Otseülekanded

Premium liiga otseülekanded 2017. aastal. Samuti tulevad otseülekanded Premium liiga viimase vooru mängudest (04.11.2017), kuid täpne info selgub hiljemalt oktoobri lõpus.
 
VõistlusAegLink
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond 18.04.2021 15:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus 18.04.2021 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 20.04.2021 18:45
Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion 20.04.2021 19:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus 21.04.2021 17:30
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 21.04.2021 19:30
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans 21.04.2021 20:00
Tallinna JK Legion - Viljandi JK Tulevik 24.04.2021 16:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 25.04.2021 13:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare 25.04.2021 13:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia 25.04.2021 15:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 25.04.2021 19:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 30.04.2021 19:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans 30.04.2021 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion 01.05.2021 16:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 01.05.2021 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia 02.05.2021 15:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 04.05.2021 19:00
Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus 04.05.2021 19:00
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik 05.05.2021 17:30
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka 05.05.2021 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 05.05.2021 19:30
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik 08.05.2021 13:00
Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion 08.05.2021 13:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 08.05.2021 16:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC 08.05.2021 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 09.05.2021 15:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna JK Legion 11.05.2021 18:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 12.05.2021 20:30
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FCI Levadia 15.05.2021 13:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 15.05.2021 13:00
Tallinna JK Legion - JK Narva Trans 15.05.2021 16:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 15.05.2021 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 16.05.2021 15:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans 18.05.2021 19:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 19.05.2021 18:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 19.05.2021 19:00
Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka 19.05.2021 19:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora 19.05.2021 20:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik 22.05.2021 13:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 22.05.2021 13:00
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare 23.05.2021 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna JK Legion 25.05.2021 19:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 25.05.2021 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 26.05.2021 18:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia 26.05.2021 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 26.05.2021 20:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus 29.05.2021 13:00
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 29.05.2021 13:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 29.05.2021 16:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 30.05.2021 15:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia 30.05.2021 19:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka 12.06.2021 13:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus 13.06.2021 13:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 20.06.2021 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 21.06.2021 17:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 25.06.2021 18:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 25.06.2021 19:00
FC Kuressaare - Tallinna JK Legion 25.06.2021 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 25.06.2021 19:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC 25.06.2021 20:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 30.06.2021 18:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna JK Legion 30.06.2021 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 30.06.2021 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 30.06.2021 20:00
Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare 01.07.2021 20:00
Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus 09.07.2021 19:30
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare 09.07.2021 19:30
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 11.07.2021 15:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 16.07.2021 19:30
JK Narva Trans - Tallinna JK Legion 17.07.2021 16:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia 17.07.2021 19:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik 17.07.2021 19:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 18.07.2021 15:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 23.07.2021 19:30
Tallinna JK Legion - Paide Linnameeskond 24.07.2021 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 25.07.2021 15:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 26.07.2021 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 30.07.2021 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion 30.07.2021 19:30
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 31.07.2021 19:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC 01.08.2021 15:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 01.08.2021 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion 06.08.2021 19:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 06.08.2021 19:30
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 07.08.2021 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 08.08.2021 15:00
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 08.08.2021 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 10.08.2021 19:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 11.08.2021 19:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus 13.08.2021 19:30
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans 14.08.2021 16:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 14.08.2021 19:00
Tallinna JK Legion - Viljandi JK Tulevik 14.08.2021 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 15.08.2021 15:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 20.08.2021 16:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia 20.08.2021 18:30
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 20.08.2021 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 21.08.2021 15:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare 21.08.2021 18:30
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 24.08.2021 19:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 25.08.2021 17:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna JK Legion 25.08.2021 18:30
Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus 25.08.2021 19:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 25.08.2021 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia 28.08.2021 13:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 28.08.2021 19:00
FC Kuressaare - Tallinna JK Legion 29.08.2021 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 29.08.2021 15:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 29.08.2021 19:00
Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare 10.09.2021 19:30
Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka 11.09.2021 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 11.09.2021 16:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 11.09.2021 17:50
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia 12.09.2021 15:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 14.09.2021 19:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 14.09.2021 19:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 15.09.2021 17:30
Tallinna FCI Levadia - Tallinna JK Legion 15.09.2021 18:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC 15.09.2021 20:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 18.09.2021 13:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FCI Levadia 18.09.2021 13:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora 18.09.2021 16:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 19.09.2021 13:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 19.09.2021 15:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora 22.09.2021 19:30
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus 25.09.2021 13:00
Tallinna JK Legion - Nõmme Kalju FC 25.09.2021 16:00
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik 26.09.2021 13:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans 26.09.2021 13:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 26.09.2021 15:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 01.10.2021 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 02.10.2021 13:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna JK Legion 02.10.2021 16:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 03.10.2021 13:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 03.10.2021 15:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 15.10.2021 19:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 16.10.2021 13:00
Tallinna JK Legion - JK Narva Trans 16.10.2021 16:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus 17.10.2021 13:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond 17.10.2021 15:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC 23.10.2021 13:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka 23.10.2021 13:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik 23.10.2021 16:00
Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion 24.10.2021 13:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia 24.10.2021 15:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna JK Legion 30.10.2021 13:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia 30.10.2021 13:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 30.10.2021 16:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 31.10.2021 13:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus 31.10.2021 15:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 06.11.2021 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka 06.11.2021 13:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 06.11.2021 13:00
Tallinna JK Legion - FC Kuressaare 06.11.2021 13:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans 06.11.2021 13:00
Lehe algusesseicon
Peatoetaja
  • Toetaja logo
Meediapartnerid
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
Toetajad
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •