Kohtumine

Viljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi, 17.05.2019 19:30
Viljandi JK Tulevik
0 : 3
(0 : 3)
Tallinna FCI Levadia

Mängu eel

Viljandi JK Tulevik

Rait Oja: Levadia ja reede õhtu Viljandis, see on varem meile sobinud. Oleme valmis väga vihaseks aetud Levadiaks ja proovime ajada nad veel vihasemaks. Kui me seda suudame, siis on nad võimelised ka mänge loovutama, aga selleks peame me järjekordselt tegema metsikult tööd. Oleme lahinguks valmis!

Kristjan Kask: Teine mäng järjest kodus tugeva vastase vastu. Levadia näitas eelmises mängus klassi, aga tahame näidata, et ka meil on seda ja midagi lihtsat neile kindlasti ei anna. Ilm tõotab tulla ilus, loodetavasti suudame staadionile tulnud rahvale ka sama ilusa tulemuse pakkuda.

Diskvalifitseeritud mängijad:

Gustav-Hendrik Seeder, Janar Õunap

Diskvalifitseeritud ametiisikud:

-

Lisateave:

www.jktulevik.ee - MÄNGUPÄEVA PUBLIKUAUHIND on taas meie hea sõbra ja vankumatu toetaja Helion Ehituse poolt: TULIUUS, ÜLITUUS iPad! - POOLAJAMÄNG lastele: käiku läheb kastitäis šokolaadi, nagu ikka! - JAAMA SÖÖGISAALI PUHVET on ikka avatud ja leged hotdogid ikka saadaval, lisaks muudki suupärast! - TULEVIKU TEATAJA AJAKIRJA saab kassast tasuta! - MÄNGU LÕPUS publikuauhinna loosimine ning selgub ka KUUES superfinalist Baltic House aastaauhinna lõppmänguks!

Tallinna FCI Levadia

Aleksandar Rogić: "Ootame rasket mängu, sest meie vastane sai viimaste mängudega oma enesekindluse tagasi. Tulevik üritab alati oma koduväljakueelist ära kasutada ning nende meeskonnas on palju noori ja ambitsioonikaid mängijaid. Meile andis eelmine mäng hea tuju, oleme eelseisvaks mänguks korralikult valmistunud. Oleme väga keskendunud ning soovime väga reedese mängu võita, peame selle Viljandis heaks tulemuseks realiseerima."

Markus Jürgenson: "Kerget mängu ei maksa oodata. Viljandil on väga okei treener ning mitmeid mängijad teistest klubidest laenul. Nad on näidanud, et on üllatusvõimelised. Äsjane omavaheline liigamäng Tuleviku vastu meile täit rahuldust ei pakkunud. Tuleb raske mäng, sest Tulevik on oma koduväljakul alati ohtlik. Kui täidame ülesanded, mis enne mängu püstitame, siis võime loota positiivsele tulemusele. Eelkõige keskendumine, tahe ja võime aktsepteerida eksimusi saavad olema meie jaoks määravad."

Diskvalifitseeritud mängijad:

-

Diskvalifitseeritud ametiisikud:

-

Lisateave:

Hoia end kursis meie tegemistega! www.fclevadia.ee Facebook: @fclevadia Twitter: @LevadiaFC Instagram: @fcilevadiatallinn

Üldinfo

Kuupäev:
17.05.2019
Kellaaeg:
19:30
Staadion:
Viljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
Pilet:
- - Täispilet: 4 EUR - - Sooduspilet (õpilased, üliõpilased, klubi lapsevanemad): 2 EUR - - Loosipilet: 1 EUR - - TASUTA sissepääs: kuni 12-aastased lapsed, pensionärid, klubi noortesüsteemi lapsed ja noored ning duubelmeeskonna ja naiskonna mängijad. 
Esindajad:

Viljandi JK Tulevik
Rait Oja, 58371266

Tallinna FCI Levadia
Pavel Kazakov, 5120864

 
Korraldava klubi vastutav ametnik:
Rain Tölpus

Värvid

Meeskond:

Viljandi JK Tulevik
Kollane/Must/Kollane

Tallinna FCI Levadia
Roheline/Roheline/Roheline

Väravavaht:

Viljandi JK Tulevik
Must/Must/Must

Tallinna FCI Levadia
Must/Must/Must

Kohtunikud

Väljakukohtunik:
Siim Rinken.
Abikohtunikud:
Silver Kõiv, Karolin Kaivoja
4. kohtunik:
Neeme Neemlaid.
Inspektor:
Elari Kasemets.
Kohtunike vaatleja:
Ülo Kikas.
Lehe algusesseicon
Peatoetaja
 • Toetaja logo
Meediapartnerid
 • Toetaja logo
 • Toetaja logo
Toetajad
 • Toetaja logo
 • Toetaja logo
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •