KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused » MÄNGUD (2020)
Finaal
Tallinna JK Legion II-Tallinna FC Zenit3 : 2
1/2 finaal
Paide Linnameeskond III-Tallinna JK Legion II2 : 7
Tallinna FC Zenit-FC Otepää2 : 0
1/4 finaal
Paide Linnameeskond III-Harju JK Laagri4 : 2
Saku Sporting-Tallinna FC Zenit0 : 2
Tallinna FC Zapoos-FC Otepää0 : 4
Tallinna JK Legion II-Põhja-Tallinna JK Volta1 : 1 (4 : 3)
1/8 finaal
Paide Linnameeskond III-Tallinna FC Eston Villa3 : 0
FC Äksi Wolves-Tallinna FC Zenit1 : 12
Tallinna FC Zapoos-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM4 : 3
Maarjamäe FC IGI-FC Otepää0 : 1
JK Kernu Kadakas-Põhja-Tallinna JK Volta1 : 2
Saku Sporting-Põhja-Sakala4 : 2
Harju JK Laagri-Rummu Dünamo4 : 1
Tallinna JK Legion II-Türi Ganvix JK3 : 0
1/16 finaal
Tallinna FC Zapoos-Tartu JK Welco II4 : 1
Märjamaa Kompanii-JK Kernu Kadakas0 : 2
FC Aruküla-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM2 : 3
Maarjamäe FC IGI-Rumori Calcio Tallinn2 : 1
Harju JK Laagri-Tallinna JK Piraaja1 : 1 (4 : 2)
Tallinna FC Ararat-Tallinna JK Legion II0 : 9
Tallinna FC Eston Villa-FC Järva-Jaani7 : 1
FC Otepää-Tallinna FC Flora U194 : 0
Viimsi Lõvid-Rummu Dünamo1 : 3
FC Äksi Wolves-FC Tallinna Wolves7 : 1
Kokkuvõte
Saku Sporting-Tartu FC Helios7 : 0
Tallinna FC Zenit-SK Imavere6 : 3
Paide Linnameeskond III-JK Loo10 : 0
Türi Ganvix JK-Raasiku FC Joker3 : 3 (5 : 4)
Põhja-Tallinna JK Volta-FC Kuressaare II2 : 2 (4 : 3)
Põhja-Sakala-RL. Team Helm3 : 3 (3 : 1)
1/32 finaal
Harju JK Laagri-Raplamaa JK 1 : -
Nõmme Kalju FC III-Tallinna FC Ararat1 : 3
Märjamaa Kompanii-RL. FC Mulgi6 : 0
Rumori Calcio II Tallinn-Põhja-Tallinna JK Volta1 : 6
Tallinna FC Eston Villa-FC Lelle4 : 2
RL. FC Lebo Ülesanne-Tartu FC Helios2 : 2 (3 : 4)
Maardu Linnameeskond II-Maarjamäe FC IGI - : 3
Kohtla-Järve JK Järve III-Tallinna FC Flora U19 - : 2
Paide Linnameeskond III-Tallinna JK Jalgpallihaigla7 : 0
Anija JK-Saku Sporting1 : 7
FC Järva-Jaani-Tallinna FC Teleios3 : 2
SK Imavere-Läänemaa JK Haapsalu4 : 1
Keila JK II-FC Otepää1 : 2
Türi Ganvix JK-Tallinna FC Reaal3 : 0
Rummu Dünamo-Tallinna SC ReUnited4 : 3
Pärnu JK Poseidon-Tallinna JK Legion II0 : 12
Tartu JK Welco X-Tallinna FC Zenit0 : 4
RL. FC Maksatransport-JK Loo1 : 1 (5 : 6)
FC Kose-Tallinna JK Piraaja0 : 9
Saue JK-JK Kernu Kadakas0 : 1
Tallinna FC TransferWise-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM2 : 2 (3 : 4)
Kristiine JK-Rumori Calcio Tallinn0 : 0 (1 : 3)
FC Aruküla-Lilleküla JK Retro 0 : -
Tallinna FC Zapoos-Valga FC Warrior6 : 1
RL. Team Helm-Tallinna FC Hell Hunt2 : 1
Tartu JK Welco II-FC Jõgeva Wolves4 : 0
Tallinna FC Pocarr-FC Kuressaare II2 : 6
Tallinna FC Eston Villa II-Viimsi Lõvid0 : 2
Põhja-Sakala-FC Sillamäe08.07 19:00
FC Tallinna Wolves-FC Elva II09.07 19:00
Raasiku FC Joker-Viimsi JK II09.07 19:00
Rakvere JK Tarvas II-FC Äksi Wolves12.07 13:00
1/64 finaal
Põhja-Tallinna JK Volta-Viljandi JK Tulevik III2 : 0
Rummu Dünamo-RL. Young FC11 : 0
Tallinna FC Ararat-RL. Saku Jalgpalliklubi 3 : -
FC Aruküla-RL. Rasmus Värki Jalgpallikool7 : 2
FC Järva-Jaani-RL. IBK Here for Beer3 : 3 (7 : 6)
FC Otepää-RL. Kohtla-Nõmme5 : 0
FC Maardu Aliens-Tallinna FC Zapoos1 : 12
RL. FC Maksatransport-RL. JK Metsis8 : 0
Tallinna FC Eston Villa II-RL. Jalgpalliklubi 32. Keskkool9 : 1
Lilleküla JK Retro-RL. Värska18.06 19:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.