Otseülekanded

Premium liiga otseülekanded 2017. aastal. Samuti tulevad otseülekanded Premium liiga viimase vooru mängudest (04.11.2017), kuid täpne info selgub hiljemalt oktoobri lõpus.
 
VõistlusAegLink
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 28.06.2019 19:30
Maardu Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 29.06.2019 16:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans 29.06.2019 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 30.06.2019 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 30.06.2019 19:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare 05.07.2019 19:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC 05.07.2019 19:30
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora 06.07.2019 16:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 06.07.2019 19:00
JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond 07.07.2019 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 19.07.2019 19:30
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev 20.07.2019 16:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 21.07.2019 16:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia 21.07.2019 19:00
Tallinna FC Flora - Maardu Linnameeskond 21.07.2019 19:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 26.07.2019 19:30
Maardu Linnameeskond - JK Narva Trans 27.07.2019 16:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia 28.07.2019 19:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 29.07.2019 19:00
Tartu JK Tammeka - Maardu Linnameeskond 02.08.2019 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 02.08.2019 19:30
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 03.08.2019 16:00
Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev 03.08.2019 19:00
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 04.08.2019 19:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev 09.08.2019 19:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 09.08.2019 19:30
Maardu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 10.08.2019 16:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 11.08.2019 15:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 11.08.2019 19:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 13.08.2019 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 16.08.2019 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 16.08.2019 19:30
Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare 17.08.2019 16:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond 17.08.2019 19:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik 18.08.2019 15:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 23.08.2019 18:45
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia 24.08.2019 16:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 24.08.2019 18:30
Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond 25.08.2019 15:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 25.08.2019 18:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia 27.08.2019 19:30
JK Narva Trans - FC Kuressaare 28.08.2019 18:30
Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 28.08.2019 18:30
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond 28.08.2019 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 28.08.2019 19:30
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 31.08.2019 16:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 31.08.2019 19:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 01.09.2019 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 01.09.2019 15:00
Tallinna FCI Levadia - Maardu Linnameeskond 01.09.2019 19:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 13.09.2019 19:30
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik 14.09.2019 13:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 14.09.2019 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 14.09.2019 16:00
Maardu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 15.09.2019 15:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 17.09.2019 17:45
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 17.09.2019 19:30
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka 18.09.2019 19:00
Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 18.09.2019 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia 18.09.2019 19:30
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 21.09.2019 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev 21.09.2019 13:00
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans 21.09.2019 16:00
FC Kuressaare - Maardu Linnameeskond 22.09.2019 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 22.09.2019 15:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 27.09.2019 19:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FCI Levadia 28.09.2019 13:00
Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond 28.09.2019 16:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 29.09.2019 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 29.09.2019 15:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 05.10.2019 13:00
Maardu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 05.10.2019 13:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 05.10.2019 16:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 06.10.2019 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka 06.10.2019 15:00
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare 19.10.2019 13:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 19.10.2019 13:00
JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond 19.10.2019 16:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 20.10.2019 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 20.10.2019 15:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 26.10.2019 13:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka 26.10.2019 13:00
Maardu Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 26.10.2019 16:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC 27.10.2019 13:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 27.10.2019 15:00
Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond 02.11.2019 13:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev 02.11.2019 13:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC 02.11.2019 16:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 03.11.2019 13:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 03.11.2019 15:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 09.11.2019 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 09.11.2019 13:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik 09.11.2019 13:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans 09.11.2019 13:00
Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora 09.11.2019 13:00
Lehe algusesseicon
Peatoetaja
  • Toetaja logo
Meediapartnerid
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
Toetajad
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •