KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused » MÄNGUD (2018/2019)
Finaal
JK Narva Trans-Nõmme Kalju FC1 : 1 (2 : 1)
1/2 finaal
JK Narva Trans-FC Elva5 : 0
Nõmme Kalju FC-Tallinna FCI Levadia2 : 2 (3 : 2)
1/4 finaal
Nõmme Kalju FC-Tartu JK Tammeka0 : 0 (2 : 1)
JK Tabasalu-FC Elva1 : 5
Paide Linnameeskond-Tallinna FCI Levadia1 : 1 (1 : 4)
JK Narva Trans-Maardu Linnameeskond2 : 0
1/8 finaal
Maardu Linnameeskond-Läänemaa JK4 : 0
FC Järva-Jaani-Tartu JK Tammeka0 : 6
Paide Linnameeskond-Tallinna JK Legion2 : 1
JK Narva Trans-Jõgeva SK Noorus-96 8 : -
Tallinna FCI Levadia-Tallinna FC Flora2 : 1
Kokkuvõte
JK Tabasalu-Tallinna FC Zenit6 : 1
Viimsi JK II-FC Elva0 : 3
Nõmme Kalju FC-JK Tallinna Kalev0 : 0 (3 : 0)
1/16 finaal
JK Tallinna Kalev-Tartu FC Santos3 : 0
FC Kuressaare-Nõmme Kalju FC2 : 3
Tartu JK Tammeka-Tallinna FC Flora U211 : 0
Viimsi JK-FC Elva2 : 3
Paide Linnameeskond-Paide Linnameeskond III2 : 1
Läänemaa JK-RL. FC Teleios14 : 1
Tallinna JK Legion-Pärnu JK Vaprus3 : 0
Tallinna FC Flora-Valga FC Warrior13 : 0
Maardu Linnameeskond-JK Sillamäe Kalev4 : 0
FC Järva-Jaani-FC Äksi Wolves5 : 0
SK Kadrina-JK Narva Trans0 : 7
Tallinna FC Zenit-FC Kose4 : 2
Viimsi JK II-Kohtla-Järve JK Järve II2 : 2 (3 : 2)
Pärnu JK Poseidon-JK Tabasalu0 : 3
Tartu JK Welco-Tallinna FCI Levadia0 : 5
Tallinna JK Piraaja-Jõgeva SK Noorus-963 : 4
1/32 finaal
FC Sillamäe-Nõmme Kalju FC0 : 16
SK Imavere Forss-JK Narva Trans0 : 10
Tartu FC Helios-Tallinna FC Flora0 : 13
Tallinna FCI Levadia-FC Nõmme United4 : 1
Tallinna JK Jalgpallihaigla-Valga FC Warrior0 : 7
Tallinna JK Augur-Paide Linnameeskond1 : 15
Tartu JK Welco-Tallinna FC Flora U191 : 0
RL. FC Teleios-RL. Kohtla-Nõmme4 : 1
JK Sillamäe Kalev-Viljandi JK Tulevik II4 : 2
Rumori Calcio Tallinn-JK Tallinna Kalev1 : 8
Jõgeva SK Noorus-96-FC Otepää7 : 3
FC Järva-Jaani-Tallinna FC Zapoos3 : 1
SK Kadrina-Tallinna Depoo2 : 0
Ambla Vallameeskond-Viimsi JK1 : 6
Läänemaa JK-Nõmme Kalju FC III6 : 0
JK Tabasalu-FC Lelle6 : 0
Kohtla-Järve JK Järve-Tartu JK Tammeka0 : 2
FC Äksi Wolves-Maardu United + : -
Rakvere JK Tarvas-Tallinna JK Legion0 : 3
Märjamaa Kompanii-Tallinna FC Zenit3 : 3 (2 : 3)
Viimsi JK II-RL. FC Maksatransport3 : 2
FC Kose-Koeru JK + : -
FC Vastseliina-Tartu FC Santos2 : 5
Maardu Linnameeskond-Põhja-Tallinna JK Volta II5 : 1
Tallinna FC Eston Villa-FC Elva0 : 4
Maarjamäe FC Igiliikur-Kohtla-Järve JK Järve II1 : 2
FC Kuressaare-SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM15 : 0
Paide Linnameeskond III-JK Kernu Kadakas4 : 4 (10 : 4)
Raasiku FC Joker-Pärnu JK Poseidon3 : 3 (1 : 3)
1/64 finaal
Põhja-Sakala-Tallinna JK Legion1 : 3
RL. FC Mulgi-Ambla Vallameeskond1 : 2
FC Sillamäe-Anija JK1 : 1 (3 : 1)
Rumori Calcio Tallinn-Raplamaa JK3 : 0
JK Tallinna Kalev III-Läänemaa JK3 : 3 (3 : 5)
Paide Linnameeskond III-Kohila Püsivus6 : 1
Tallinna FC Ararat-Maarjamäe FC Igiliikur3 : 3 (1 : 4)
Maardu Linnameeskond-Viljandi JK Tulevik3 : 0
Paide Linnameeskond U21-JK Tabasalu0 : 3
JK Loo-Pärnu JK Vaprus1 : 2
Põhja-Tallinna JK Volta-Tartu JK Tammeka0 : 3
SK Imavere Forss-RL. Rasmus Värki Jalgpallikool4 : 3
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM-RL. JK Raudteetöölised 8 : -
Viimsi JK II-Pärnu JK Poseidon II3 : 0
Tallinna FC Olympic Olybet-Tallinna FC Flora0 : 16
FC Kuressaare-Põlva FC Lootos22 : 0
Tõrva JK-Kohtla-Järve JK Järve1 : 3
Viljandi JK Tulevik II-FC Jõgeva Wolves4 : 3
RL. FC Puhkus Mehhikos-Põhja-Tallinna JK Volta II2 : 9
Tallinna FC TransferWise-RL. Kohtla-Nõmme2 : 3
Tallinna FC Soccernet-Tallinna FCI Levadia0 : 12
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.