KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused » MÄNGUD (2018)
Finaal
Raasiku FC Joker-Saue JK 0 : 2
1/2 finaal
Tallinna FC Ararat TTÜ -Saue JK 1 : 2
Pakri SK Alexela-Raasiku FC Joker0 : 1
1/4 finaal
Raasiku FC Joker-Märjamaa Kompanii2 : 1
Pakri SK Alexela-Paide Linnameeskond III3 : 1
JK Retro-Saue JK 2 : 3
Tallinna FC Ararat TTÜ -Põhja-Tallinna JK Volta 2 : -
1/8 finaal
JK Retro-Tallinna JK Piraaja1 : 0
FC Elva II-Paide Linnameeskond III0 : 6
Raasiku FC Joker-Viimsi JK3 : 3 (3 : 0)
Tartu FC Santos II-Märjamaa Kompanii0 : 3
Tartu FC Helios-Saue JK 0 : 2
Tallinna FC Ararat TTÜ -EMÜ SK5 : 1
Tallinna FC Zapoos-Pakri SK Alexela2 : 2 (3 : 6)
Põhja-Sakala-Põhja-Tallinna JK Volta3 : 3 (5 : 6)
1/16 finaal
Tallinna FC Ararat TTÜ -Rummu Dünamo8 : 0
Pakri SK Alexela-Viimsi JK II3 : 2
JK Retro-FC Jõgeva Wolves4 : 2
Tartu FC Santos II-SK Imavere3 : 1
Paide Linnameeskond III-JK Loo7 : 3
FC Elva II-Valga FC Warrior2 : 0
Saue JK -Vaimastvere SK Illi7 : 2
Põhja-Tallinna JK Volta-Kohila Püsivus5 : 1
Tallinna FC Zapoos-Tallinna JK Legion II3 : 1
RL. Kohtla-Järve SK Zenit-EMÜ SK1 : 3
Raasiku FC Joker-FC Kose5 : 2
Tallinna Depoo-Tartu FC Helios1 : 3
Põhja-Sakala-Põhja-Tallinna JK Volta II2 : 1
RL. Bro Era-Viimsi JK0 : 12
RL. Rõngu United-Märjamaa Kompanii0 : 2
Tallinna JK Piraaja-Maardu United6 : 0
1/32 finaal
Anija JK-RL. Kohtla-Järve SK Zenit1 : 3
FC Jõgeva Wolves-Tallinna JK Augur2 : 1
Tallinna Depoo-JK Kernu Kadakas4 : 3
Raasiku FC Joker-RL. FC Tallinna Wolves14 : 2
Tartu FC Loomaaed-Märjamaa Kompanii - : +
FC Sillamäe-JK Retro0 : 6
Tõrva JK-Valga FC Warrior1 : 5
JK Loo-Maardu United II7 : 3
Tartu FC Helios-Pärnu JK Poseidon2 : 0
Kohila Püsivus-FC Zenit Tallinn 1 : -
Tartu FC Santos II-FC Toompea4 : 0
FC Kose-Tartu FC Helios II2 : 0
Viimsi JK-FC Järva-Jaani3 : 0
Tallinna FC Ararat TTÜ -Viljandi JK Tulevik III3 : 1
Tallinna JK Piraaja-Maarjamäe FC Igiliikur8 : 1
FC Tallinn-Maardu United0 : 7
Tallinna JK Legion II-Tallinna FC Eston Villa4 : 1
Saue JK -Tallinna JK Jalgpallihaigla6 : 1
Tartu JK Tammeka IV-Vaimastvere SK Illi1 : 5
Tallinna FC Hell Hunt-Tallinna FC Zapoos2 : 2 (4 : 5)
Viimsi JK II-RL. Viimsi Lõvid4 : 0
Nõmme Kalju FC III-RL. Rõngu United - : 2
FC Elva II-RL. Kohtla-Nõmme2 : 0
RL. FC Maksatransport-Pakri SK Alexela1 : 6
FC Vastseliina-RL. Bro Era - : 2
Tallinna FC Reaal-Põhja-Tallinna JK Volta II0 : 4
Türi Ganvix JK -Põhja-Sakala1 : 4
Rumori Calcio Tallinn-Põhja-Tallinna JK Volta1 : 7
Pärnu JK Poseidon II-SK Imavere1 : 5
Tallinna FC TransferWise-Rummu Dünamo1 : 2
EMÜ SK-RL. Tatikad Platsil + : -
Paide Linnameeskond III-Ambla Vallameeskond6 : 2
1/64 finaal
Raplamaa JK-Viimsi JK II0 : 1
Viimsi JK-FC Äksi Wolves19 : 0
RL. Rõngu United-Tallinna FC Soccernet + : -
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.