KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

U23 » Uudised

Eesti U23 koondis pidas International Challenge Trophy raames täna A. Le Coq Arenal haarava mängu Inglismaa C-koondisega. Matši võitsid külalised tulemusega 2:1, Eesti värav lõi Pavel Dõmov (pildil). Mäng on järelvaadatav Õhtulehes.

Kohtumine algas tempokalt ja kolme kiire väravaga. Inglased asusid 7. minutil Elliott Whitehouse'i tabamusest juhtima, juba 10. minutil seadis Pavel Dõmov jalule viigi ning 13. minutil vastas Jamal Lowe, tehes seisuks 2:1.

Teisel poolajal domineeris mängu rohkem Eesti, omades mitmeid häid võimalusi seisu viigistamiseks.

Vaata videot väravatest ja mängu parimatest hetketest siit uudisest!

...

15.11.2016 21:09
Selgus U23 koondise lõplik koosseis mänguks Inglismaaga Selgus U23 esialgne koosseis mänguks Inglismaaga

Eesti U23 koondis võõrustab tuleval teisipäeval, 15. novembril kell 18:00 A. Le Coq Arenal Inglismaa C-koondist. Peatreeneri ...

12.11.2016 12:20

Eesti U23 koondis võõrustab 15. novembril International Challenge Trophy raames Inglismaad. Peatreeneri kohusetäitja Urmas Kirsi ...

03.11.2016 15:24
06.09.2016 00:20 VIDEO: U23 koondis viigistas Ukrainaga 3:3 (vaata iluväravaid!)
04.09.2016 21:50 Selgus lõplik U23 koondise koosseis
01.09.2016 Õhtuleht näitab U21 ja U23 koondise mänge
26.08.2016 15:22 Eesti U23 koondises on A-koondise kogemust
23.03.2016 23:16 Eesti U23 koondis kaotas võõrsil Slovakkiale 0:4 (lisatud kommentaar)