KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused » MÄNGUD (2019/2020)
1/8 finaal
JK Narva Trans-Tallinna FC Eston Villa II21 : 0
JK Tallinna Kalev-Põhja-Tallinna JK Volta II7 : 0
Tallinna FCI Levadia-Nõmme Kalju FC1 : 2
Viljandi JK Tulevik-Tartu JK Tammeka0 : 1
Paide Linnameeskond-Tallinna FC Flora1 : 3
FC Elva-JK Tabasalu2 : 0
1/16 finaal
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM-FC Elva1 : 4
Põhja-Sakala-JK Tallinna Kalev0 : 3
Paide Linnameeskond-Põhja-Tallinna JK Volta13 : 0
Viljandi JK Tulevik-FC Tallinna Wolves11 : 0
Tallinna JK Legion II-Tartu JK Tammeka0 : 1
Põhja-Tallinna JK Volta II-Viimsi JK2 : 0
Võru FC Helios-Tartu JK Welco2 : 1
Kohtla-Järve JK Järve U21-JK Tallinna Kalev III0 : 0 (10 : 9)
FC Kuressaare-JK Narva Trans1 : 3
Tallinna FC Eston Villa II-FC Otepää3 : 0
Paide Linnameeskond III-Nõmme Kalju FC0 : 0 (0 : 3)
Maardu Linnameeskond-Tallinna FC Flora0 : 7
JK Tabasalu-Tallinna FC Flora U212 : 1
1/32 finaal
Tallinna JK Jalgpallihaigla-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM2 : 7
FC Tallinna Wolves-FC Vastseliina5 : 1
FC Kuressaare-JK Kernu Kadakas12 : 1
Põhja-Sakala-Tartu FC Helios5 : 1
Tallinna JK Legion II-FC Äksi Wolves9 : 0
Kohtla-Järve JK Järve-Võru FC Helios0 : 1
Läänemaa JK-Tallinna FC Flora U211 : 5
JK Loo-Tallinna FC Eston Villa II0 : 1
FC Järva-Jaani-Tartu JK Welco1 : 10
Põhja-Tallinna JK Volta II-FC Jõgeva Wolves6 : 0
Tallinna FCI Levadia-Tallinna FC Zenit7 : 0
Viimsi JK-Raplamaa JK2 : 0
Pärnu JK Vaprus-JK Tallinna Kalev III2 : 3
Tallinna JK Legion-JK Narva Trans0 : 7
FC Nõmme United-Tartu JK Tammeka1 : 3
Kristiine JK-Paide Linnameeskond0 : 10
Tallinna FC Hell Hunt-JK Tallinna Kalev0 : 1
Maarjamäe FC IGI-Viljandi JK Tulevik1 : 7
Anija JK-Märjamaa Kompanii2 : 1
FC Lelle-JK Tabasalu0 : 1
FC Elva-Viimsi Lõvid7 : 0
FC Kose-Paide Linnameeskond III0 : 5
Nõmme Kalju FC-Keila JK2 : 0
1/64 finaal
Tartu JK Tammeka IV-JK Tallinna Kalev III0 : 4
Tallinna FC Zapoos-Tallinna FC Zenit - : +
Viimsi JK II-Maarjamäe FC IGI1 : 2
FC Lelle-Tallinna FC TransferWise2 : 1
Tallinna FC Soccernet-FC Vastseliina1 : 3
Tallinna JK Piraaja-Tallinna JK Legion II1 : 3
Tallinna FC Flora U19-Pärnu JK Poseidon II10 : 0
Jõgeva SK Noorus-96-FC Otepää2 : 2 (2 : 4)
Tallinna FC Olympic Olybet-Paide Linnameeskond1 : 9
Maardu Linnameeskond-Valga FC Warrior12 : 0
Rakvere JK Tarvas-Kohtla-Järve JK Järve0 : 3
Põhja-Sakala-Pärnu Jalgpalliklubi2 : 2 (5 : 2)
Tartu JK Tammeka-FCI Tallinn8 : 1
FC Elva-EMÜ SK3 : 0
JK Narva Trans-FC Maardu Aliens13.07 19:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.