KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused » MÄNGUD (2017)
Finaal
JK Retro-Paide Linnameeskond III1 : 5
1/2 finaal
JK Retro-SK Imavere7 : 0
Tartu FC Merkuur-Paide Linnameeskond III0 : 1
1/4 finaal
JK Retro-Saue JK Laagri2 : 2 (3 : 1)
SK Imavere-Rummu Dünamo2 : 1
Narva United FC-Tartu FC Merkuur3 : 4
Paide Linnameeskond III-FC Nõmme United2 : 1
1/8 finaal
Maarjamäe FC Igiliikur-SK Imavere2 : 4
Tallinna FC Hell Hunt-FC Nõmme United1 : 3
Narva United FC-Tartu JK Welco II2 : 1
Tartu FC Merkuur-Haapsalu JK + : -
Pärnu JK Poseidon II-Saue JK Laagri0 : 8
JK Retro-Tallinna FC Ararat TTÜ 2 : 1
Kuusalu JK Rada-Paide Linnameeskond III0 : 8
Tallinna JK Piraaja-Rummu Dünamo - : 2
1/16 finaal
Pärnu JK Poseidon-JK Retro2 : 3
Tartu JK Tammeka U19-Narva United FC1 : 6
Tallinna FC Reaal-Maarjamäe FC Igiliikur0 : 1
Viimsi JK II-Tallinna JK Piraaja0 : 2
Lihula JK-SK Imavere1 : 1 (7 : 8)
FC Otepää-Saue JK Laagri2 : 2 (5 : 6)
Viljandi JK Tulevik U21-Tartu FC Merkuur2 : 6
Kuusalu JK Rada-JK Väätsa Vald3 : 1
Rummu Dünamo-Pirita JK Reliikvia2 : 1
Valga FC Warrior-Tallinna FC Hell Hunt0 : 5
Anija JK-Tartu JK Welco II0 : 2
FC Nõmme United-FC Zenit Tallinn4 : 0
Pärnu JK Poseidon II-RL. JK Õismäe Torm1 : 0
Tallinna FC Eston Villa-Paide Linnameeskond III0 : 5
Tallinna FC Ararat TTÜ -JK Kernu Kadakas4 : 1
Tartu Ülikool Fauna-Haapsalu JK1 : 2
1/32 finaal
Tartu JK Welco II-Viljandi JK Tulevik III3 : 0
FC Tartu-Narva United FC1 : 2
Tallinna FC Hell Hunt-Maardu Linnameeskond II 5 : -
Kristiine JK-Pärnu JK Poseidon II2 : 4
Tartu Ülikool Fauna-Raplamaa JK 0 : -
Tallinna FC TransferWise-Kuusalu JK Rada1 : 5
Anija JK-RL. AC Rapla14 : 0
EMÜ SK-Tartu JK Tammeka U192 : 3
JK Retro-Tallinna JK Legion2 : 1
Tallinna FC Reaal-FC Jõgeva Wolves2 : 1
Rummu Dünamo-FC Toompea 6 : -
Navi Vutiselts-JK Väätsa Vald0 : 7
JK Kernu Kadakas-Põlva FC Lootos8 : 2
Haapsalu JK-Läänemaa JK2 : 1
Pärnu JK Poseidon-RL. Viimsi Lõvid4 : 0
Saue JK Laagri-SK Tääksi4 : 1
Kohila Püsivus-Paide Linnameeskond III0 : 3
Tallinna FC Soccernet-Tallinna JK Piraaja0 : 6
FC Järva-Jaani-FC Zenit Tallinn0 : 1
Tallinna FC Eston Villa-FC Maardu Aliens4 : 1
RL. FC Puhkus Mehhikos-Tallinna FC Ararat TTÜ 1 : 11
Viljandi JK Tulevik U21-Tallinna FC Olympic Olybet2 : 0
Tartu FC Helios-SK Imavere0 : 8
Rumori Calcio Tallinn-Pirita JK Reliikvia1 : 5
Tartu FC Merkuur-Harju JK Laagri6 : 0
Tõrva JK-Lihula JK0 : 3
Maarjamäe FC Igiliikur-FC Kose2 : 0
FC Nõmme United-Tallinna FC Castovanni Eagles4 : 0
Viimsi JK II-RL. Kohtla-Nõmme5 : 1
Pakri SK Alexela-Valga FC Warrior3 : 4
RL. JK Õismäe Torm-Rakvere JK Tarvas II1 : 1 (4 : 3)
Ambla Vallameeskond-FC Otepää3 : 4
1/64 finaal
Raplamaa JK-Maardu United0 : 0 (1 : 0)
FC Zenit Tallinn-Pärnu JK Vaprus II2 : 1
Paide Linnameeskond III-RL. Rasmus Värki Jalgpallikool11 : 1
JK Retro-Viljandi JK Tulevik IV17 : 3
SK Tääksi-RL. FC Somnium3 : 2
JK Väätsa Vald-RL. Äksi JK5 : 0
Lihula JK-RL. JK Raudteetöölised3 : 1
Rakvere JK Tarvas II-RL. Rumori Calcio II4 : 1
Tallinna FC Soccernet-RL. FC Tallinna Wolves8 : 0
RL. FC IceBears-RL. Kohtla-Nõmme1 : 3
Tartu Ülikool Fauna-RL. Tatikad Platsil33 : 0
RL. JK Õismäe Torm-RL. FC TRT774 : 1
Tallinna JK Jalgpallihaigla-RL. Viimsi Lõvid0 : 2
Suure-Jaani United-Rummu Dünamo2 : 2 (3 : 5)
Tartu JK Welco II-RL. JK Proweb6 : 1
Tallinna Depoo-Viljandi JK Tulevik III0 : 5
FC Jõgeva Wolves II-Narva United FC0 : 22
FC Otepää-Lasnamäe FC Ajax1 : 1 (2 : 1)
Tallinna FC Ararat TTÜ -Tallinna FC Zapoos3 : 2
JK Loo-Tallinna JK Piraaja0 : 3
Tõrva JK-FC Vastseliina2 : 0
Saue JK Laagri-RL. FC Hiiu United18 : 1
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.