Otseülekanded

Premium liiga otseülekanded 2017. aastal. Samuti tulevad otseülekanded Premium liiga viimase vooru mängudest (04.11.2017), kuid täpne info selgub hiljemalt oktoobri lõpus.
 
VõistlusAegLink
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 30.05.2020 13:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans 30.05.2020 13:00
Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka 30.05.2020 19:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 31.05.2020 13:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond 31.05.2020 15:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna JK Legion 02.06.2020 19:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 02.06.2020 19:30
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia 03.06.2020 19:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 03.06.2020 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 03.06.2020 19:30
Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev 06.06.2020 13:00
Tallinna JK Legion - JK Narva Trans 06.06.2020 16:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 07.06.2020 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 07.06.2020 15:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 07.06.2020 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 12.06.2020 19:30
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka 13.06.2020 16:00
FC Kuressaare - Tallinna JK Legion 13.06.2020 19:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 14.06.2020 13:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 14.06.2020 15:00
Tallinna JK Legion - Viljandi JK Tulevik 16.06.2020 19:30
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka 17.06.2020 19:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 17.06.2020 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 17.06.2020 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia 17.06.2020 19:30
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 26.06.2020 19:30
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 27.06.2020 13:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 27.06.2020 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 27.06.2020 16:00
Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion 27.06.2020 19:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 30.06.2020 19:00
Tallinna JK Legion - JK Tallinna Kalev 30.06.2020 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 30.06.2020 19:30
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 01.07.2020 19:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC 01.07.2020 19:30
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 07.07.2020 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion 08.07.2020 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 08.07.2020 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FCI Levadia 08.07.2020 19:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 08.07.2020 19:30
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 11.07.2020 13:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 11.07.2020 16:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 11.07.2020 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev 12.07.2020 16:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna JK Legion 12.07.2020 19:00
Tallinna JK Legion - FC Kuressaare 17.07.2020 19:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 17.07.2020 19:30
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik 18.07.2020 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora 18.07.2020 16:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 18.07.2020 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 24.07.2020 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 24.07.2020 19:30
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 25.07.2020 16:00
JK Narva Trans - Tallinna JK Legion 25.07.2020 19:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev 27.07.2020 19:00
Tallinna JK Legion - Paide Linnameeskond 01.08.2020 16:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 07.08.2020 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tallinna JK Legion 08.08.2020 16:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 09.08.2020 16:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia 09.08.2020 19:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 09.08.2020 19:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia 14.08.2020 19:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 15.08.2020 16:00
Tallinna JK Legion - Nõmme Kalju FC 15.08.2020 19:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev 16.08.2020 19:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik 22.08.2020 16:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 22.08.2020 18:30
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 22.08.2020 19:00
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans 23.08.2020 16:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora 23.08.2020 18:30
Nõmme Kalju FC - Tallinna JK Legion 28.08.2020 19:30
JK Narva Trans - FC Kuressaare 29.08.2020 13:00
Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev 29.08.2020 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 30.08.2020 13:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 30.08.2020 15:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 11.09.2020 19:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 12.09.2020 13:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 12.09.2020 16:00
Tallinna JK Legion - JK Narva Trans 13.09.2020 13:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia 13.09.2020 15:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 15.09.2020 17:30
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 15.09.2020 19:30
JK Narva Trans - FC Kuressaare 16.09.2020 17:30
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik 16.09.2020 19:30
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 19.09.2020 13:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 19.09.2020 13:00
FC Kuressaare - Tallinna JK Legion 19.09.2020 16:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC 20.09.2020 15:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 20.09.2020 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 23.09.2020 19:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 26.09.2020 13:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 26.09.2020 16:00
Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka 27.09.2020 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 27.09.2020 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora 27.09.2020 15:00
Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion 03.10.2020 13:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 03.10.2020 13:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev 03.10.2020 16:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik 04.10.2020 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 04.10.2020 15:00
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik 17.10.2020 13:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 17.10.2020 16:00
Tallinna JK Legion - Paide Linnameeskond 18.10.2020 13:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 18.10.2020 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 18.10.2020 15:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 24.10.2020 13:00
Tallinna JK Legion - JK Tallinna Kalev 24.10.2020 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 24.10.2020 15:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 25.10.2020 13:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 25.10.2020 15:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 31.10.2020 13:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 31.10.2020 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka 31.10.2020 16:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna JK Legion 01.11.2020 13:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 01.11.2020 15:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC 07.11.2020 13:00
Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia 07.11.2020 13:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 08.11.2020 13:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik 08.11.2020 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 08.11.2020 15:00
Lehe algusesseicon
Peatoetaja
  • Toetaja logo
Meediapartnerid
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
Toetajad
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •