Kohtumine

A. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn, 02.08.2020 19:00
Tallinna FCI Levadia
5 : 1
(3 : 0)
Viljandi JK Tulevik

Mängu eel

Tallinna FCI Levadia

Vladimir Vassiljev: "Eelmises mängus ei läinud kõik nii nagu planeerisime. Teeme tööd, et oma mäng taas leida ja võidulainele naasta. Tulevik on heas hoos, oleme hetkel võrdsete punktide peal ning kindlasti tuleb huvitav mäng. Vastast ei tohi mingil juhul alahinnata, sest nad on võitnud FC Florat. Tulevikul on väga võimas ründenelik - peame nad peatama, oma võimalused edukalt realiseerima ning kolm punkti välja võitlema."

Markus Jürgenson: "Viljandi Tulevik on sellel hooajal näidanud ladusat ja tulemuslikku mängu. Oleme samuti pühapäevaseks kohtumiseks hästi valmistunud, teame vastase tugevaid ja nõrku külgi. Soovime koduväljakul kindlasti võita ja pühapäeva õhtu hea emotsiooniga lõpetada."

Diskvalifitseeritud mängijad:

-

Diskvalifitseeritud ametiisikud:

-

Lisateave:

Mängupäeva toetab Jazz Pesulad! Kõik pealtvaatajad saavad Jazzi sooduskupongi, millega on autopesu 50% odavam! / Publiku tuju hoiab üleval lõbus ja sõbralik maskott Leff, avatud on FCI Levadia fännitoodete lett, jookide ja suupistete eest hoolitseb Amps. / Sportland Footballi kaupluse poolsel alal on avatud FootDartsi ala, samuti saab mängu eel kaasa elada kümne meeskonna vahelisele puurijalgpalli turniirile. / Staadionil kehtivad endiselt erinõuded, mille kohaselt tuleb hoida teiste pealtvaatajatega turvalist distantsi nii sissepääsude juures, treppidel, koridorides kui tribüünidel.

Viljandi JK Tulevik

Rait Oja: Nii harjumatu kui see ka ei oleks siis läheme Levadia vastu tabelis kõrvuti. Peame meeles hoidma, et seis on selline tänu raskele ja meeskondlikule tööle. Tuleb ainult juurde panna ning Levadia elu raskeks teha, nemad on selles kohtumises siiski suured favoriidid ning meie läheme oma mängu mängima.

Sander Kapper: Võistkonda ootab ees väga raske periood, kus meid pannakse proovile nii vaimselt kui füüsiliselt. Mängijad on näinud terve hooaja vältel vaeva, et olla sellisel positsioonil kus me oleme. Kõik on teadlikud, et ees ootab väga suur väljakutse Levadia näol, kus iga detail ja läbitud meeter loeb. Liiga tase on märgatavalt tõusnud, seega on meil nüüd aeg näitada kõigile, et me suudame ka suurte vastu stabiilselt mängida. Plaanime võidelda distsiplineeritult iga sentimeetri eest.

Diskvalifitseeritud mängijad:

-

Diskvalifitseeritud ametiisikud:

-

Lisateave:

www.jktulevik.ee

Üldinfo

Kuupäev:
02.08.2020
Kellaaeg:
19:00
Staadion:
A. Le Coq Arena - Jalgpalli 21, Tallinn
Pilet:
Erineva hinnaga piletid on eelmüüügil Piletilevis. TÄISPILET – 5€ (lisandub Piletilevi teenustasu 0.90€) SOODUSPILET – 3€ (pensionärid, lapsed, FB attending) (lisandub Piletilevi teenustasu 0.90€) SÕBRAPILET – 1€ (hooajakaardi omaniku sõbrapilet soodushinnaga) (lisandub Piletilevi teenustasu 0.90€) Kohapealt ostes maksab pilet 7 eurot, samuti on müügil hooajakaardi omanike sõbrapiletid hinnaga 1 euro. Hooajakaardi omanikud saavad siseneda staadionile läbi pöördvärava oma hooajakaardi esitamisel. 
Esindajad:

Tallinna FCI Levadia
Pavel Kazakov, 5120864

Viljandi JK Tulevik
Rait Oja, 58371266

 
Korraldava klubi vastutav ametnik:
Lauri Välja

Värvid

Meeskond:

Tallinna FCI Levadia
Roheline/Roheline/Valge

Viljandi JK Tulevik
Kollane/Must/Kollane

Väravavaht:

Tallinna FCI Levadia
Sinine/Sinine/Sinine

Viljandi JK Tulevik
Must/Must/Must

Kohtunikud

Väljakukohtunik:
Martti Pukk.
Abikohtunikud:
Jaan Roos, Neeme Neemlaid
4. kohtunik:
Jagnar Jakobson.
Inspektor:
Ahti Habanen.
Kohtunike vaatleja:
Rein Pajunurm.
Lehe algusesseicon
Peatoetaja
 • Toetaja logo
Meediapartnerid
 • Toetaja logo
 • Toetaja logo
Toetajad
 • Toetaja logo
 • Toetaja logo
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •