KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

U16 » Uudised
U16 koondis alistas kindlalt Helsingi eakaaslased

Eesti U16 koondis alistas täna EJLi jalgpallihallis toimunud treeningmängus 2:0 Helsingi U16 koondise.

Eesti läks kohtumist juhtima 33. minutil, kui täpne oli Ivan Timofejev. Kohtumise teise värava lõi 47. minutil Jaagup Luts.

Eestil oli mängu vältel veel arvukalt võimalusi oma eduseisu suurendada, kokku tabati lausa neljal korral latti.

Eesti koosseis: 1 - Karl Jakob Hein (41. 12 - Tilk), 2 - Kristo Hussar (41. 14 - Lani), 3 - Erik Kruglov (41. 13 - Toomsalu), 4 - Kristjan Stüff, 5 - Karlis Karro (41. 15 - Tammiksaar), 6 - Markus Kuldkepp (41. 16 - Leht), 8 - Patrick Genro Veelma (52. 18 - Aganitš), 7 - Murad Velijev (52. 17 - Tammeorg), 10 - Nikita Mihhailov (52. 20 - Palumets), 11 - Ivan Timofejev (52. 21 - Tiits), 9 - Arthur Jeršov (41. 19 - Luts).
Vahetuses: 12 - Martin Tilk, 13 - Ats Toomsalu, 15 - Alfred Tammiksaar, 16 - Hugo Henrik Leht, 17 - Karl Tammeorg, 18 - Daniel ...

29.03.2017 18:59
U16 koondis kohtub kuu lõpus Helsingi eakaaslastega Selgus lõplik U16 koondis kogunemiseks

Märtsikuu lõpus koguneb Eesti U16 koondis, kes kohtub 29. märtsil Helsingi noortekoondisega. Mäng toimub EJLi jalgpallihallis ...

17.03.2017 18:52

Sel nädalal koguneb Andres Koogase juhendamisel Eesti U16 koondis. Laagrist võtab osa 23 mängijat.