KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused » MÄNGUD (2017/2018)
1/8 finaal
Läänemaa JK-FCI Tallinn1 : 7
Kokkuvõte
Tallinna FC Flora-FC Elva2 : 0
Viljandi JK Tulevik-Maardu United + : -
Tallinna FCI Levadia-Kohtla-Järve JK Järve7 : 0
Nõmme Kalju FC-Paide Linnameeskond III1 : 1 (5 : 4)
Rumori Calcio Tallinn-FC Kuressaare0 : 6
Põhja-Tallinna JK Volta-Tallinna FC Flora U210 : 3
JK Narva Trans-Rakvere JK Tarvas0 : 0 (2 : 0)
1/16 finaal
FC Kuressaare-Kuusalu JK Rada9 : 1
Tallinna FCI Levadia-Paide Linnameeskond3 : 1
JK Narva Trans-Tallinna FC Levadia III9 : 2
Maardu United-Tallinna FC TransferWise3 : 3 (4 : 2)
FCI Tallinn-Anija JK16 : 0
Kohila Püsivus-Viljandi JK Tulevik0 : 8
Narva United FC-Tallinna FC Flora0 : 8
Viimsi JK-Tallinna FC Flora U210 : 2
Rakvere JK Tarvas-Pärnu JK Poseidon4 : 0
Nõmme Kalju FC-FC Lelle8 : 0
Läänemaa JK-Türi Ganvix JK 2 : 1
Paide Linnameeskond III-FC Tartu11 : 0
Rumori Calcio Tallinn-JK Kernu Kadakas3 : 2
Põhja-Tallinna JK Volta-FC Zenit Tallinn5 : 1
Kohtla-Järve JK Järve-Tartu JK Welco5 : 0
FC Maardu Aliens-FC Elva0 : 3
1/32 finaal
FC Kuressaare-SK Kadrina 12 : 0
Kohtla-Järve JK Järve II-Tallinna FC Flora U210 : 8
JK Tallinna Kalev-Rakvere JK Tarvas0 : 0 (5 : 6)
Tallinna FC Flora U19-Tartu JK Welco0 : 2
FC Maardu Aliens-SK Tääksi6 : 1
FC Äksi Wolves-Kohila Püsivus0 : 3
Maardu United-Valga FC Warrior10 : 0
Tallinna FC TransferWise-Tartu Ülikool Fauna2 : 2 (3 : 2)
FC Lelle-RL. Kohtla-Nõmme2 : 2 (4 : 2)
Türi Ganvix JK -Tallinna Depoo12 : 1
Viimsi JK-FC Jõgeva Wolves6 : 1
Tallinna FC Castovanni Eagles-FCI Tallinn0 : 4
Kuusalu JK Rada-JK Loo1 : 1 (2 : 1)
JK Sillamäe Kalev-Tallinna FCI Levadia1 : 1 (1 : 2)
FC Zenit Tallinn-FC Otepää5 : 2
Tallinna FC Levadia III-Tallinna JK Legion3 : 0
Paide Linnameeskond-Jõgeva SK Noorus-967 : 3
Anija JK-Lihula JK5 : 1
FC Järva-Jaani-Põhja-Tallinna JK Volta1 : 4
FC Elva-Tallinna FC Ararat TTÜ 8 : 0
JK Tallinna Kalev III-FC Tartu1 : 5
Narva United FC-Pärnu JK Vaprus2 : 1
Pärnu JK Poseidon-Raasiku FC Joker2 : 0
Ambla Vallameeskond-Läänemaa JK1 : 4
Koeru JK-Nõmme Kalju FC0 : 1
Tartu FC Santos-Paide Linnameeskond III0 : 3
JK Narva Trans-Põhja-Sakala8 : 0
Kohtla-Järve JK Järve-Saue JK + : -
Viljandi JK Tulevik-Tartu JK Tammeka1 : 0
Tartu JK Tammeka U21-Tallinna FC Flora0 : 7
1/64 finaal
Viimsi JK II-Nõmme Kalju FC0 : 13
Tallinna JK Piraaja-FC Maardu Aliens1 : 2
Tallinna FC Soccernet-RL. Kohtla-Nõmme1 : 3
Pirita JK Reliikvia-Rakvere JK Tarvas1 : 5
Anija JK-RL. FC Puhkus Mehhikos7 : 0
FC Äksi Wolves-RL. JK Õismäe Torm3 : 2
Jõgeva SK Noorus-96-SK Imavere1 : 1 (4 : 1)
Raplamaa JK-Tartu JK Welco0 : 1
Rakvere JK Tarvas II-Kohtla-Järve JK Järve0 : 7
FC Tartu-Tallinna FC Eston Villa3 : 1
SK Kadrina -Põlva FC Lootos4 : 1
Saue JK -RL. Rasmus Värki Jalgpallikool10 : 2
JK Väätsa Vald-SK Tääksi0 : 1
FC Otepää-Tallinna JK Jalgpallihaigla6 : 0
Navi Vutiselts-Kuusalu JK Rada2 : 2 (2 : 4)
Tallinna FC Flora U19-FC Vastseliina5 : 0
Tartu JK Tammeka U21-Tallinna FC Olympic Olybet6 : 1
FC Kose-Raasiku FC Joker1 : 10
JK Narva Trans-Maardu Linnameeskond6 : 1
Tallinna FCI Levadia-FC Nõmme United3 : 0
FCI Tallinn-FCI Tallinn II7 : 0
Paide Linnameeskond III-Pärnu JK Poseidon II12 : 1
Tallinna FC Ararat TTÜ -Tallinna FC Zapoos3 : 3 (5 : 3)
Tallinna FC Flora-Tartu FC Helios17 : 1
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.