KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused » MÄNGUD (2019)
Finaal
FC Otepää-Paide Linnameeskond III1 : 4
1/2 finaal
Tallinna FC Zenit-FC Otepää1 : 3
Paide Linnameeskond III-Lilleküla JK Retro4 : 0
1/4 finaal
Tallinna FC Zenit-Saue JK2 : 1
Pärnu JK Poseidon-Paide Linnameeskond III0 : 3
Raasiku FC Joker-FC Otepää3 : 3 (4 : 5)
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM-Lilleküla JK Retro1 : 4
1/8 finaal
Türi Ganvix JK-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM3 : 3 (2 : 4)
Tartu FC Santos-Tallinna FC Zenit1 : 3
FC Sillamäe-Pärnu JK Poseidon1 : 3
Maarjamäe FC Igiliikur-Saue JK0 : 2
Lilleküla JK Retro-Tartu JK Welco X3 : 0
FC Otepää-RL. SC ReUnited3 : 0
Raasiku FC Joker-Tallinna FC Flora U192 : 1
Paide Linnameeskond III-Lasnamäe FC Ajax3 : 0
1/16 finaal
Tartu JK Welco X-FC Kose2 : 0
Tallinna FC Zapoos-Lasnamäe FC Ajax - : 1
RL. FC Maksatransport-Lilleküla JK Retro - : 5
Paide Linnameeskond III-RL. Püssi SK12 : 0
Tallinna FC Flora U19-Tallinna FC Ararat6 : 0
FC Otepää-FC Jõgeva Wolves2 : 1
SK Kadrina-Türi Ganvix JK - : 4
Viimsi JK II-FC Sillamäe0 : 1
Tallinna FC Zenit-JK Sillamäe Kalev0 : 0 (3 : 1)
Raasiku FC Joker-RL. FC Sssolutions4 : 0
Maarjamäe FC Igiliikur-JK Kernu Kadakas3 : 1
Pärnu JK Poseidon-JK Loo10 : 2
Tallinna FC TransferWise-Saue JK2 : 6
Tallinna JK Legion II-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM0 : 2
Tartu FC Santos-Tallinna FC Hell Hunt8 : 0
Pakri SK Alexela-RL. SC ReUnited1 : 1 (3 : 5)
1/32 finaal
Põlva FC Lootos-Maarjamäe FC Igiliikur1 : 9
Kristiine JK-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM1 : 3
Tartu JK Tammeka IV-Tallinna FC Hell Hunt2 : 5
FC Jõgeva Wolves-Anija JK4 : 2
SK Kadrina-Tallinna FC Reaal3 : 1
Viimsi Lõvid-RL. Püssi SK2 : 3
Viljandi JK Tulevik II-RL. SC ReUnited1 : 2
Paide Linnameeskond III-Tallinna FC Soccernet13 : 1
Põhja-Sakala-Raasiku FC Joker0 : 4
RL. FC Teleios-FC Sillamäe1 : 10
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM-Tallinna FC Flora U190 : 8
Põhja-Tallinna JK Volta II-RL. FC Sssolutions - : 0
Lilleküla JK Retro-RL. Rasmus Värki Jalgpallikool3 : 1
Tallinna FC TransferWise-FC Äksi Wolves4 : 1
FC Kose-Pärnu JK Poseidon II6 : 2
Türi Ganvix JK-Raplamaa JK3 : 1
EMÜ SK-Tallinna FC Zapoos0 : 2
Kohila Püsivus-Pärnu JK Poseidon0 : 3
Valga FC Warrior-Tallinna FC Ararat1 : 5
Pakri SK Alexela-Tallinna FC Eston Villa II 1 : -
RL. FC Maksatransport-Harju JK Laagri3 : 2
Saaremaa JK aameraaS-Tartu FC Santos0 : 4
JK Sillamäe Kalev-FC Tallinna Wolves6 : 0
JK Kernu Kadakas-Rumori Calcio Tallinn4 : 0
RL. JK Pärnu Sadam-FC Otepää2 : 3
Tartu JK Welco X-Tallinna JK Jalgpallihaigla8 : 0
Tallinna FC Eston Villa-Lasnamäe FC Ajax1 : 3
Tallinna JK Piraaja-Saue JK0 : 1
RL. Rumori Calcio II-Tallinna FC Zenit0 : 7
Märjamaa Kompanii-Viimsi JK II1 : 3
Rummu Dünamo-JK Loo0 : 4
Pärnu Jalgpalliklubi II-Tallinna JK Legion II0 : 12
1/64 finaal
FC Järva-Jaani-Tallinna FC Ararat1 : 2
FC Maardu Aliens-JK Loo1 : 2
Nõmme Kalju FC III-Tallinna FC Eston Villa2 : 3
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.