KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
SAALIJALGPALLI RAHVALIIGASAALIJALGPALLI RAHVALIIGA 2016/17
 
Saalijalgpalli rahvaliiga alustab oma neljandat hooaega. Võistkondi saab registreerida 15. septembrini.

Saalijalgpalli rahvaliiga on mõeldud nii Eesti jalgpalli meistrivõistlustel osalevatele madalamate liigade võistkondadele kui ka teistele võistkondadele, kellel puudub Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi nõuetele vastav saal. Samuti on saalijalgpalli rahvaliigasse oodatud osalema Eesti naiste meistrivõistlustel osalenud II liiga naiskonnad, kuid ka teised naiskonnad, kellel on soov ja võimalus talvisel hooajal saalijalgpalli mängida. Juhul kui võistlustele registreerub piisav arv madalamate liigade või naiste võistkondi, viiakse nende jaoks võistlused läbi eraldi arvestuses.

Võistkonda saab registreerida Eesti Jalgpalli Liidu koduleheküljel www.jalgpall.ee. Menüüst saab valida rahvajalgpall -> saalijalgpalli rahvaliiga -> sisse logimine. Uue võistkonna puhul tuleb sisse logimisel teha linnuke vastavasse kasti, täita tekkinud väljad ja sisse logida, misjärel luuakse võistkonna esindajale konto, mille kaudu ta saab registreerida oma võistkonda, registreerida kokkulepitud mänguaegu, anda üles mängijaid ning sisestada mängudega seotud infot.

Võistluste mänge tohib pidada saalides, mille mänguväljak võimaldab mängida saalijalgpalli. Väljaku mõõtmed peavad olema vähemalt 12 x 24 meetrit. Väravate mõõtmed on 2 x 3 meetrit.

Saalijalgpalli rahvaliigas osalemine on kõigile tasuta. Paremaid võistkondi autasustatakse karikate ja diplomitega.

Eesti Jalgpalli Liit korraldab saalijalgpalli rahvaliiga võistlusi alates 2013/14 hooajast ning seljataga on kolm edukat hooaega. 2015/16 hooaja võidutses Abja, kes alistas otsustavas kohtumises koduväljakul penaltiseerias Narva EE Õlitööstuse.
 
Küsimuste korral kirjutage e-kiri aadressile rahvaliiga(ät)jalgpall.ee.
 
Saalijalgpalli rahvaliiga juhendi leiab siit.
 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.