TALLINNA FC FLORA II (2013)
Esindaja: Jaak Prints (tel. +372 56643758)
Treener: Joel Indermitte (tel. 6070001)
Koduväljak: Lilleküla harjutusväljak I
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1Juha, Joosep05.09.1996EestiKTMETM
2Juhkam, Gerdo19.06.1994EestiETM
3Karofeld, Magnus20.08.1996EestiETM
4Kase, Martin02.09.1993EestiETM
5Kubber, Erkki30.04.1994EestiKTMETM
6Lootus, Sander31.08.1995EestiKTMETM
7Maar, Karl Ivar26.02.1993EestiKTMETM
8Mataloja, Kewin12.07.1993EestiKTMETM
9Nurmik, Enri17.11.1996EestiETM
10Paavo, Tõnu14.10.1996EestiKTMETM
11Piir, Ragnar17.10.1994EestiKTMETM
12Rande, Randin28.07.1997EestiETM
13Reitalu, Karl Johann13.05.1995EestiETM
14Riiberg, Herol14.04.1997EestiKTMETM
15Rimmel, Marten04.04.1995EestiETM
16Saliste, Joseph10.04.1995EestiKTMETM
17Sepp, Alex Sander08.04.1995EestiETM
18Sinisalu, Sten04.02.1996EestiKTMETM
19Sobtšenko, Roman25.01.1994EestiETM
20Õunap, Janar09.09.1994EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Saliste, Joseph13132
Kubber, Erkki13132
Reitalu, Karl Johann03131
Paavo, Tõnu12627
Mataloja, Kewin12627
Kase, Martin02323
Piir, Ragnar02020
Riiberg, Herol11920
Pajunurm, Märten01818
Lepistu, Brent01717
Maar, Karl Ivar11617
Lootus, Sander11516
Juha, Joosep11415
Aloe, Kevin01515
Pärn, Eric11415
Adou, Seka NGuessan Jean-Eude01414
Leokin, Raido01414
Toom, Mait01414
Rande, Randin11213
Leokin, Rando01313
Arus, Andre11112
Sinisalu, Sten01212
Šlein, German01212
Gurnik, Vadim01111
Õunap, Janar01111
Gussev, Maksim01010
Sepp, Alex Sander01010
Vihmoja, Tõnis099
Lepik, Sander099
Vent, Erik088
Sappinen, Rauno088
Karofeld, Magnus077
Laabus, Reio066
Juhkam, Gerdo066
Suma, Lamin055
Kukebal, Johannes055
Mütt, Marten044
Rimmel, Marten044
Peitre, Meelis022
Wahl, Gregor101
Palatu, Karl011
Traublum, Mattias011
Kruusalu, Silver101
Nurmik, Enri101
Baranov, Nikita011
Post, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
Kubber, Erkki9024332523
Saliste, Joseph9022732363
Mataloja, Kewin9021172207
Reitalu, Karl Johann019321932
Piir, Ragnar017271727
Kase, Martin016371637
Riiberg, Herol9013461436
Paavo, Tõnu8612691355
Lootus, Sander9011991289
Toom, Mait012601260
Juha, Joosep9011451235
Maar, Karl Ivar9011011191
Lepistu, Brent011781178
Pajunurm, Märten011711171
Aloe, Kevin011681168
Gurnik, Vadim0990990
Õunap, Janar0926926
Šlein, German0862862
Leokin, Raido0854854
Adou, Seka NGuessan Jean-Eude0802802
Arus, Andre90673763
Sinisalu, Sten0685685
Gussev, Maksim0658658
Karofeld, Magnus0630630
Leokin, Rando0610610
Sappinen, Rauno0528528
Lepik, Sander0522522
Laabus, Reio0475475
Vihmoja, Tõnis0383383
Rimmel, Marten0360360
Rande, Randin72283355
Mütt, Marten0338338
Kukebal, Johannes0308308
Vent, Erik0292292
Juhkam, Gerdo0292292
Pärn, Eric18253271
Suma, Lamin0260260
Sepp, Alex Sander0252252
Peitre, Meelis0178178
Nurmik, Enri90090
Palatu, Karl09090
Post, Sander09090
Baranov, Nikita09090
Kruusalu, Silver404
NimiKarikasLiigadKokku
Kase, Martin01010
Kubber, Erkki088
Leokin, Raido055
Maar, Karl Ivar145
Leokin, Rando033
Gussev, Maksim033
Lootus, Sander033
Suma, Lamin033
Riiberg, Herol033
Post, Sander022
Saliste, Joseph022
Pajunurm, Märten022
Mütt, Marten011
Palatu, Karl011
Baranov, Nikita011
Reitalu, Karl Johann011
Õunap, Janar011
Lepik, Sander011
Adou, Seka NGuessan Jean-Eude011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Paavo, Tõnu044
Piir, Ragnar044
Sinisalu, Sten033
Aloe, Kevin033
Riiberg, Herol033
Lepistu, Brent033
Pajunurm, Märten033
Leokin, Raido022
Lootus, Sander022
Leokin, Rando022
Gussev, Maksim022
Mataloja, Kewin022
Sappinen, Rauno022
Arus, Andre011
Vent, Erik011
Saliste, Joseph011
Kubber, Erkki011
Juhkam, Gerdo011
Maar, Karl Ivar011
Kukebal, Johannes011
NimiKarikasLiigadKokku
Lepistu, Brent011
Piir, Ragnar011
Leokin, Rando011
Mataloja, Kewin011