - Norra 0:0
415. 29.03.2016. Tallinn, Eesti - Serbia  0:1
416. 29.05.2016. Klaipeda, Leedu - Eesti  2:0 BT
417. 01.06.2016. Tallinn, Eesti - Andorra  2:0
418. 04.06.2016. Tallinn, Eesti - Läti  0:0 BT
419. 08.06.2016. Lissabon, Portugal - Eesti  7:0
420. 31.08.2016. Pärnu, Eesti - Malta  1:1
421. 06.09.2016. Zenica, Bosnia ja Hertsegoviina - Eesti  5:0 
422. 06.10.2016. Tallinn, Eesti - Gibraltar  4:0 MM
423. 10.10.2016. Tallinn, Eesti - Kreeka  0:2 MM 
424. 13.11.2016. Brüssel, Belgia - Eesti  8:1 MM
425. 20.11.2016. Basseterre, Saint Kitts ja Nevis - Eesti  1:1
426. 23.11.2016. Antigua, Antigua Ja Barbuda - Eesti  0:1

2017
427. 25.03.2017. Nicosia, Küpros - Eesti  0:0 MM
428. 28.03.2017. Tallinn, Eesti - Horvaatia  3:0

OM  - olümpiamängud 
MM - MM-võistluste valikmäng 
EM - EM-võistluste valikmäng 
BT  - Balti turniir 
IBC - Indoor Baltic Cup 
TT  - Turaani turniir 
KC  - King's Cup

 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.