KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

U19 » Uudised
U19 koondis jäi maavõistluses alla Aserbaidžaanile

Eesti U19 koondis jäi pühapäeva õhtul EJLi jalgpallihallis toimunud maavõistluses 2:5 alla Aserbaidžaanile.

Kahe meeskonna esimene omavaheline kohtumine reedel oli lõppenud väravateta viigiga, kuid külalised suutsid pühapäevases mängus Eesti väravavõrku lüüa viis palli. Avapoolaeg lõppes vastaste 2:0 eduseisul, 70. minutiks oli eduseis kasvanud viieväravaliseks.

Eesti ei andnud alla ning 76. minutil oli täpne Artjom Rõžkov, kes vahendas kaotusseisu 1:5-le. Neli minutit hiljem lõi Kristen Niilop lõppseisuks 2:5.

Pildil noortekoondise peatreener Lars Hopp

...
27.03.2017 09:22
Eesti U19 koondis tegi väravateta viigi Aserbaidžaaniga U19 koondise teine maavõistlus Aserbaidžaaniga algab pool tundi varem

Eesti U19 koondis viigistas EJLi jalgpallihallis toimunud maavõistluses 0:0 Aserbaidžaaniga.

U19 koondis tuli kokku selle ...

24.03.2017 22:25

Eesti U19 koondis võõrustab kuu lõpus EJLi jalgpallihallis kahel korral Aserbaidžaani. Kui algselt pidid nii 24. kui ka 26. ...

13.03.2017 15:03
09.03.2017 15:05 Eesti U19 koondis võõrustab kahes mängus Aserbaidžaani
07.02.2017 13:42 Eesti U19 II kaotas treeningmängu U18 koondisele 0:1
20.01.2017 19:57 Lars Hopp: kõik andsid endast parima
20.01.2017 17:30 U19 koondis lõpetas Granatkini memoriaali napi kaotusega Moldovale
17.01.2017 19:53 U19 koondis jäi Granatkini memoriaalil alla Aserbaidžaanile